صفحه 17 از 43 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

سلام دوستان
    میشه مورد من رو راهنمایی کنید
    من می خوام واسه کلگری اقدام کنم اما مدرک زبان ندارم. می خوام که دوره زبان رو اون جا بگذرونم. حالا قاطی کردم که باید اول برای دانشگاه پذیرش یگیرم بعد دوره زبان رو بگذرونم یا باید برای دروه زبان اقدام کنم.
    کلا به چه شکل میشه و آیا من باید دوره خاصی از زبان بگزرونم با نه باید همون کانادا هم برای آیلتس اقدام کنم. که فکر می نم خودشون یک سری دوره معرفی میککنند و باید فقط اون دوره های زبان رو بگذرونم. و اینکه آیا باید هم اونجا اقدام کنم واسه پذیرش رشته ای که مد نظرم هست یا باز اون هم باید از اینجا اقدام بشه
    کلا اگه تو این زمینه یه راهنمایی کنید خیلی ممنون خواهم بود.
    من می خوام برم و شروع کنم. با زبان و بدون زبان و واسه زبان هم همون جا می خوام بخونم. اگه میشه بگید چه جور فرمی رو باید پر کنم..

رشته تحصیلی : مهندسی مکانیک دارم و برای مستر نفت می خوام بخونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط davood_medy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه مورد من رو راهنمایی کنید
    من می خوام واسه کلگری اقدام کنم اما مدرک زبان ندارم. می خوام که دوره زبان رو اون جا بگذرونم. حالا قاطی کردم که باید اول برای دانشگاه پذیرش یگیرم بعد دوره زبان رو بگذرونم یا باید برای دروه زبان اقدام کنم.
    کلا به چه شکل میشه و آیا من باید دوره خاصی از زبان بگزرونم با نه باید همون کانادا هم برای آیلتس اقدام کنم. که فکر می نم خودشون یک سری دوره معرفی میککنند و باید فقط اون دوره های زبان رو بگذرونم. و اینکه آیا باید هم اونجا اقدام کنم واسه پذیرش رشته ای که مد نظرم هست یا باز اون هم باید از اینجا اقدام بشه
    کلا اگه تو این زمینه یه راهنمایی کنید خیلی ممنون خواهم بود.
    من می خوام برم و شروع کنم. با زبان و بدون زبان و واسه زبان هم همون جا می خوام بخونم. اگه میشه بگید چه جور فرمی رو باید پر کنم..

رشته تحصیلی : مهندسی مکانیک دارم و برای مستر نفت می خوام بخونم
    پذیرش مشروط هم بهتون بدهند بعیده ویزا بتونید بگیرید. بهتره وقت بگذارید زبانتون رو اینجا تکمیل کنید که بعدا نگرانی ویزا نداشته باشید.

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط noramis نمایش پست ها
    سلام لطفا من روراهنمایی کنید که چه اقداماتی برای ادامه تحصیل درمقطع دکترا درآلمان بایدانجام بدم قسمت فرهنگی سفارت فقط اطلات کلی رو میگه درحال حاظر دانشجوی کارشناسی ارشدگرافیک هستم
    سپاس.
    به این سایت یه سری بزن :http://www.daad.de/en/index.html
    اطلاعات کافی وجود داره
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیدش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

با تشکر فراوان ولی‌ چرا این فایلها دانلود نمیشن؟؟!!!
    ویرایش توسط shamim65 : September 14th, 2011 در ساعت 12:12 AM دلیل: تب

Junior Member

سلام ،من دانشجوی ارشد حشره شناسی در دانشگاه علوم و تحقیقات هستم برای دکترا باید از کی اقدام کنم و کدوم کشور مناسبه؟آیا دکترا همه جا رایگان هست؟

با سلام
    من از دوستان صاحب نظر یک مشاوره می خواستم اونم اینکه من مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت کشاورزی از دانشگاه آزاد واحد جامع شوشتر دارم که معدل فوق لیسانسم 17/05 است و دارای 11 مقاله چاپ شده در کنگره های داخلی، 3 مقاله بصورت سخنرانی در کنگره های خارجی، 3 مقاله در کنگره های بین المللی داخل کشور، 2 مقاله منطقه ای و یک مقاله چاپ شده در یک مجله علمی انگلیسی زبان هستم.
    البته هم اکنون 2 مقاله آی اس آی در دست داوری و 2 مقاله علمی و پژوهشی در دست داوری و 8 مقاله در کنگره های مختلف در دست داوری دارم.
    از شما صاحب نظران تقاضا دارم منو راهنمایی کنید
    سؤال: آیا من شرایط دریافت بورس در مقطع دکترا را از دانشگاه معتبر در استرالیا یا کانادا دارم؟
    اگر ندارم چه کار باید انجام دهم و اگر دارم چه باید بکنم؟
    در صورتی که پاسخ منو بدید لطف بزرگی نمودید، ضمناً تقاضا دارم در صورت امکان پاسخ خود را علاوه بر فوروم به ایمیل من نیز ارسال نمایید.
    با سپاس بیکران
    ویرایش توسط shamim65 : September 15th, 2011 در ساعت 07:31 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Computing Dundee University

با سلام خدمت دوستان خوبم
    ازتون یک رهنمای می‌خوام
    من دانشجویی مقطع کارشناسی ارشد رشته Computing with international Business در دانشگاه Dundee اسکاتلند هستم

الان تازه ترم اولمه و دورم هم یک سالست من می‌خوام برای دکترای ساله آینده اقدام کنم از کیف باید شروع کنم ؟ بنظر شما کجا‌ها امکان داره منو بورس کنن ؟
    آیلتس ۷ دارم و رزومم هم اینجا هست http://mamiri.blog.com/files/2010/09...ulum_Vitae.pdf

لطفا منو راهنمایی کنید.

سلام خدمت دوستان عزیز .
    من دانشجوی ترم 3 برق کنترل هستم. می خواهم حدالمکان برای آمریکا یا کانادا apply‌ کنم. چندتا سوال داشتم از خدمتتون .
    1 - من باتوجه به اینکه ترم 3 هستم حداقل فکر می کنم اواخر تابستان 91 بتونم امتحان تافل و gre بدم ( چون سطح زبانم متوسطه)
    2 - و چون سربازی هم دارم و قصدم اینکه وثیقه بزارم فکر می کنم باید 5 ترمه بشم و با این فرض می تونم تا مهر 92 صبر کنم.
    سوالم اینکه ترتیب کارایی که بکنم چیه ؟ الان تمرکزم رو چی باشه ؟ و آیا 5 ترمه شدنم بعدا مشکل پیش نیاد و آیا میشه 4 ترمه کارای apply رو تمام کنم؟؟؟ زمان ددلاین ها رو برام توضیح بدید برا هر دو ترم پاییز و رمستان . مرسی
    (البته می دونم شاید به این سوالا خیلی جواب داده شده ولی اگر امکانش هست یکبار دیگه منو راهنمایی کنید)

سلام نميدونم اين سئوال رو جاي مناسبي مطرح ميكنم يا نه
    ميشه همزمان براي يه دانشگاه هم براي فوق ليسانس و هم براي دكتري .. تو يه رشته خاص اپلاي كرد؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

اصولا وقتی شما مدرک لیسانس رو داشته باشید می تونید بسته به رشته و کشور مورد نظرتون برای دکتری مستقیم هم اقدام کنید.حالا برخی از این دانشگاه ها وقتی که شما برای دکتری اقدام می کنید شما رو برای مقطع فوق هم در نظر می گیرن که اگر قبول نشدین بتونین در فوق لیسانس پذیرفته بشین اما برخی دانشگاه ها چنین امکانی رو به شما نمیدن و باید فرم جداگانه ای برای دکتری اقدام کنید.برخی دانشگاه ها هم که شرط مدرک دارند به این معنی که وقتی می تونید برای مقطع دکتری اقدام کنید که مدرک فوق رو ر رشته ی مرتبط داشته باشید...

موفق باشید
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)