صفحه 20 از 43 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

دستان عزیز من رزمم امادس فقط نمیدنم تو نامه ای که باید به استاد بنویسم چی باید بنویسم بعد رزومرو پیوستش کنم چون شرح حالم توی رزومه هست حالا مضمون اون نامه چیا باید باشه
    یه سوال دیگه هم دارم در مرحله اول که ارتباط با استاد هست ایا نیازی هست که بجز رزومه چیز دیگه ای پیوست بشه یا نه
    ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmed نمایش پست ها
    دستان عزیز من رزمم امادس فقط نمیدنم تو نامه ای که باید به استاد بنویسم چی باید بنویسم بعد رزومرو پیوستش کنم چون شرح حالم توی رزومه هست حالا مضمون اون نامه چیا باید باشه
    یه سوال دیگه هم دارم در مرحله اول که ارتباط با استاد هست ایا نیازی هست که بجز رزومه چیز دیگه ای پیوست بشه یا نه
    ممنون
    یه عده COVER LETTER هست تو سایت.....لینک..بازم میتونی بگردی و پیدا کنی

ببخشید من برای یه دونه از دانشگاهها بدون اینکه با یه استادی مکاتبه داشته باشم اپلای کردم ! می خواستم ببینم الان بهتره برم با استادای اون دانشگاه مکاتبه کنم یا نه بزارم خودشن بررسی کنن؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Armik نمایش پست ها
    ببخشید من برای یه دونه از دانشگاهها بدون اینکه با یه استادی مکاتبه داشته باشم اپلای کردم ! می خواستم ببینم الان بهتره برم با استادای اون دانشگاه مکاتبه کنم یا نه بزارم خودشن بررسی کنن؟
    بعد از جواب دانشگاه دوباره ایمیل بزنید

Junior Member

سلام
    من بیشتر مطالب این قسمت رو مطالعه کردم اما می خوام بدونم آیا برای یه ٱدم 34 ساله امکان اخذ پذیرش تحصیلی وجود داره؟ ( کانادا)
    نمره آیلتسم 6.5 که البته منقضی شده ( 4 سال پیش) - رشته ام مهندسی عمران.معدل 14
    آیا شرط سنی خیلی ملاکه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdiSt نمایش پست ها
    سلام
    من بیشتر مطالب این قسمت رو مطالعه کردم اما می خوام بدونم آیا برای یه ٱدم 34 ساله امکان اخذ پذیرش تحصیلی وجود داره؟ ( کانادا)
    نمره آیلتسم 6.5 که البته منقضی شده ( 4 سال پیش) - رشته ام مهندسی عمران.معدل 14
    آیا شرط سنی خیلی ملاکه؟
    اگر رزومشو داشته باشید...بله...حتما...سن ملاک نیست.....مقاله؟؟فاند میخایید؟؟معدلتون کمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_oroomy نمایش پست ها
    اگر رزومشو داشته باشید...بله...حتما...سن ملاک نیست.....مقاله؟؟فاند میخایید؟؟معدلتون کمه
    سعید جان ممنون از توجهت.من نیاز به راهنمایی بیشتر دارم.در مورد فاند و مقاله..ا

Junior Member

سلام، یک سوال داشتم. من دانشجویِ ترمِ پنجِ مکانیک دانشگاه فردوسی هستم. معدلم 15 است. یه کنفرانسِ داخل کشور هم مقاله ارائه کردم. می خواستم بدونم برای فوق با این معدل امیدی به اپلای برای آمریکا هست؟ یک ترم هم مشروط شدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ziarrdan نمایش پست ها
    سلام، یک سوال داشتم. من دانشجویِ ترمِ پنجِ مکانیک دانشگاه فردوسی هستم. معدلم 15 است. یه کنفرانسِ داخل کشور هم مقاله ارائه کردم. می خواستم بدونم برای فوق با این معدل امیدی به اپلای برای آمریکا هست؟ یک ترم هم مشروط شدم.
    برای اپلای که نیازی به امید داشتن نیست!!...برای پذیرش گرفتن اگه تافل و GRE بالا داشته باشین بله چرا که نه...پیشنهاد میکنم با توجه به اینکه زمان زیادی دارین تا امتحان GRE دادن، شروع کنین به تقویت زبان براش که بتونین با آوردن نمره ی خفن شانس خودتون رو بالا ببرین...

Junior Member

سلام.من ترم هفته 7 مديريت جهانگردي دانشگاه علوم و تحقيقات هستم و معدلم 16.امكان داره بتونم از دانشگاه هاي آدلايد پذيرش بگيرم؟اگه بعد از عيد اقدام كنم چقدر طول مي كشه كه جواب بدن؟واسه قضيه خدمتم بهتره واحد نگه دارم يا ارشد شركت كنم و از معافيت تحصيلي اون استفاده كنم؟
    ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)