صفحه 37 از 43 نخستنخست ... 2728293031323334353637383940414243 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 425

موضوع: مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

Junior Member easnpro آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

سلام دوستان
    من لیسانس برق هستم با معدل 16
    دارم خودمو برای تافل آماده می کنم.مقاله هم ندارم.اما در عوض سابقه ی کارای صنعتی و برنامه نویسی و دو تا کار تحقیقاتی خوب دارم.از نرم افزارهای رشته ی خودم هم Pspice و MATLAB رو در زمینه خودم مسلط هستم.در زمینه میکروکنترلرها AVR و ARM رو خوب کار کردم در صنعت.
    سابقمو گفتم که اگه کسی اینجا برق بود بتونه بیشتر کمکم کنه.
    حالا میخوام برای کانادا اقدام کنم واسه ی مستر.اینجوری که شنیدم واسه مستر فاند خیلی سخته یا اصلا نمیدن.
    حالا با این رزومه ای که من دارم به درد دانشگاه میخوره و احتمال فاند گرفتن برای مستر چقدره؟
    اگرم کسی پیشنهاد دیگه داره ممنون میشم کمکم کنه

Junior Member easnpro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_wizard نمایش پست ها
    من میخوام اسم دانشگاه هایی که رشته کامپیوتر را دارن در فرانسه پیدا کنم میشه کمکم کنید؟(البته فقط پاریس می خوام اقدام کنم)
    دوست عزیز بهترین کار سرچ گوگل هست به ترتیب زیر
    computer engineering,paris universities

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام دوستان
    من یک پذیرش مشروط از دانشگاه RMIT استرالیا دارم، واسه ی ترم 1 (March). از آنجا که مدرک زیانم 1 2 ماه دیگه آماده میشه، می خواستم بدونم بین defer کردن و پذیرش مشروط یک offer ، کدام بهتر است ؟

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jeniiiiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان :
    لطفاااااااااااااا و خواهشا من و راهنمایی کنید

من کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی هستم و هنوز درسم تموم نشده.... واسه دکترا از کجا باید شروع کنم ؟!!!!!!! از الان چی بخونم که واسه امتحان بین المللی آماده بشم؟؟؟؟؟؟؟/ و اگه کسی متاهل باشه و برفرض 1 دانشگاه بهش بورس دادن چی؟؟؟؟

لطفااااااااا جواب بدید.....پیشاپیش ممنوووووووووووووووووووووو ووووووووون
    دوست عزیز، در حال حاضر به فکر بالابردن معدل، چاپ مقاله و آمادگی برای تافل یا آیلتس (از طریق شرکت در کلاس) باشین.
    بورس دادن به دانشجو ها بر اساس رزومه اون هاست و متاهل یا مجرد بودن هیچ نقشی در گرفتن بورس و مقدار اون نداره.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک پذیرش مشروط از دانشگاه RMIT استرالیا دارم، واسه ی ترم 1 (March). از آنجا که مدرک زیانم 1 2 ماه دیگه آماده میشه، می خواستم بدونم بین defer کردن و پذیرش مشروط یک offer ، کدام بهتر است ؟
    از اونجایی که شما 1-2ماه دیگه امتحان زبان داری، پس به این ترم نمیرسی، مگر اینکه استادت بهت اجازه بده اواسط ترم بری. پس اول با استاد تماس بگیر و شرایطت رو بگو و نظرش رو بپرس. با توجه به جواب استاد، تصمیم بگیر.
    البته من فکر کنم که نهایتا مجبور به دیفر شی چون ریپورت نمره زبان و گرفتن ویزا زمان زیادی از شما خواهد گرفت. موفق باشی

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط easnpro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس برق هستم با معدل 16
    دارم خودمو برای تافل آماده می کنم.مقاله هم ندارم.اما در عوض سابقه ی کارای صنعتی و برنامه نویسی و دو تا کار تحقیقاتی خوب دارم.از نرم افزارهای رشته ی خودم هم Pspice و MATLAB رو در زمینه خودم مسلط هستم.در زمینه میکروکنترلرها AVR و ARM رو خوب کار کردم در صنعت.
    سابقمو گفتم که اگه کسی اینجا برق بود بتونه بیشتر کمکم کنه.
    حالا میخوام برای کانادا اقدام کنم واسه ی مستر.اینجوری که شنیدم واسه مستر فاند خیلی سخته یا اصلا نمیدن.
    حالا با این رزومه ای که من دارم به درد دانشگاه میخوره و احتمال فاند گرفتن برای مستر چقدره؟
    اگرم کسی پیشنهاد دیگه داره ممنون میشم کمکم کنه
    من هم در مورد فاند دوره مستر همون مطالبی رو شنیدم که شما شنیدی. واسه دوره کارشناسی معدل خوبی داری و سابقه کارت هم خوبه . دانشگاه محل تحصیل شما و نمره زبان هم در تصمیم گیری اونا موثره.
    شما باید تا حد امکان واسه دانشگاه های متعددی اپلای کنی. دانشگاه ها رو به سه دسته تقسیم کن: با رنکینگ بالا، متوسط و پایین. هر روز به هر سه دسته ایمیل بزن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Question پاسخ : مراحل گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    از اونجایی که شما 1-2ماه دیگه امتحان زبان داری، پس به این ترم نمیرسی، مگر اینکه استادت بهت اجازه بده اواسط ترم بری. پس اول با استاد تماس بگیر و شرایطت رو بگو و نظرش رو بپرس. با توجه به جواب استاد، تصمیم بگیر.
    البته من فکر کنم که نهایتا مجبور به دیفر شی چون ریپورت نمره زبان و گرفتن ویزا زمان زیادی از شما خواهد گرفت. موفق باشی

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• پاسخ استاد به وضعیت من اینه

Dear Farsam,

You can tell them you accept the offer and you are currently waiting for the IELTS test result. But you should not make any deposit/payment at this time.

It does not matter with the enrollment. If you cannot catch up with the enrollment in Semester 1, you can enroll in Semester 2.

Regards
    واضح نگفته که چیکار کنم، فقط گفته که پولی ندم الان و فرقی هم نداره کی ثبت نام کنم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

• پاسخ International Client Relations Manager به وضعیت من اینه

Dear Farsam,
    Thank you for your email.
    You have two options. You can wait for your results and then accept your offer. The other option is to accept your conditional offer.
    If you accept a conditional offer a conditional acceptance will be issued. A conditional acceptance means that RMIT University will reserve a place for you in your accepted program. However you will not be able to enrol until all conditions have been met.
    Instructions about how to accept your offer can be found here.
    You might also like to read the section 'To Accept This Offer' in your offer letter and Refund guidelines.
    There is no acceptance deadline however you need to register and enrol before your classes start.
    Please view Registration, enrolment and commencement details for international students.
    We look forward to welcoming you to RMIT!

Yours Sincerely,

International Client Relations Manager
    RMIT International

• پاسخ Recruitment Coordinator به وضعیت من اینه

Dear Fasam,

The best thing to do is defer the offer for next intake. You can then accept the offer once you have the documentation.

Regards
    Recruitment Coordinator

RMIT International, International and Development Portfolio,
    ، حالا با توجه به اینکه لازم زمان واسه ارائه تمره IELTS (به فبریه و مارچ نرسیدم و باید واسه آپریل تلاش کنم که یک جا رزرو کنم) , بحث ویزا ( ضمن اینکه قعلا سربازم و باید با نامه پذیرش ترخیص بشم) حالا کدوم کار رو پیشنهاد میدین ؟

1. ثبت نام مجدد برای ترم دوم(July)
    2. پذیرش مشروط (که نمیدونم باید پول داد یا نه، سوال پرسیدم اما واضح جواب ندادند)
    3. دیفر کردن
    4. یا راه حل دیگه

با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها

، حالا با توجه به اینکه لازم زمان واسه ارائه تمره IELTS (به فبریه و مارچ نرسیدم و باید واسه آپریل تلاش کنم که یک جا رزرو کنم) , بحث ویزا ( ضمن اینکه قعلا سربازم و باید با نامه پذیرش ترخیص بشم) حالا کدوم کار رو پیشنهاد میدین ؟

1. ثبت نام مجدد برای ترم دوم(July)
    2. پذیرش مشروط (که نمیدونم باید پول داد یا نه، سوال پرسیدم اما واضح جواب ندادند)
    3. دیفر کردن
    4. یا راه حل دیگه

با تشکر
    دوست من، یه بار دیگه به نفر 2 ایمیل بزن و یه سوال کاملا واضح ازش بپرس که در صورت پذیرش آفر کاندیشنال باید deposite پرداخت کنم یا نه؟
    بهر حال من فکر میکنم که دیفر کردن واسه شما بهترین گرینه هست (البته بعد از مشورت کردن با نفر 2).

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

سلام
    من برای چند تا از دانشکاههای استرالیا برای دکترا اقدام کردم در رشته مهندسی عمران از اکثرشون پذیرش گرفتم ولی در ایکولارشیپ موفق نبودم چون مقاله نداشتم البته من بعنوان دانشجوی دامستیک اقدام کردم - تا بالاخره یکی از دانشگاهها من رو در لیست اولویت برای اسکولارشیپ فرار داد و گفت اگر موقعیتی بود ممکنه بهت اسکولارشیپ داده بشه - یک ماه پیش ارشون وضعیت رو جوبا شدم و گفتن تمامی اسکولارشیپهای استرالیایی آپا به دانشجو ها داده شده و ما دیگه موقعیتی نداریم برای شما و گفتن با سوپروایزرت تماس بگیر تا ببینه اسکولارشیپ دیویژنال وجود داره یا نه - استاد من هم با مدیر مالی و کردینیتور جلسه گذاشت و بهم خبر داد که برای اسکولارشیپ فاند وجود داره و الان مدارک تو رو برای بررسی دقیق و ارزیابی به گرجویت سنتر فرسناده شده و ما منتظر تصویب نهایی و نامه رسمی هستیم - از اونجایی که این گرجویت سنتر یک بار مدارک من رو بررسی کرده و در اولویت قرار داده بود بنظر شما الان چه چیزهایی رو بررسی میکنن و چقدر شانس گرفتن اسکولارشیپ وجود داره ؟ اصولا کار اینا چیه و چقدر ممکنه طول بکشه تا جواب بدن ؟
    ممنون

سلام

چند تا سوال مهم:

1- از شماها شنیدم که در بخش رزومه به مقاله اشاره میکنید. مقاله هایی که واسه کنگره ها و همایش های داخلی ارسال میشه هم معتبره یا حتما باید isi باشه ؟!

2- در مورد مدرک زبان، این موسسات آموزش زبان هم مدرک تافل و آیلس معتبر میدن یا حتما باید واسه گرفتن مدرک زبان جای خاصی رفت؟

3- آیا میشه الان که من کارشناسی دارم، مستقیما وارد دوره ای بشم که به دکترا ختم بشه؟ (یا حتما باید اول ارشد و بعد دکترا بگیرم؟)

مرسی
    ویرایش توسط pesarebaba2006 : February 25th, 2013 در ساعت 03:45 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)