نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد زندگی در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Giant نمایش پست ها
    خيلي ممنون از توضيحاتتون، شما واقعاً در مورد فنلاند برا بچه ها لطف بزرگي كرديد، من از طرف خودم از شما سپاسگذارم.

در مورد هزينه خوردو خوراك، بهتره از غذاي دانشگاه استفاده كرد، يا اگر كسي خودش آشپزي بكنه ارزونتر تموم مي شه؟ غذا ها چطوريه؟ با ايروني ها سازگاري داره؟ D:
    در مورد قیمت زیاد فرق نمی کنه همون تقریبا در میاد ولی در مورد غذا ها باید بگم بد نیست یعنی انتظار نداشته باشید که اینجا براتون قیمه یا قرمه سبزی بذارن ولی غیر قابل خوردن هم نیست.میشه خورد.

Junior Member

مرسی سویل من !

بله منظورم TKK بود. من برجی 700 - 800 هزار تومان می تونم هزینه کنم. پس اینکه اجاره 200 یورو باشه برام خیلی فرق می کنه تا 300 یورو باشه.

تمپر شهر کوچیکی هست و منطقیه که ارزون تر باشه.

دیدم TKK تا 26 فوریه وقت داره ، گفتم اونجام apply کنم. اما به نظر مشکل بودجه دارم.

نظرتون چیه؟
    ویرایش توسط flipflop1 : February 5th, 2010 در ساعت 05:04 PM
    We don't live to think; On the contrary, we think in order that we may succeed in surviving

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط flipflop1 نمایش پست ها
    مرسی سویل من !

بله منظورم TKK بود. من برجی 700 - 800 هزار تومان می تونم هزینه کنم. پس اینکه اجاره 200 یورو باشه برام خیلی فرق می کنه تا 300 یورو باشه.

تمپر شهر کوچیکی هست و منطقیه که ارزون تر باشه.

دیدم TKK تا 26 فوریه وقت داره ، گفتم اونجام apply کنم. اما به نظر مشکل بودجه دارم.

نظرتون چیه؟
    دوست عزیز
    به نظرم شما فعلا اپلای کنید بعد که قبول شدید تصمیم می گیرید برید یا نه....
    TKK از دانشگاه های پر متقاضی فنلاند محسوب میشه و خود فنلاندی ها و خارجی ها حساب ویژه ای رو این مورد باز کردن...

همونطور که اشی مشی در پست های قبلی اشاره کرده بودند ماه های اوایل ممکنه خرجتون به یک میلیون هم برسه ولی ماه های بعدی با اشنا تر شدن شما به جو کمتر میشه...

بهترین کار اینه که اگه شرایط اون رشته رو دارید اپلای کنید و بعد تصمیم گیری کنید...

پیروز باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)