صفحه 21 از 43 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط spoiled نمایش پست ها
    سلام.من ترم هفته 7 مديريت جهانگردي دانشگاه علوم و تحقيقات هستم و معدلم 16.امكان داره بتونم از دانشگاه هاي آدلايد پذيرش بگيرم؟اگه بعد از عيد اقدام كنم چقدر طول مي كشه كه جواب بدن؟واسه قضيه خدمتم بهتره واحد نگه دارم يا ارشد شركت كنم و از معافيت تحصيلي اون استفاده كنم؟
    ممنون ميشم اگه كمكم كنيد
    شما سوالتون رو اینجا مطرح کنین بهتر جواب میگیرین...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    شما سوالتون رو اینجا مطرح کنین بهتر جواب میگیرین...
    ممنون از راهنماييت دوست عزيز.واسه قضيه معافيت تحصيلي مي توني كمكم كني؟به نظر شما اگه ارشد شركت كنم و مرخصي بگيرم بهتره يا يه تعداد واحدمو نگه دارم؟

با سلام دوستان
    من دو تا سوال دارم
    1- بعد از اپلای انلاین و فرستادن مدارک چقدر طول می کشه تا پذیرش بهمون بدن ؟ کلا جوابش کی معلوم می شه؟
    2- در مورد گرفتن وام و بورس تحصیلی یا کمک هزینه چه زمانی باید اقدام کنیم و اگر فرمهایی باید پر کنیم از کجا و در چه سایتی می باشد؟( در ضمن من اقامت کبک رو دارم)
    با تشکر

Junior Member

Hi everybody,
    As I have recently checked all the universities that I applied,my applications have been referred to graduate dep for final decision, however, I had no contact with faculties,should I start it now?or its too late? What would be better to do in this stage?...I have no paper or conference to talk about

Junior Member

P.S.I have applied for MSC in both U.S and Canada

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط em65 نمایش پست ها
    Hi everybody,
    As I have recently checked all the universities that I applied,my applications have been referred to graduate dep for final decision, however, I had no contact with faculties,should I start it now?or its too late? What would be better to do in this stage?...I have no paper or conference to talk about
    For Canadian universities, try to contact the faculties as soon as possible. For US ones, wait until you get accepted and then try to contact them for funding

Junior Member

سلام
    من و همسرم با هم می خوایم برای PhD برای آمریکا یا کانادا اقدام کنیم .معدل فوقمون 15.5 و 15 هستش و من 3 تا و همسرم دو تا مقاله اورال داخلی داریم نمره تافل هم 550 هستش و من خودم سابقه 5 سال تدریس در دانشگاه پیام نور و آزاد دارم ضمنا سنم هم 32 هستش حالا به نظرتون با این شرایط کجا اقدام کنیم بهتره مخصوصا که fund و grant شدیدا مورد نیاز خواهد بود.

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

نقل قول نوشته اصلی توسط em65 نمایش پست ها
    Hi everybody,
    من هم دقیقا در همین موقعیت هستم. من البته دو ماه پیش با یکی دو تا از استادا صحبت تلفنی کردم (که به نظر مفید اومد خود استاد گفت خوب شد باهات حرف زدم و یه چیزایی در موردت فهمیدم) حالا که دیگه یواش یواش اپلیکیشنها داره بررسی میشه به نظرتون لازمه باز خودم رو بهشون یادآوری کنم. یا با تعداد بیشتری (ظاهرا در این دانشگاه یک کمیته برای پذیرش تصمیم میگیره) صحبت کنم؟ به نظر یک جور تقاضای پارتی بازی نمیاد؟ یا اینکه کلا مرسوم و رایجه؟
    در ضمن من برای رشته ادبیات انگلیسی در دانشگاه ویکتوریا کانادا اپلای کردم. ممنون

دوستان ببخشید، همه دانشگاهها برای همه رشته هاشون مصاحبه دارن؟ من PhD اپلای کردم تا حالا واسه من خبری نشده !

Member BehnoushHajian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی، دانشگاه شیراز-دانشگاه بوعلی سینا

دوستان ببخشید، همه دانشگاهها برای همه رشته هاشون مصاحبه دارن؟ من PhD اپلای کردم تا حالا واسه من خبری نشده !
    بستگی به تصمیم کمیته داره خیلی وقت ها هم بدون مصاحبه اکسپت میدن. بستگی داره هدفشون از مصاحبه چی باشه . خیلی وقتا هدفشون فقط اینه که ببینن شما انگلیسی رو در په حد صحبت میکنی بخصوص اگه بخوان TAبدن و مخصوصا در شرایطی که متقاضی تافل کاغذی امتحان داده باشه و نمره اسپیکینگ نداشته باشه. در این صورت ممکنه اگه متقاضی تافل آی بی تی داده باشه اصلا تماس هم نگیرن. بعضی وقتا هم هدفشون علاوه بر این اینه که به انگیزه و اهداف و بکگراند شما آشنا بشن مخصوصا اگه استاد خاصی قصد داشته به شما ادمیشن بده در این صورت بازهم تماس میگیرن. ولی بعضی دانشگاه ها و دپارتمان ها هستن که به نظرشون نیازی به مصاحبه نیست . کلا نه مصاحبه به معنای ادمیشن هست نه عدم مصاحبه به معنای ریجکت هست.
    من اینجا زاده شدم، که اسب هایش همه بی تابند، دخترانش آرام، من خندیدن با چشمان تر را اینجا آموختم، من زائر دائم این خاکم که زادگاه من است، و عاشق امربر این خاکم که میهن من است، این سرزمین معطر، با آتش و خشم و گناه و درد، سرزمین مقدس من است...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)