صفحه 19 از 43 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedelon نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب ما رو نمیده من یه فایل خوندم ولی جواب کسی نداد که آیا در مریلند دانشگاه خوب برای رشته مکانیک طراحی جامدات وجود داره یا نه ؟ چون من در اینجا میتونم اگه خدا بخواد کار هم بکنم اگه در این شهر دانشگاه خوبی نیست نزدیک به اون چی راهنمایی کنید با تشکر
    دوست عزیز مریلند شهر نیست، ایالته. و چندین دانشگاه بسیار معتبر امریکا مثل دانشگاه مریلند - کالج پارک و دانشگاه جان هاپکینز در این ایالت واقعند.

اینهم لیست دانشگاهای ایالت مریلند. خودتون زحمت بکشید و وب سایتشون رو چک کنید:
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of...es_in_Maryland

Junior Member

سلام
    من مدرک لیسانس الکترونیک از دانشگاه آزاد با معدل 13.5 دارم .
    امیدی به گرفتن اپلای از دانشگاههای آمریکا برای ارشد هست؟
    در ضمن من هرچی تو سایت دانشگاهها میگردم نمیتونم ایمیل اساتیدی که fund دارن پیدا کنم میشه یکی با یه مثال برام توضیح بده؟
    فقط لطفا سریع چون داره کم کم موعد سربازی سر میرسه ...

Senior Member

امیدوارم جای مناسبی سوالمو مطرح کرده باشم
    First-time Freshman Priority Deadlines

برا چه کسایی میشه؟؟شامل ما میشه؟؟
    International Applicant Deadlines

برا ما میشه دیگه.... درسته؟؟؟

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    امیدوارم جای مناسبی سوالمو مطرح کرده باشم
    First-time Freshman Priority Deadlines

برا چه کسایی میشه؟؟شامل ما میشه؟؟
    International Applicant Deadlines

برا ما میشه دیگه.... درسته؟؟؟
    آره دیگه. Freshman میشه سال اولی. اولین بار هم هست پس میشی خود خودت.
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

ببخشید اگه توی یه دانشگاه برای مقطع دکترای یه رشته خاص نه SOP بخواد و نه رزومه، بده هر دوشو آپلود کنیم؟ من سوابق تحصیلیم یه کم ضعیفه در مقایسه با رزومه ای که دارم می خوام حتما روزمه و sop منو ببینن!!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    ببخشید اگه توی یه دانشگاه برای مقطع دکترای یه رشته خاص نه SOP بخواد و نه رزومه، بده هر دوشو آپلود کنیم؟ من سوابق تحصیلیم یه کم ضعیفه در مقایسه با رزومه ای که دارم می خوام حتما روزمه و sop منو ببینن!!
    خیلی هم خوبه......مثبت حساب میشه اگه خوب نوشته باشین....اجباری هم نباشه....خود دانشگاه توصیه میکنه

سلام

من الان دانشجو ساله سوم ریاضی‌ کاربردی تو آلمان هستم برا فوق می‌خواستم برم آمریکا احتمالا آگوست ۲۰۱۳ لیسانسم رو میگیرم می‌خواستم بپرسم آیا امکانش هست با توجه به اینکه دانشگاه‌های آمریکا از سپتامبر شروع میشن کلاس‌هاشون برا ترم fall همون سال یعنی‌ ۲۰۱۳ پذیرش بگیرم و برم آمریکا؟!

خیلی‌ ممنون میشم اگه جواب بدین

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bipolar_1989m نمایش پست ها
    سلام

من الان دانشجو ساله سوم ریاضی‌ کاربردی تو آلمان هستم برا فوق می‌خواستم برم آمریکا احتمالا آگوست ۲۰۱۳ لیسانسم رو میگیرم می‌خواستم بپرسم آیا امکانش هست با توجه به اینکه دانشگاه‌های آمریکا از سپتامبر شروع میشن کلاس‌هاشون برا ترم fall همون سال یعنی‌ ۲۰۱۳ پذیرش بگیرم و برم آمریکا؟!

خیلی‌ ممنون میشم اگه جواب بدین
    بله امکانش هست. خیلی از اپلیکنت ها زمان اپلای ترم 7 لیسانس یا ترم 3 ارشد هستن. و قبل از ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده باید فارغ التحصیل بشن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    بله امکانش هست. خیلی از اپلیکنت ها زمان اپلای ترم 7 لیسانس یا ترم 3 ارشد هستن. و قبل از ثبت نام در دانشگاه پذیرفته شده باید فارغ التحصیل بشن.
    مرسی‌ دوست عزیز!
    فقط ۱ سوال دیگه باقی‌ موند برا apply کردن گفتین می‌تونم مدرک لیسانس‌ام رو دیرتر بفرستم براشون!

سوال دیگه که دارم اینه که آیا GRE و Toefl رو هم می‌تونم دیرتر بفرستم چون اونجوری خیلی‌ مسخره می‌شه نه GRE دارم نه Toefl نه مدرک لیسانسم حتا بهترین رزومه رو هم داشته باشم با بهترین Recommendation letters از بهترین پورفسور ها، خوب اونا باز به چی‌ من باید پذیرش بدن وقتی‌ هنوز نمره‌ای نشونشون ندادم! این سوال ذهن منو واقعا پر کرده چون اصلا نمی‌خوام ۱ سال معطل بشم!!

اگر می‌شه GRE و Toefl رو دیرتر فرستد طبقه تجربه شخصیتون تا چقدر دیرتر بفرستم شانس پذیرش دارم می‌خوام با نمره خوب بفرستم نمره‌های امتحانات لیسانسم هم تا اینجای کار نسبتا خوب بود

خیلی‌ ممنون میشم اینجا کسی‌ کمکم کنه هرچی‌ تو زدم یا ایمیل زدم به دانشگاه‌ها هیشکی بهم تو این کیس کمکی‌ نکرد واقعا نمی‌خوام ۱ سالم هدر بره!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط bipolar_1989m نمایش پست ها
    مرسی‌ دوست عزیز!
    فقط ۱ سوال دیگه باقی‌ موند برا apply کردن گفتین می‌تونم مدرک لیسانس‌ام رو دیرتر بفرستم براشون!

سوال دیگه که دارم اینه که آیا GRE و Toefl رو هم می‌تونم دیرتر بفرستم چون اونجوری خیلی‌ مسخره می‌شه نه GRE دارم نه Toefl نه مدرک لیسانسم حتا بهترین رزومه رو هم داشته باشم با بهترین Recommendation letters از بهترین پورفسور ها، خوب اونا باز به چی‌ من باید پذیرش بدن وقتی‌ هنوز نمره‌ای نشونشون ندادم! این سوال ذهن منو واقعا پر کرده چون اصلا نمی‌خوام ۱ سال معطل بشم!!

اگر می‌شه GRE و Toefl رو دیرتر فرستد طبقه تجربه شخصیتون تا چقدر دیرتر بفرستم شانس پذیرش دارم می‌خوام با نمره خوب بفرستم نمره‌های امتحانات لیسانسم هم تا اینجای کار نسبتا خوب بود

خیلی‌ ممنون میشم اینجا کسی‌ کمکم کنه هرچی‌ تو زدم یا ایمیل زدم به دانشگاه‌ها هیشکی بهم تو این کیس کمکی‌ نکرد واقعا نمی‌خوام ۱ سالم هدر بره!
    مدرک لیسانس اگه منظورتون Diploma هست اره. اونو اصلا نباید بفرستید بلکه زمان ثبت نام که تشریف میبرید اونو ارائه میدید. در زمان اپلای اونا "ریز نمرات رسمی" از شما میخوان که در اون زمان ریز نمرات ترم های 1 تا 6 یا 7 رو میفرستید. در مورد ریپورت نمرات زبان اگه تا چند روز بعد ددلاین باشه اشکالی نداره میتونید ایمیل بزنید بگید مثلا نمرات من یکی دو هفته دیرتر میرسه ولی اگه منظورت اینه که مثلا ددلاین ژانویه باشه و نمرات آپریل ریپورت بشه در اغلب موارد پرونده شما ناقص تشخیص داده میشه و اصلا شمارو بررسی نمیکنن. تجربه منم میگه در صورت تکمیل بودن کلیه مدارک فقط ریپورت شدن نمره تافل 2-3 ماه بعد از ددلاین=بررسی نشدن پکیج اپلیکیشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)