صفحه 18 از 43 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    اصولا وقتی شما مدرک لیسانس رو داشته باشید می تونید بسته به رشته و کشور مورد نظرتون برای دکتری مستقیم هم اقدام کنید.حالا برخی از این دانشگاه ها وقتی که شما برای دکتری اقدام می کنید شما رو برای مقطع فوق هم در نظر می گیرن که اگر قبول نشدین بتونین در فوق لیسانس پذیرفته بشین اما برخی دانشگاه ها چنین امکانی رو به شما نمیدن و باید فرم جداگانه ای برای دکتری اقدام کنید.برخی دانشگاه ها هم که شرط مدرک دارند به این معنی که وقتی می تونید برای مقطع دکتری اقدام کنید که مدرک فوق رو ر رشته ی مرتبط داشته باشید...

موفق باشید
    ممنون يعني اولا پيشنهاد ميكنيد كه با خود دانشگاه اين مسئله در ميون بذارم كه براي فوق هم به صورت اتوماتيك من در نظر ميگيره يا نه؟ دوم اينكه ميشه همزمان براي دو تا مقطع اپلاي كرد
    من الان فوق ليسانس از ايران دارم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط soshianet نمایش پست ها
    ممنون يعني اولا پيشنهاد ميكنيد كه با خود دانشگاه اين مسئله در ميون بذارم كه براي فوق هم به صورت اتوماتيك من در نظر ميگيره يا نه؟ دوم اينكه ميشه همزمان براي دو تا مقطع اپلاي كرد
    من الان فوق ليسانس از ايران دارم
    بله ببینید به طور خاص اون دانشگاه مورد نظر شما چه مقررات و قوانینی داره. شما ممکنه در دانشگاهی(که هم فوق لیسانس و هم دکترای یک رشته را دارد) برای دکترا اقدام کنید و پذیرش نگیرید و برای فوق هم در نظر گرفته نشوید.
    inactive account

Junior Member

بچه ها یه سوال، به نظرتون دانشگاهها وقتی یه اپلیکیشن واسشون کامل میشه تو جلسه هاشون مطرحش میکنن و بررسیش میکنن یا صبر میکنن بعد از ددلاین همه اپلیکیشنا رو باهم بررسی میکنن؟ به خاطر این میگم که توی سایت دانشگاها نوشته که تشویقتون میکنیم زود اپلیکیشن رو کامل کنید! اینجوری من که امتحانامو دارم نوامبر ودسامبر میدم که خیلی ضرر میکنم!

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomi2011 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز .
    من دانشجوی ترم 3 برق کنترل هستم. می خواهم حدالمکان برای آمریکا یا کانادا apply‌ کنم. چندتا سوال داشتم از خدمتتون .
    1 - من باتوجه به اینکه ترم 3 هستم حداقل فکر می کنم اواخر تابستان 91 بتونم امتحان تافل و gre بدم ( چون سطح زبانم متوسطه)
    2 - و چون سربازی هم دارم و قصدم اینکه وثیقه بزارم فکر می کنم باید 5 ترمه بشم و با این فرض می تونم تا مهر 92 صبر کنم.
    سوالم اینکه ترتیب کارایی که بکنم چیه ؟ الان تمرکزم رو چی باشه ؟ و آیا 5 ترمه شدنم بعدا مشکل پیش نیاد و آیا میشه 4 ترمه کارای apply رو تمام کنم؟؟؟ زمان ددلاین ها رو برام توضیح بدید برا هر دو ترم پاییز و رمستان . مرسی
    (البته می دونم شاید به این سوالا خیلی جواب داده شده ولی اگر امکانش هست یکبار دیگه منو راهنمایی کنید)
    سلام
    تابستون 91--آمادگی برای آیلتس یا تافل و GRE(برای آمریکا)+آماده کردن رزومه و sop(شهریور91)
    مهر----شروع تماس با اساتید
    مهر و آبان----امحانات زبان(البته تا آذر و یا دی هم میتونید بدید)
    آبان و آذر------آماده کردن ریزنمرات و دانشنامه . توصیه نامه
    دی-----سابمیت کردن همه مدارک به دانشگاهها به علاوه app fee(انتخاب دانشگاههای مورد نظر)
    بهمن و اسفند 91---------هیچ کار خاصی نمیکنی(فقط کارای فارغالتحصیلی ایران رو انجام میدی و صبر میکنی تا نتایج رو بگن)
    فروردین92----عید شما مبارک--------------اعلام نتایج پذیرش و فاند
    اردیبهشت 92------اگه برای آمریکا میخاین هر چه سریعتر وقت سفارت و اگه هم غیر آمریکا هست تو همون ماه یا ماه بعدش برای ویزا اقدام کنین
    تابستون92(قبل از وسطای مرداد)----------گرفتن ویزا و بلیط مسافرت
    شهریور 92------خوش میگذره اونجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!
    موفق باشین
    دوست عزیز من خودم شرایطم دقیقا مثل شماس،اینم ک براتوون فرستادم پیشنهاد یکی از بچه ها ب من بود
    خیلی دوست دارم با هم بیشتر آشنا بشیم و در موضوعات مشترک از هم کمک بگیریم،من صنایع غذاییم
    بدرود

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

با عرض سلام
    آقا من ترم سه عمران هستم .. دو ترم اول معدلم 19.90 و 19.58 شد . این ترم هم که 100% بالای 19 هستش
    (( در کل از لحاظ دانشگاه و معدل تا آخر فارغ التحصیلی مشکلی ندارم و وقت خالی زیاد دارم .

اگر بخوام پذیرش و بورس آمریکا رو بگیرم و در ASCE.com(جامعه مهندسی عمران آمریکا ) مقاله Submit کنم، بعد از دروس دانشگاه رو چی باید بیشتر تمرکز کنم ؟؟

لطفا یک نفر من رو راهنمایی کنه که در این زمان آزادی که دارم واسه رسیدن به هدفم ، بعد از خوده دروس دانشگاه ، چه کارهایی را در اولویت بگذام؟؟
    با تشکر فراوان

سلام دوستان من تازه در سایت ثبت نام کردم . من میخواهم که در مقطع کارشناسی ارشد در امریکا تحصیل کنم . من مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز دارم معدلم 16.44 هست درسم هفت ترمه تموم شد ولی حقیقت چیزی بلد نیستم . میخوام اگه اونجا میرم در یک دانشگاه خوب درس بخونم و بتونم از دولت یه جوری بورس بگیرم . هدف نهایی که دارم ناسا هست. دیروز یکی به من گفت که در مریلند زندگی می کنه در بالتی مور . من واقعا چیزی در مورد ادامه تحصیل در خارج و موارد اون نمیدونم . آیا در مریلند دانشگاه خوب وجود داره برای رشته من و اگه هست من باید چه مراحلی را طی کنم ؟ دوستان هر چه ممکنه به من سریع جواب بدید باتشکر . منتظرم.

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezalight نمایش پست ها
    با عرض سلام
    آقا من ترم سه عمران هستم .. دو ترم اول معدلم 19.90 و 19.58 شد . این ترم هم که 100% بالای 19 هستش
    (( در کل از لحاظ دانشگاه و معدل تا آخر فارغ التحصیلی مشکلی ندارم و وقت خالی زیاد دارم .

اگر بخوام پذیرش و بورس آمریکا رو بگیرم و در ASCE.com(جامعه مهندسی عمران آمریکا ) مقاله Submit کنم، بعد از دروس دانشگاه رو چی باید بیشتر تمرکز کنم ؟؟

لطفا یک نفر من رو راهنمایی کنه که در این زمان آزادی که دارم واسه رسیدن به هدفم ، بعد از خوده دروس دانشگاه ، چه کارهایی را در اولویت بگذام؟؟
    با تشکر فراوان
    دوست گرامی اگر مطالب سایت و تاپیک های مربوط را به حوصله مطالعه فرمائید ... قطعا به جواب سوال هایتان می رسید.
    برای گرفتن پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور به چندین مورد از جمله sop , resume - توصیه نامه و ... و اللخصوص برای دانشگاه های آمریکا احتیاج به مدارک GMAT و یا GRE دارید.... که تمامی این مباحث در سایت وجود دارد.

موفق باشید.
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    سلام دوستان من تازه در سایت ثبت نام کردم . من میخواهم که در مقطع کارشناسی ارشد در امریکا تحصیل کنم . من مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز دارم معدلم 16.44 هست درسم هفت ترمه تموم شد ولی حقیقت چیزی بلد نیستم . میخوام اگه اونجا میرم در یک دانشگاه خوب درس بخونم و بتونم از دولت یه جوری بورس بگیرم . هدف نهایی که دارم ناسا هست. دیروز یکی به من گفت که در مریلند زندگی می کنه در بالتی مور . من واقعا چیزی در مورد ادامه تحصیل در خارج و موارد اون نمیدونم . آیا در مریلند دانشگاه خوب وجود داره برای رشته من و اگه هست من باید چه مراحلی را طی کنم ؟ دوستان هر چه ممکنه به من سریع جواب بدید باتشکر . منتظرم.
    درود

ضمن خوشامدگویی دوست عزیز ویکی اپلای رو می تونین یه سری بهش بزنین برای اطلاعات پایه ای پروسه سپس براحتی با یه سرچ کوچکولو مثلا USNEWS می تونین دانشگاه مورد نظرتون پیدا کنین بعد وارد Graduate or International Student بشین اونجا تمامی مراحل ذکر شده با اطلاعات پایه ای که از ویکی اپلای داشتین براحتی متوجه مراحل پروسه خواهید شد سپس به دپارتمان مربوطه برین و Homepage اساتید رو نگاه کنین ببینین کدوم با فیلد شما نزدیکتره و بعد ایمیل زدن به اساتید و تهیه مدارک و باقی امور ... . شما . واسه کی می خواین اقدام کنین ؟؟؟
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ممنون از راهنماییتون من در مورد زمان باید بگم هر چه زودتر باشه بهتره. من یه نگاهی به این مقالات کردم . ولی چیزی دستگیرم نشد آیا در مریلند دانشگاه مرتبط با مهندسی مکانیک خوب وجود داره و اینکه این اشنا ما گفت مدارک رو بفرست من برات پذیرش بگیرم . حقیقت گیج شدم یکی میگفت برای رفتن به آمریکا باید چند ماه در یه کشور دیگه باشی نمیدونم باید چیکار کنم؟

دوستان کسی جواب ما رو نمیده من یه فایل خوندم ولی جواب کسی نداد که آیا در مریلند دانشگاه خوب برای رشته مکانیک طراحی جامدات وجود داره یا نه ؟ چون من در اینجا میتونم اگه خدا بخواد کار هم بکنم اگه در این شهر دانشگاه خوبی نیست نزدیک به اون چی راهنمایی کنید با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)