صفحه 69 از 73 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering, PhD, University of Oulu

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

گواهینامه رو میتونید تو ایران ترجمه کنید و ترجمش رو بیارید اینجا یا اینجا تو سفارت ایران تو هلسینکی ترجمش کنید و بعدش برید ادارە Traffi و تعویضش کنید. هزینه تعویض به اضافە هزینه معاینه پزشکی و ترجمه حدودا ١٢٠ یورو میشه و گواهینامه اصلی رو هم پس نمیدن ولی میتونید برید ایران و درخواست گواهینامه بدید دوبارە. اعتبار گواهینامه هم ١٥ سال هستش. توجه کنید که ترجمه گواهینامه و تعویضش باید قبل از دوسال اقامت تو فنلاند انجام بشه و بعد از اون امکان پذیر نیست و باید امتحان دوبارە بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parandak2007 نمایش پست ها
    سلام؛
    من میخواستم بدونم گواهینامه رانندگی بین المللی در فلاند قابل قبول هست یا مجددا باید اونجا امتحان بدم؟
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science
    University of Oulu, Oulu, Finland.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس روانشناسی بالینی

پیش فرض پاسخ : کار دانشجویی در فنلاند

هزینه ی تحصیل در فنلاند مقطع ارشد سالیانه ۸ الی ۱۲ هزار یورو بسته به رشته و دانشگاه مورد نظر متغیر است. اما هزینه ی تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند رایگان است و این مقطع مانند دیگر کشورهای اسکاندیناوی شغل محسوب می شود و دانشجو در حین تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند حقوق دریافت می کنند. در نتیجه دانشجو بعد از اتمام دوره ی دکترا اقامت دائم در کشور فلاند می گیرد.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : کار دانشجویی در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط zexil906 نمایش پست ها
    هزینه ی تحصیل در فنلاند مقطع ارشد سالیانه ۸ الی ۱۲ هزار یورو بسته به رشته و دانشگاه مورد نظر متغیر است. اما هزینه ی تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند رایگان است و این مقطع مانند دیگر کشورهای اسکاندیناوی شغل محسوب می شود و دانشجو در حین تحصیل در مقطع دکترا در کشور فنلاند حقوق دریافت می کنند. در نتیجه دانشجو بعد از اتمام دوره ی دکترا اقامت دائم در کشور فلاند می گیرد.
    این موضوع قطعی نیست و خیلی ها بدون بورسیه و حقوق مشغول تحصیل هستند لطفا در صورتی که در فنلاند مشغول تحصیل نیستید اطلاعات نا کافی ارایه ندهید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنل

من در تورکو هستم و هنوز موفق نشدم خونه بگیرم.
    سایت www.tys.fi هم هنوز هیچ جوابی بهم نداده. لطفا لطفا منو راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام منم برای یک دوره فرصت مطالعاتی شش ماه میخوام به هلسینکی برم و دنبال اجاره خوابگاه برای این دوره هستم. کسی اگر اطلاعاتی برای رزرو خوابگاه داره ممنون میشم راهنمایی کنه

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

معمولا دانشگاه های فنلاند به دانشجوها خونه میدن. مثلا دانشگاه اولو سایت psoas,fi رو دارە. شهر هلسینکی اگه اشتباه نکنم ی سایت دارە که آدرسش اینه : hoas.fi
    سایت دانشگاه هم احتمالا گفته از کجا درخواست بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط neginmath نمایش پست ها
    سلام منم برای یک دوره فرصت مطالعاتی شش ماه میخوام به هلسینکی برم و دنبال اجاره خوابگاه برای این دوره هستم. کسی اگر اطلاعاتی برای رزرو خوابگاه داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    Rebvar Hosseini
    PhD Researcher of Computer Software Engineering, Department of Information Processing Science

Member rebvar1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

معمولا پروسە خونه پیدا کردن ی مدت صبر کردن میخواد. منتهی چون الان فصل شلوغی نیست باید سریع تر خونه پیدا بشه. به نظرم بهشون ایمیل بزنید. اگه شرایط اضطراریه توضیح بدید براشون معمولا جواب میده.

نقل قول نوشته اصلی توسط parandak2007 نمایش پست ها
    من در تورکو هستم و هنوز موفق نشدم خونه بگیرم.
    سایت www.tys.fi هم هنوز هیچ جوابی بهم نداده. لطفا لطفا منو راهنمایی کنید.
    Rebvar Hosseini

Junior Member

سلام دوستان,

من سوالی در مورد مقدار مالیات دارم. برای یک موقعیت post doc با حقوق 3450 یورو در ماه چقدر باید مالیات داد? در وبسایت ها خیلی متفاوت نوشته از 21 درصد تا 38 درصد متفاوته و یک جا هم نوشته ممکنه 16 درصد دیگه هم بهش اضافه بشه. ممنون میشم اگر اطلاع دارید راهنمایی کنید.

سلام دوستان...کسی هست که در دانشگاه Lappeenranta University of Technology تحصیل کرده باشه یا اطلاعاتی در مورد این دانشگاه داشته باشه؟
    به نظرتون چطور دانشگاهیه؟
    چون در سایت وزارت علوم در رده دانشگاه های ممتاز بود....همینطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام و خسته نباشید. امکانِ گرفتنِ فاند برایِ فرصتِ مطالعاتی از دانشگاه‌هایِ فنلاند [هلسینکی یا یووِسکولا] هست؟ یکی از اساتید، سایتِ "CIMO" رو معرفی کرده و گفته که برات توصیه‌نامه هم می‌نویسم برایِ این‌که شاید گرَنتی اختصاص بدن. اطلاعی از این سایت و رَوَندهایِ مربوطه‌اش دارین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)