صفحه 10 از 43 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیدش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_meisami2002 نمایش پست ها
    سلام
    من الان ترم 6 رشته صنایع با معدل 15.6 هستم از دانشگاه خواجه نصیر 2 تا مقاله کنفرانس خارجی و یکی هم داخلی و یه مقاله در proceeding هست برا ISI نمره IELTS هم 7.5 می خواستم بدونم ایا این امکان برا من وجود داره که با اینکه تابستون سال بعد لیسانس می گیرم برا زمستون همون سال یعنی fall 2011 اقدام کنم برا دانشگاه های امریکا و به موقع وارد دانشگاه بشم یا باید یک سال بین فاصله بیفته ؟
    همان طور که بهزاد جان هم اشاره کرد ، امکانش وجود دارد اما نکته ای را که باید در نظر داشته باشید برنامه ریزی منظم ، ارتباط با اساتید و اخذ مدرک GRE در زمان مناسب می باشد

موفق باشید
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Junior Member amir_meisami2002 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering/ K. N. Toosi University of Technology

خیلی مچکر اما همانطورکه می دونید کار اموزی فقط در تابستون ارایه میشه و من یه کار اموزی خواهم داشت بنابراین تابستون فارغ التحصیل می شم اینجوری امکان نداره؟

Junior Member behzad276 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_meisami2002 نمایش پست ها
    خیلی مچکر اما همانطورکه می دونید کار اموزی فقط در تابستون ارایه میشه و من یه کار اموزی خواهم داشت بنابراین تابستون فارغ التحصیل می شم اینجوری امکان نداره؟
    سلام من همین ترم کارآموزی هم دارم بنابراین فقط تابستون ارائه نمی شه D: .. سعی کنید همون ترم آخر بگیرید کارآموزی رو ..برای یه جایی بگیرید که براتون رد کنن ... اگر هم موفق نشدید و مجبور شدید تابستون بگیرید اولا بازم یه جایی بگیرید که مجبور نشید برید.. ثانیا با استاد مربوط به کار آموزیتون صحبت کنید که سریع تر نمره رو براتون رد کنه که مثلا اوایل مرداد حتما فارغ التحصیل شده باشید... در این صورت خیالتون راحته و مشکلی پیش نمی آد...کلا این مساله ی خاصی نیست....
    این پست یه ذره نامرتبط شد D: ... از مدیران محترم عذر خواهی می کنم..

Junior Member

سلام
    آیا این امکان هست که واسه دکترا، برای دو دانشکده ( دو رشته مختلف مثل کامپیوتر و مدیریت ) در یک دانشگاه همزمان اقدام کرد ؟
    من برای دانشگاه های مالزی میخوام اقدام کنم ولی نمیدونم قبول میکنن یا نه . ظاهراً شماره پیگیریشون همون شماره پاسپورته که می فرسیتم.
    این طوری یه شماره پیگیری (پاسپورت) دوتا Application form و دو تا پروپوزال داره !

سلام. يه سوال داشتم . ميخواستم بدونم اگر به طور مثال Deadline دانشگاهي براي ترم Winter 2011 روز 15 dec باشه تا چه زماني مداركو بفرستيم بهتره؟ و اينكه اگر مثلا همون نزديكاي 15 Dec بفرستيم چقدر طول ميكشه تا جواب پذيرش بياد ؟‌ و كارهاي بعد از پذيرش مثلا ويزا و .. چه مدت زماني طول ميكشه و ما در واقع چند وقت بعد از پذيرش ميتونيم محل تحصيل باشيم. ممنون ميشم اگه كسي دقيق جواب سوالهامو بده

سلام
    من رشتم فیزیکه و امسال فوق لیسانس رو دارم میرم شریف بخونم. (رتبم زیر 35 هست و شریف 35 نفر میگیره)
    چه توصیه ای واسه من دارید. چه چیزهایی از همه مهمتره معدل یا پایان نامه یا تعداد مقالات یا نمره هایی که توی ازمون هایی مثل تافل یا gre میاریم.
    لطفن اگر میشه در مورد وضعیت کسانی که متاهل هستند و میخوان پذیرش بگیرند صحبت کنید. مثلن اگر هر دو دانشجوی دکترا باشند یا حتی یکیشون دکترا گرفته باشه امکانش هست که دو نفری پذیرش بگیرند. اونی که دکترا گرفته ایا میتونه برای کار تحقیقاتی پذیرش بگیره.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    ...

نقل قول نوشته اصلی توسط physics1389 نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم فیزیکه و امسال فوق لیسانس رو دارم میرم شریف بخونم. (رتبم زیر 35 هست و شریف 35 نفر میگیره)
    چه توصیه ای واسه من دارید. چه چیزهایی از همه مهمتره معدل یا پایان نامه یا تعداد مقالات یا نمره هایی که توی ازمون هایی مثل تافل یا gre میاریم.
    لطفن اگر میشه در مورد وضعیت کسانی که متاهل هستند و میخوان پذیرش بگیرند صحبت کنید. مثلن اگر هر دو دانشجوی دکترا باشند یا حتی یکیشون دکترا گرفته باشه امکانش هست که دو نفری پذیرش بگیرند. اونی که دکترا گرفته ایا میتونه برای کار تحقیقاتی پذیرش بگیره.
    ممنون
    Your question is so general. My undergrad was in Sharif and know your situation well. First, please check other topics content to know more and better about the whole process. Then, talk with a few of your classmates who are applying or have applied and waiting for visa or have already come to USA. Then, you can make the best decision based on your own situation by evaluating all those facts and what you will obtain from universities and professors websites, etc.
    لطفا لینک سوال خود در فروم را با پیغام خصوصی برایم فرستاده تا در فروم به ان پاسخ دهم. ضمنا من از کسی که متن مفیدی در فروم نوشته یا پست هایش به دیگران کمک میکند، با زدن "اضافه کردن به امتیاز کاربر" تشکر میکنم.

Question مراحل گرفتن پذیدش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

با سلام به همه دوستان،
    می خواستم بدونم در فرایند اخذ پذیرش بهتر است اول با یک استاد خاص در دانشگاه مربوطه ارتباط برقرار نموده و از طریق وی اقدام به گرفتن کمک هزینه تحصیلی نماییم یا اینکه مدارک خود را برای آن دانشگاه فرستاده تا آنها با بررسی مدارک تصمیم به دادن فاند بگیرند؟

با سلام ،
    اگر از دوستان کسی در مورد سوال زیر تجربه یا اطلاعاتی دارد لطفاً راهنمایی نماید:
    می خواستم بدونم در فرایند اخذ پذیرش بهتر است اول با یک استاد خاص در دانشگاه مربوطه ارتباط برقرار نموده و از طریق وی اقدام به گرفتن کمک هزینه تحصیلی نماییم یا اینکه مدارک خود را برای آن دانشگاه فرستاده تا آنها با بررسی مدارک تصمیم به دادن فاند بگیرند؟

Senior Member krig1960 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa2000 نمایش پست ها
    با سلام ،
    اگر از دوستان کسی در مورد سوال زیر تجربه یا اطلاعاتی دارد لطفاً راهنمایی نماید:
    سلام. بستگی به کشور و دانشگاه مورد نظر دارد. در برخی موارد استاد تصمیم گیرنده اصلی است و در برخی موارد کمیته تحصیلات تکمیلی تصمیم گیرنده اصلی است، منتهی بهتر است اول با استاد ارتباط برقرار کنید، وی شما را راهنمایی خواهد کرد که پروسه پذیرش را از چه طریقی دنبال کنید. مثلاً اگر از رزومه تان خوشش بیاید می گوید واجد شرایط هستید و مدارک را برای کمیته تحصیلات تکمیلی ارسال کنید. اگر هم خوشش نیاید جواب رد می دهد که در این واقع می توان با استاد دیگری مکاتبه کرد.
    موفق باشید.
    سلام دوستان، متاسفانه من نمیرسم تاپیکهای اینجا رو چک کنم، ضمن این که خیلی وقته اطلاعاتم به روز نیست، لطفاً سوالاتتون رو به صورت پیام خصوصی برای من نفرستین چون نمیتونم پاسختون رو بدم، با سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)