صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

The attached files describe the steps for getting admission in graduate level. Note that the files are relatively old and some of the process has changed. If you have a newer version, please upload that. Also, there is an online version of this: http://web.mit.edu/persian/www/RESOURCES/apply.html. If your internet connection is not good, you can download the zip file attached to this topic.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط studentz : January 10th, 2014 در ساعت 02:24 PM دلیل: آپدیت فایل پیوست

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیدش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

To get more information about applying abroad process,you can see following link:

http://www.bbc.co.uk/persian/interac...shrafian.shtml

This is directly question/answer programme at BBC.

میشه لینک های دقیقش رو هم بذارید که بتونیم bookmark هم بکنیم؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط of
    میشه لینک های دقیقش رو هم بذارید که بتونیم bookmark هم بکنیم؟
    http://www.radiocp.com/?p=67&item=paziresh2

من کل فایلی رو که توسط آقای فهیمی بود به طور کامل خواندم و به نظرم ایشان در چند جا اشتباهات خطرناکی مرتکب شده اند و تجربه یا حتی برداشت خودشان را به عنوان قانون کلی مطرح کرده اند. برای خود من این گونه بود که بعضی از نکات کلیدیشان (که خیلی رویش پافشاری داشتند) غلط بود. اگرچه ممکن است دفاع ایشان این باشد که من راجع به رشته ی مدیریت نوشته ام، اما ایشان در بعضی از جاها صور عمومی زده اند و مهندسی را هم شامل کرده اند. در ضمن برخی از مسایل به مدیریت و غیر مدیریت کار ندارد.

من کلا به آن چه ایشان نوشته اند بی اعتمادم چرا که با تجربه ی من که سازگار نیست. من به جای فایل ایشان، فایلی را که آقای حامد قدوسی (وبلاگ یک لیوان چای داغ) و یک دانشجوی دکترای دیگر نوشته اند اکیدا توصیه می کنم. اگرچه عنوان مطلب ایشان "تحصیل در رشته ی اقتصاد در دانشگاه های اروپا" (با همین مضمون) می باشد ولی برای همه قابل استفاده است. هم ایشان بسیار وقت گذاشته اند و هم در مطالبشان به بسیاری جاهای جالب لینک داده اند و به نظرم نوشتار ایشان بسیار منطقی تر است.

Junior Member

سلام
    کسی هست که بتونه یک سری اطلاعات در مورد گرفتن بورس از دانشگاههای کانادا یا هلند به من بده ممنون

Junior Member

سلام بچه ها
    کسی میدونه کدوم دانشگاههای کانادا رشته حسابداری یا مشابه اون رو داره
    ممنون میشم اگه کسی داره با سایت باشه.

Junior Member

با سلام،
    من قصد دارم برای فوق آمریکا اقدام کنم ولی حد نصاب نمره تافل رو کسب نکردم و امتحان تافل بعدی که می تونم بدم توی ماه March است. با توجه که نتیجه ی تافل pbt حدود یکماه بعد یعنی April میاد،دوستان شانس من را برای کدام یک از تصمیم های زیر بیشتر میدونند؟
    ۱. برای ترم بهار اقدام کنم.
    ۲.برای پاییز اقدام کنم و از دانشگاه ها بخوام منتظر رسیدن نمره تافل بمونن.

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نقل قول نوشته اصلی توسط nobody نمایش پست ها
    با سلام،
    من قصد دارم برای فوق آمریکا اقدام کنم ولی حد نصاب نمره تافل رو کسب نکردم و امتحان تافل بعدی که می تونم بدم توی ماه March است. با توجه که نتیجه ی تافل pbt حدود یکماه بعد یعنی April میاد،دوستان شانس من را برای کدام یک از تصمیم های زیر بیشتر میدونند؟
    ۱. برای ترم بهار اقدام کنم.
    ۲.برای پاییز اقدام کنم و از دانشگاه ها بخوام منتظر رسیدن نمره تافل بمونن.
    برای ترم بهار پذیرش گرفتن سخت هست و احتمال فاند گرفتن خیلی پایین هست. دانشگاها ممکنه دو تا سه هفته برای رسیدن نمره تافل به شما وقت بدن اما April دیگه خیلی دیر هست. شما چرا ibt امتحان نمی دی؟
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmimi نمایش پست ها
    برای ترم بهار پذیرش گرفتن سخت هست و احتمال فاند گرفتن خیلی پایین هست. دانشگاها ممکنه دو تا سه هفته برای رسیدن نمره تافل به شما وقت بدن اما April دیگه خیلی دیر هست. شما چرا ibt امتحان نمی دی؟
    چون من pbt کار کردم و فکر نمیکنم ibt نتیجه ی خوبی بگیرم. اگر بتونم برای pbt ژانویه جای خالی پیدا کنم چی؟(ولی قطعی نیست که پیدا بشه!)
    به نظر شما احتمال پذیرش گرفتن برای بهار بالاتر هست یا اینکه برای پاییز و رسیدن نمره تافل تا April؟

صفحه 1 از 41 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)