صفحه 72 از 73 نخستنخست ... 22626364656667686970717273 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil_r7 نمایش پست ها
    سلام،
    بستگی به زمان ورودتون به فنلاند، سال مالیاتی حساب میشه براتون. میزان مالیات کسر شده برای کسی که در وسط سال کارش رو شروع میکنه کمتره با کسی که از اول سال مالیاتی در فنلانده. در نتیحه میشه گفت چیزی حدود ۴۰۰ تا ۷۰۰-۸۰۰ یورو [تقریب] برای مالیات کم میشه. از اول سال میلادی اگه لحاظ شه ماکسیمم خواهد بود.
    اجاره خونه بستگی به خودتون داره..اگه بشه مجتمع‌های خوابگاهی که دانشگاه میده رو کرایه کنید، طبیعتا هزینه‌های خیلی کمتری داره تا اینکه بطور مستقل اپارتمان کرایه کنید. کرایه خونه مستقل هم از ۵۰۰ به بالا میشه تقریب زد [یه گوگل کنید، قیمت‌ها در شهر مورد نظر بدست میاد ]. هزینه‌ی خوابگاه‌ها رو هم که با توجه به دانشگاه می‌تونید در سایت‌شون چک کنید طبیعتا...که بصورت سینگل و استودیو خیلی بعیده از همون اول قسمتتون شه..ولی بصورت مشترک با دو یا سه نفر ممکنه خالی باشه که هزینه‌ی کمتری داره. کمتر از ۲۵۰ یورو نیست احتمال زیاد.
    هزینه‌ی زندگی هم باز به شیوه‌ی خودتون بستگی داره..متغیر بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ [شاید!]. در کل اون مبلغ برای یک زندگی خیلی راحت با قابلیت سیو مناسبه.
    خیلی از راهنماییتون ممنونم لظف کردید...من باید از اول ژانویه اونجا باشم و باید هلسینکی زندگی کنم

بهتون پیشنهاد می کنم از همین الان دنبال خونه باشید که هلسینکی حسابی خونه پیدا کردن سخته. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط dsh نمایش پست ها
    خیلی از راهنماییتون ممنونم لظف کردید...من باید از اول ژانویه اونجا باشم و باید هلسینکی زندگی کنم

سلام دوستان
    من از دانشگاه لاپرانتا فنلاند برای دکترا پذیرش گرفتم و فاندی که بهم قراره بدن حدوده 2400 یورو در ماه که ازش بیمه و مالیات حذف میشه چیزی در حدود 1750 تا میمونه. بنظرتون با این پول میشه اونجا جوری زندگی کرد که یه پس اندازی هم داشته باشم؟ و خرج من توو ماه های اولیه چقدره تقریبا (چقدر با خودم پول بیارم)؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar_cod نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه لاپرانتا فنلاند برای دکترا پذیرش گرفتم و فاندی که بهم قراره بدن حدوده 2400 یورو در ماه که ازش بیمه و مالیات حذف میشه چیزی در حدود 1750 تا میمونه. بنظرتون با این پول میشه اونجا جوری زندگی کرد که یه پس اندازی هم داشته باشم؟ و خرج من توو ماه های اولیه چقدره تقریبا (چقدر با خودم پول بیارم)؟
    بستگی به نحوه خرج کردن شما دارد و اینکه چطور جایی برای اجاره بگیرید منظور خابگاه دانشجویی یاخانه ازاد هست
    بنظر من یکنفر با حدود ماهی 700 یورو می تواند زندگی متوسط داشته باشد بدون ریخت و پاش البته
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام

اگر به عنوان دانشجوی دکترا به فنلاند بیایم، فرایند گرفتن اقامت به چه صورت خواهد بود و چند سال طول می کشد؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sobhan amiri نمایش پست ها
    سلام

اگر به عنوان دانشجوی دکترا به فنلاند بیایم، فرایند گرفتن اقامت به چه صورت خواهد بود و چند سال طول می کشد؟

ممنون
    وضعیت اقامت شما بسته به نوع ویزای شما دارد
    الف درصورت که دکتری پذیرش گرفته ولی قرارداد کاری نداشته باشید ویزای دانشجویی به شما تعلق می گیرد و ۸ سال اقامت دانشجویی برای گرفتن پاسپورت لازم هست
    ب در صورتی که دکتری پذیرش شده و قرارداد کاری با دانشگاه و یا شرکتی داشته باشید ویزای کاری گرفته و بعد از چهار سال می توانید برای پاسپورت اعدام کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس مهندسی it دانشگاه صنایع

با سلام و وقت بخیر
    من و خانواده ام قصد مهاجرتاروپا را داریم . سوالی که دارم اینه که شرایط کار برای من و همسرم وجود دارد و هزینه زندگی در ماه چقدر است ؟

تشکر میکنم از همگی و منتظر پاسخ دوستان هستم

Junior Member

سلام دوستان
    ویزای همراه اجازه کار در فنلاند را ندارد و نفر همراه می بایست حتما ویزای کاری گرفته باشد؟

Junior Member

سلام به همه

من سولی دارم راجع به آینده ی کاری رشته های بیولوژی بعد از دکترا تو فنلاند؟ آیا زبان فنلاندی لازم هست برای این رشته ها در بازار کار؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی سایت کاریابی تو فلاند که سایت خوبی باشه مثل jobinja یا همچین سایتایی میشناسه بهم معرفی کنه؟
    و اینکه تو توضیحات شغلشون میگن که شرکتشون میتونه اسپانسر ویزای کار بشه یا نه ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)