صفحه 24 از 43 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم
    یکی از رفقا رشتش مدیریت اجراییه ، هدفش هم آمریکا و کاناداست ، حالا مونده بین تافل و آیلتس کدومشون رو بخونه!!؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alint نمایش پست ها
    ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم
    یکی از رفقا رشتش مدیریت اجراییه ، هدفش هم آمریکا و کاناداست ، حالا مونده بین تافل و آیلتس کدومشون رو بخونه!!؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید؟
    به این تاپیک برو و سوالت رو بپرس...

Junior Member

سلام.
    من ارشد میخونم و 6 ماه دیگه انشالا دفاع میکنم.
    برای پذیزش دکترا از الان میتونم اقدام کنم؟ الان آخه مدرک که ندارم. راهی هست؟
    یا حتما باید صبر کنم با داشتم مدرک ارشد اقدام کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safoooora نمایش پست ها
    سلام.
    اره میتونی ولی امکان رد شدنت زیاده ! ..
    و اینکه اگه هم بشه مشروط میشه تا مدرکت کامل بشه ! و دانشنامت بیاد .. اونم در شرایطی که رزومه خفنی داشته باشی!! ...

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط safoooora نمایش پست ها
    سلام.
    درود

( تمامی موارد apply نسبی و متغیر هست و نظرات مطلقی نمیشه بهش داد )

دوست عزیز عرضم به حصورتون اینجوری بیان کنیم نزدیکتر به real خواهد بود : بله می تونید اما امکان Accept شدنتون به نسبت حالتی که مدارک کامله درصدی ناچیز پایین تر خواهد بود و در نهایت Conditional خواهد بود . اما خوب بسیاری از دوستان من جمله خود من بدون دانشنامه و تنها با ریزنمرات و باقی مدارک اقدام میکنن ، اکثر دانشگاه از این موضوع آگاهند اگرم نبودن شما با ایمیل آگاهشون کنین حتما در سایت دانشگاه مورد نظرتون نوشته که چجوریه داستان یا می تونین Email بزنین بپرسین . در حال بسیاری از دوستان همین جوری پذیرش می گیرند چیز غیر عادی نیست.

محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : March 20th, 2012 در ساعت 12:35 AM دلیل: جا افتادن یک واژه
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط FlyToFuture نمایش پست ها
    اره میتونی ولی امکان رد شدنت زیاده ! ..
    و اینکه اگه هم بشه مشروط میشه تا مدرکت کامل بشه ! و دانشنامت بیاد .. اونم در شرایطی که رزومه خفنی داشته باشی!! ...
    چرا میگید "امکان رد شدن زیاده" ؟ بخاطر نیود دانشنامه؟
    نداشنن دانشنامه که تاثیری توی نتیجه پذیرش نداره. نهایتش اینه که ایشون باید از گروه خودشون یه نامه که توش نوشته باشه درسشون در تاریخ X تموم میشه، بفرستن برای دانشگاهی که میخوان اقدام کنن.
    چون 6 ماه دیگه دفاع میکنن و احتمالا اکثر یا همه ی نمراتشون به جز پایان نامه اومده، مشکلی نیست. یه ریز نمره غیر رسمی برای دانشگاههایی که میخواید اپلای کنید میفرستید. به خفنی رزومه هم بستگی نداره. یعنی اگه ایشون با این شرایط الان ریجکت شن سال بعد هم با فرض شرایط یکسان اپلیکنت ها ریجکت میشن. اینجوری همه بچه هایی که سربازن باید برن سربازی بعد اپلای کنن. توی روند پذیرش داشتن دانشنامه هیچ تاثیری نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    چرا میگید "امکان رد شدن زیاده" ؟ بخاطر نیود دانشنامه؟
    نداشنن دانشنامه که تاثیری توی نتیجه پذیرش نداره. نهایتش اینه که ایشون باید از گروه خودشون یه نامه که توش نوشته باشه درسشون در تاریخ X تموم میشه، بفرستن برای دانشگاهی که میخوان اقدام کنن.
    چون 6 ماه دیگه دفاع میکنن و احتمالا اکثر یا همه ی نمراتشون به جز پایان نامه اومده، مشکلی نیست. یه ریز نمره غیر رسمی برای دانشگاههایی که میخواید اپلای کنید میفرستید. به خفنی رزومه هم بستگی نداره. یعنی اگه ایشون با این شرایط الان ریجکت شن سال بعد هم با فرض شرایط یکسان اپلیکنت ها ریجکت میشن. اینجوری همه بچه هایی که سربازن باید برن سربازی بعد اپلای کنن. توی روند پذیرش داشتن دانشنامه هیچ تاثیری نداره.

منظمرتون از ریزنمره غیر رسمی چیه ؟.
    دانشگاه الان به من ریز نمره قابل ترجمه نمیده. من چه ریزنمره ای باید بفرستم؟

Junior Member

سلام امیدوارم که خوب باشید.. من برای پذیرش دکترا در رشته زبان و ادبیات انگلیسی میخوام اقدام کنم. اول اینکه زبان المانی نمیدونم. با توجه به اینکه رشته من طوری هست که باید به انگلیسی تدریس بشه خواستم بدونم دونستن زبان المانی الزامیه؟ و اگر هست میشه در خود المان کلاسهای زبان رو گذروند یا اینکه حتمن اینجا باید یاد بگیرم؟ و اینکه امتحان ایلتس که من باید بدم ایا قبل از مکاتبه با استاد باید امتحانو بدم ؟ در کل میخوام بدونم طی مراحل گرفتن پذیرش دادن امتحان ایلتس یا تافل کدام قسمت پروسه هست؟ ممنون اگه زودتر به سوالم جواب بدبد من وقت زیادی ندارم..سال خوبی داشته باشید

Junior Member

سلام دوستان من می خوام برای PHD مهندسی نفت اقدام کنم,لیسانس اکتشاف معدن دانشگاه صنعتی اصفهان و فوق لیسانس اکتشاف نفت دانشگاه صنعت نفت اهواز.
    معدل ارشد 16.5 و یک ISI و معدل کارشناسی 13, زبان امتحان ندادم ولی در سطح خوبی هستم, ممنون میشم راهنمایی کنین که آیا شانسی برای فاند گرفتن در دانشگاه های رنک متوسط یا خوب دارم یا خیر؟

سلام به همه دوستان
    من دانشجوی سال اول ارشد سازه هستم.میخواستم بدونم از الان چیکار کنم که برای دکترا میخوام اقدام کنم به مشگلی برنخورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)