صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

پیش فرض مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

The attached files describe the steps for getting admission in graduate level. Note that the files are relatively old and some of the process has changed. If you have a newer version, please upload that. Also, there is an online version of this: http://web.mit.edu/persian/www/RESOURCES/apply.html. If your internet connection is not good, you can download the zip file attached to this topic.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط studentz : January 10th, 2014 در ساعت 02:24 PM دلیل: آپدیت فایل پیوست

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیدش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

To get more information about applying abroad process,you can see following link:

http://www.bbc.co.uk/persian/interac...shrafian.shtml

This is directly question/answer programme at BBC.

میشه لینک های دقیقش رو هم بذارید که بتونیم bookmark هم بکنیم؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط of
    میشه لینک های دقیقش رو هم بذارید که بتونیم bookmark هم بکنیم؟
    http://www.radiocp.com/?p=67&item=paziresh2

من کل فایلی رو که توسط آقای فهیمی بود به طور کامل خواندم و به نظرم ایشان در چند جا اشتباهات خطرناکی مرتکب شده اند و تجربه یا حتی برداشت خودشان را به عنوان قانون کلی مطرح کرده اند. برای خود من این گونه بود که بعضی از نکات کلیدیشان (که خیلی رویش پافشاری داشتند) غلط بود. اگرچه ممکن است دفاع ایشان این باشد که من راجع به رشته ی مدیریت نوشته ام، اما ایشان در بعضی از جاها صور عمومی زده اند و مهندسی را هم شامل کرده اند. در ضمن برخی از مسایل به مدیریت و غیر مدیریت کار ندارد.

من کلا به آن چه ایشان نوشته اند بی اعتمادم چرا که با تجربه ی من که سازگار نیست. من به جای فایل ایشان، فایلی را که آقای حامد قدوسی (وبلاگ یک لیوان چای داغ) و یک دانشجوی دکترای دیگر نوشته اند اکیدا توصیه می کنم. اگرچه عنوان مطلب ایشان "تحصیل در رشته ی اقتصاد در دانشگاه های اروپا" (با همین مضمون) می باشد ولی برای همه قابل استفاده است. هم ایشان بسیار وقت گذاشته اند و هم در مطالبشان به بسیاری جاهای جالب لینک داده اند و به نظرم نوشتار ایشان بسیار منطقی تر است.

خانم يا آقاي داوودي
    مي شه لينك اون فايلي رو كه اشاره كردين اينجا بذارين؟
    پنير مجاني فقط تو تله موش پيدا مي شه، براي موفقيت بايد تلاش كرد!

ميشه بگيد اشتباهات خطرناک ايشان چي بوده؟

من امسال همزمان براي مهندسي و مديريت اقدام کردم و از فايل ايشون استفاده کردم و خيلي هم مفيد بود. ميشه اشتباهات ايشون رو بگيد تا بقيه هم ازش استفاده کنن؟

ممنونم
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یکیش در مورد GPA پایین بود .. فکر کنم ! ...
    البته من این فایل رو یه سال پیش خوندم ... الان دقیقآ یادم نمی آد چیا توش بود .. فکر کنم خانم/آقای داوودی بهتر بتونن مشخص کنند ...
    در کل فایل خیلی خوب و کاملی بود ... به نظر منم اونقدرا با فایل دوم فرقی نمی کرد ! ...

خیلی از چیزهایی رو که ایشون گفته بود اگر این طور نشود بدبخت می شوید و دیگه امیدی نداشته باشید و از این جور حرف ها، بگذارید کنار. حالا همه اش دقیق یادم نیست و اگر کسی مصرا بخواهد باید یک بار دیگر آن را بخوانم مثلا سر نمره ی زبان.

اگر در بعضی قسمت ها خیلی قوی هستید ممکن است جبران بعضی قسمت های دیگر را بکند.خواندن چنین فایلی به نظرم بیشتر سبب برهم زدن اعصاب ملت می شود. به خدا توکل کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

راستش این فایل توسط من نوشته نشده که به این علت بخواهم ازش دفاع کنم. من حتی از صحت 100 درصد حرفهای نویسنده اون اطلاع ندارم.
    ولی این فایل واقعا به من کمک کرد. تو شرایطی که هیچ کس دقیقا به شما نمی گه باید چی کار کنین و شما نکات کلیدی ای که باید در نظر بگیرین رو به طور دقیق نمیشناسین. و در کنار اون فرآیند اپلای هم خیلی ترسناک و غول مانند تصویر میشه.

ولی خانم /آقای داوودی کلا فکر میکنم خیلی خشن با این فایل برخورد کردین! اگه بنا به تضعیف روحیه باشه، شاید یکی دیگه هم بتونه بگه "توی این فروم" هم دیدن نمره های تافل دیگران، وضعیت خوب تحصیلی شون و نتایج پذیرششون آدم رو نابود می کنه

به علاوه همون طور که میدونین تعریف "وضعیت مناسب" از رشته به رشته ، کشور به کشور و حتی سال به سال دیگه کلی تغییر می کنه. مثلا امسال واترلو و تورنتو تو خیلی از رشته ها اصلا شرط تافل رو جدی نگرفته ن و پذیرش با فاند هم دادن.

صفحه 1 از 43 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)