صفحه 35 از 43 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط MrExploit نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر هستم.
    می خوام بدونم برای فاند گرفتن در دانشگاه های آمریکا در مقطع فوق لیسانس چیکار باید کنم.
    یه ذره بیشتر اطلاعات از خودتون بدین...
    نمره زبان؟ سابقه ی پژوهشی؟ معدل تا الان؟

دوستان عزیز سلام من سوالی دارم که نمیدونم دقیقا کجا باید بپرسم. امیدوارم زیاد بی ربط نباشه. من برای دانشگاه Concordia می خوام اقدام کنم. تو این صفحه http://www.concordia.ca/admissions/g...-requirements/ توضیح داده که چجوری باید اپلای کرد. اما من متوجه نشدم که چه مدارکیو باید مستقیم پست کنم چه مدارکیو باید انلاین ارسال کنم. ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن. با توج به این که دو هفته دیگه هست ددلاین دانشکاه این مسئله برام حیاتیه.

سلام
    يه سول داشتم از اساتيد.
    دقيقاً چه موقع application fee پرداخت ميشه؟ منظورم اينه كه آيا ما مجبوريم براي گرفتن پاسخ نهايي از هر دانشگاهي، يك application fee بپردازيم!! و يا بعد از اكي شدن همه چيز و تائيد نهايي پذيرش با فاند مقرر، ازمون ميخان فرم اصلي رو پر كنيم و application fee‌رو هم مسلماً پرداخت كنيم؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط starttoapply نمایش پست ها
    سلام
    يه سول داشتم از اساتيد.
    دقيقاً چه موقع application fee پرداخت ميشه؟ منظورم اينه كه آيا ما مجبوريم براي گرفتن پاسخ نهايي از هر دانشگاهي، يك application fee بپردازيم!! و يا بعد از اكي شدن همه چيز و تائيد نهايي پذيرش با فاند مقرر، ازمون ميخان فرم اصلي رو پر كنيم و application fee‌رو هم مسلماً پرداخت كنيم؟

ممنون
    application free باید موقع ثبت نام اولیه برای apply پرداخت بشه. در غیر این صورت اصلا مدارکتون بررسی نمیشه. مثل اینکه ثبت نام نکرده باشید. تازه در مرحله بعد بهتون میگن قبولتون میکنند یا نه. معنیش اینه که چه قبول بشید چه نشید این پول رو باید پرداخت کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Paradise4 نمایش پست ها
    application free باید موقع ثبت نام اولیه برای apply پرداخت بشه. در غیر این صورت اصلا مدارکتون بررسی نمیشه. مثل اینکه ثبت نام نکرده باشید. تازه در مرحله بعد بهتون میگن قبولتون میکنند یا نه. معنیش اینه که چه قبول بشید چه نشید این پول رو باید پرداخت کنید.

يعني اگه ما 10 يوني مختلف اپلاي كنيم بايد 10 تا fee‌بپردازيم؟!! البته تا اونجايي كه من فهميدم، اين فرم بعد از توافقات اوليه و اكي گرفتن از استاد انجام ميشه و در واقع ما بايد براي انتخاب نهايي application فرم رو پر كنيم، درسته؟

يعني اگه ما 10 يوني مختلف اپلاي كنيم بايد 10 تا fee‌بپردازيم؟!! البته تا اونجايي كه من فهميدم، اين فرم بعد از توافقات اوليه و اكي گرفتن از استاد انجام ميشه و در واقع ما بايد براي انتخاب نهايي application فرم رو پر كنيم، درسته؟
    هر دانشگاه واسه خودش application fee داره، همونطور که تو پست قبلی گفتن برای بررسی مدارک باید بدین، حالا چه پذیرش بدن بهتون چه ندن...
    شما اگه 10 تا یونی مختلف اپلای کنی باید 10 تا فی بدی...
    شما که میخوای واسه یه دانشگاه اپلای کنی باید بری تو سایتشون اکانت درست کنی واسه خودت و شروع کنی پر کردن فرم و از این حرفا...اصن مهم نیست استاد داری یا نداری، خیلیا بدون پیدا کردن استاد اپلای میکنن...
    اپلای هست دیگه! اسمش روشه! درخواست میکنی که مدارکت رو بررسی کنن!

salazar716 عزيزم در اون حد ميدونم نيازي به اينطور گفتن نبود
    منظور من اينه كه بالاخره بايد اول با استاد هماهنگ كرد و ايشون شما رو بپذيره، حالا بگه برو اپليكيشن رو پر كن تا روند اداري طي بشه و مداركت رو بررسي كنن.
    اگه همينطوري اپلاي كنيم، دانشگا از كجا ميدونه من ميخام با كدوم استاد كار كنم؟!!! با اين اوصاف دوستاني كه براي 10 تا دانشگاه اپلاي ميكنن، با هزينه هاي ارسال مدارك زبان و ... هوار تومن بايد بپردازن!!

salazar716 عزيزم در اون حد ميدونم نيازي به اينطور گفتن نبود
    منظور من اينه كه بالاخره بايد اول با استاد هماهنگ كرد و ايشون شما رو بپذيره، حالا بگه برو اپليكيشن رو پر كن تا روند اداري طي بشه و مداركت رو بررسي كنن.
    اگه همينطوري اپلاي كنيم، دانشگا از كجا ميدونه من ميخام با كدوم استاد كار كنم؟!!! با اين اوصاف دوستاني كه براي 10 تا دانشگاه اپلاي ميكنن، با هزينه هاي ارسال مدارك زبان و ... هوار تومن بايد بپردازن!!
    SOP میدونی چیه حاجی؟ تو اون اسم استادهایی که تمایل داری باهاشون کار کنی رو میاری...
    طبیعتا بچه ها دارن هوار تومن میپردازن!

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar716 نمایش پست ها
    SOP میدونی چیه حاجی؟ تو اون اسم استادهایی که تمایل داری باهاشون کار کنی رو میاری...
    طبیعتا بچه ها دارن هوار تومن میپردازن!
    به نظرم شما زيادي سخت ميكني پروسه رو! يا شايد من منظورمو بد گفتم، منظور من اون دسته افراد نيست كه صرفاً براي دانشگاه مدارك ميفرستند و منتظر ميشن ببينن قبول ميشن يا خير، طرف صحبت من كسايي هستند كه رزومه قوي دارن و اول با استاد كاراشون رو اكي ميكنن بعد ميرن سراغ دانشگاه. شايد يك نفر بخاد 100 موقعيت مختلف رو بسنجه و يكي رو انتخاب كنه، يعني بايد بره 100 تا اپليكيشن في بپردازه و بعد يكيشو انتخاب كنه؟!!!!!! مطمئناً يك اكي اوليه بايد گرفته بشه بعد...
    من هم رزومه م sop دوستم كه us خونده رو دارم! توش اسمي از استاد نبرده! صرفاً با استاد مكاتبه كرد و اونم خواستش. بعد روند اداري رو طي كرد (از جمله پر كردن اپليكيشن فرم ) و الانم درسش تموم شده!
    بعضي وقتا تو فروم يه چيزايي ميبينم كه مسائل خيلي ساده رو انقدر براي "امثال من كه تازه كارم" ميپيچونن كه آدم بي خيال اپلاي ميشه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryar86 نمایش پست ها
    با سلام.
    من کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه تهران دارم با معدل 18 ، نمره تافل 92، میخوام برای گرفتن فاند دکتری Marketing یا Business اقدام کنم، در اروپا یا کانادا و امریکا!!! آیا با شرایط من، میشه فاند گرفت؟ دنبال دانشگاه های تاپ هم نیستم... دنبال فاندم فقط ... چجوری میشه فهمید فاند میدن یا نه؟!!
    میشه راهنماییم کنین؟ اولویت من اول از همه فاند گرفتنه ... ممنون میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)