صفحه 12 از 43 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیدش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

سلام من الان دانشجوي سال دوم ليسانس هستم مي خوام واسه بورس ليسانس به دكترا اقدام كنم ميشه به من بگيد توي سايت گزينه graduate يا undergraduate را انتخاب كنم

ApplyAbroad Guardian
    shamim65 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-NMSU

نقل قول نوشته اصلی توسط eli_hash نمایش پست ها
    سلام من الان دانشجوي سال دوم ليسانس هستم مي خوام واسه بورس ليسانس به دكترا اقدام كنم ميشه به من بگيد توي سايت گزينه graduate يا undergraduate را انتخاب كنم
    گزینه graduate

Junior Member

سلام واقعا از راهنمايياتون ممنونم. توي سايت آيكون how to apply با admission فرق داره شرايط بورس شدن من بايد از كدوم ببينم؟ واينكه براي اطلاع دقيق از بورس ليسانس به دكترا بايد كدوم قسمت برم؟ و ايميل زدن به استاد بايد از كي شرو كنم ؟ ممنون

سلام . من دانشجوی ترم آخر لیسانس رشته ICT (فناوری اطلاعات و ارتباطات ) هستم ، رشته جدیدیه . در واقع تلفیقی از مخابرات و شبکه هست . مطالب زیادی توی این سایت خوندم ولی راستش یکم گیج شدم و هنوز نمی دونم برای پذیرش چطوری اقدام کنم
    کشورش زیاد مهم نیست فقط میخوام کمترین هزینه و همچنین رشته خودم یا رشته IT را داشته باشه
    ممنون میشم که بگین از کجا شروع کنم که سریعتر به نتیجه برسم
    با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

با سلام
    میخواستم بپرسم بهترین زمان برای اپلای کردن چه موقع هست
    یعنی اگه مدارکمون آماده باشه اینکه نوامبر اپلای کنیم یا آخر دسامبر یا آخرین روز deadline میتونه رو پذیرش یا فاند اثر بذاره؟

پیشاپیش از توجهتون سپاسگذارم

Junior Member

با سلام..........من 28 سالم هست
    لیسانس مهندسی صنایع گرایش تولید صنعتی با معدل 16.46 از دانشگاه آزاد قزوین
    و همچنین کارشناسی ارشد مهندسی صنایع گرایش صنایع با معدل 16.73 از دانشگاه آزاد قزوین دارم.
    دو تا مقاله ISI هم در موضوع زنجیره تامین به چاپ رسوندم
    و سابقه تدریس دو ساله در دانشگاههای پیام نور و علمی کاربردی هم دارم
    و همچنین سابقه سه ساله کار در صنعت هم دارم.
    کلی هم مدرک در خصوص استانداردهای ایزو و کامپیوتر دارم.
    وضعیت زبانم متوسط هست و کلاس زبان هم میروم اما هنوز امتحان تافل یا آیلتس ندادم.

میخواستم برای گرفتن مدرک دکتری PHD رشته خودم به صورت بورس کامل (بدون پرداخت پول و هزینه دانشگاه) اقدام کنم. اول از همه باید چیکار کنم؟ با توجه به وضعیت من تو کدوم کشور بهتره که ادامه تحصیل بدم؟ چه جوری اساتید رو پیدا کنم؟ تو مکاتبه با اساتید آیا لازم هست که نمره آیلتس یا تافل رو بهشون بگم(چون هنوز ندارم)؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    ببخشید جای مناسبی برای این سوال پیدا نکردم.
    بعد از اینکه اپلای انلاین کردیم و اپلیکیشن فی رو پرداخت کردیم.دیگه تا زمانی که نتیجه پذیرش بیاد کجا باید پول بدیم؟
    بعد از انلاین اپلای باید مدارک رو پست کنیم یا بعد از اینکه نتایج امدین؟
    هزینه پست مدارک به هر دانشگاه چقدر میشه؟

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

سلام به همه ی دوستان
    من عضو جدید این سایت هستم و چون تازه می خواهم که برای پروسه اپلای اقدام کنم با سوالات زیادی روبرو شدم . ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره به من کمک کنه
    نمره IELTS چقدر در شانس پذیرش تاثیر داره ؟
    بیشترین شانس برای موفقیت در پذیرش مربوط به چه آیتم هایی میشه ؟( کیفیت مدرک تحصیلی ، معدل ، دانشگاهی که مدرک گرفتم ؟ نمره IELTS یا ...) ؟ اصولا فاند دادن مربوط به قانون یک کشور میشه یا مختص دانشگاه هست ؟
    مرسی از راهنماییتون .
    ویرایش توسط mansoorfarokhi : January 16th, 2011 در ساعت 11:01 AM

ApplyAbroad Veteran
    Mehdi.Chem.Eng آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering, Australia

پیش فرض پاسخ : چه دانشگاهی را بر اساس شرایط من برای پذیرش و فاند پیشنهاد میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoorfarokhi نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    من عضو جدید این سایت هستم و چون تازه می خواهم که برای پروسه اپلای اقدام کنم با سوالات زیادی روبرو شدم . ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره به من کمک کنه
    نمره IELTS چقدر در شانس پذیرش تاثیر داره ؟
    بیشترین شانس برای موفقیت در پذیرش مربوط به چه آیتم هایی میشه ؟( کیفیت مدرک تحصیلی ، معدل ، دانشگاهی که مدرک گرفتم ؟ نمره IELTS یا ...) ؟ اصولا فاند دادن مربوط به قانون یک کشور میشه یا مختص دانشگاه هست ؟
    مرسی از راهنماییتون .
    نمره زبان معمولا خیلی تعیین کننده نیست و در حدیه که باید مینیمم رو داشته باشید ولی خوب بیشتر بودنش قطعا بهتره و امتیاز. البته بحث GRE واسه دانشگاههای امریکا یه کم فرق میکنه.
    مهم ترین فاکتور در گرفتن بورس هم بعد از موافقت و جلب نظر استاد، معدل و مقاله هست. توجه کنید که این پروسه یک رقابته و هر چه که شما در مجموع در این آیتم ها از بقیه جلوتر باشید شانستون بیشتره.

Junior Member

مرسي از راهنماييتون... لقث يه بار امتحان دادم: Q:800 و V: 300... ولي خب دوباره ميخوام امتحان بدم... بازم مرسي
    راستي با توجه به وقفه اي پيش اومده (تقريبا 4سال) مشكلي پيش نمياد؟ شرايط سخت تر نميشه؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)