صفحه 19 از 73 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد زندگی در فنلاند

این یکی از سایت های آب و هواست یکی از دوستان خواسته بود. البته بهتره همیشه فقط دمای همون روز رو ببینید .
    می تونید راجع به شهر هایی که اپلای می کنید اطلاعات آب و هوایی بگیرید.یا زمان طلوع و غروب یا هر چیز دیگه.
    http://en.ilmatieteenlaitos.fi/home
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : کار در فنلاند

با سلام،

تاپیک پاکسازی شد.

لطفا صرفا در مورد کار در فنلاند ارسال فرمایید، بدیهی است کلیه ارسال های غیر مرتبط بدون اطلاع قبلی حذف یا منتقل خواهند شد.
    این ارسال پس از مدتی حذف خواهد شد
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در فنلاند

با سلام،

تاپیک پاکسازی شد.

لطفا صرفا اطلاعات مفید برای زندگی در فنلاند را (برای ارسال در مورد خوابگاه، مسیر های هوایی و تحصیل از تاپیک های دیگر استفاده کنید) ارسال فرمایید، بدیهی است کلیه ارسال های غیر مرتبط بدون اطلاع قبلی حذف یا منتقل خواهند شد.

با تشکر

این ارسال پس از مدتی حذف خواهد شد

Junior Member irtakweb آواتار ها

من یه سوال از بچه هایی که الان فنلاند هستن دارم :
    امسال من tut قبول شدم و قصد دارم برم .
    من یک سری نرم افزار کرک شده دارم که قیمت ارجینالش خیلی بالاست ، مثل visual stodio , Sql Server , و از این دست برنامه ها
    می خواستم ببینم قانون کپی رایت اونجا چه جوره ؟
    ضمنا ویندوز لب تاپم هم ارجینال نیست ، اینا مشکل ایجاد نمی کنه اونجا؟
    ممنون میشم جوابم را بدید

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

با سلام،

قطعا قانون کپی رایت وجود داره و رعایت میشه، مطمعن باشی اگر متوجه هر گونه استفاده غیر مجاز از اثری بشند شدیدا برخورد خواهند کرد.

اما مسئله اینجاست که برخورد این قانون با افرادی که یک اثر را تکثیر میکنند شدیدتر از افرادی هست که خودشان (و فقط خودشان) از مثلا یک نرم افزار استفاده میکنند.
    سالهای پیش تا اونجا که من اطلاع دارم بچه ها حتی بسته های 20 دی وی دی (اسمشون را همه میدونند، من نمیبرم که تبلیغ نشه) نرم افزار با خودشون میبردند و مشکلی پیش نیومد.

اگر شما خودتان از این نرم افزار ها استفاده کنید به احتمال نزدیک به 100 درصد مشکلی براتون بوجود نخواهد آمد.
    اگر مشکل (یا نگرانی شما) حمل این نرم افزار های با خودتون (داخل مثلا لپتاپ) هست، پیشنهاد میدم با نرم افزار هایی یا اونا را Zip و پسورد بزارید یا با نرم افزار های Encoding آنها را رمز نگاری کنید.(این فقط یک راه برای خلاصی از استرس هست و به نظر بنده اصلا لزومی ندارد)

در ضمن شما حتی اگر با خودتون نرم افزاری نیارید به راحتی میتونید دانلود کنید (ماشالله سایتهای دانلود کم نداریم)

به هر حال به نظر من مشکلی پیش نخواهد آمد.(مطمعن باشید خیلی از خارجی ها هم از این نرم افزار ها بصورت غیر مجاز استفاده میکنند)
    داخل فرودگاه کسی داخل لپتاپ شما را نخواهد گشت.

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط irtakweb نمایش پست ها
    من یه سوال از بچه هایی که الان فنلاند هستن دارم :
    امسال من tut قبول شدم و قصد دارم برم .
    من یک سری نرم افزار کرک شده دارم که قیمت ارجینالش خیلی بالاست ، مثل visual stodio , Sql Server , و از این دست برنامه ها
    می خواستم ببینم قانون کپی رایت اونجا چه جوره ؟
    ضمنا ویندوز لب تاپم هم ارجینال نیست ، اینا مشکل ایجاد نمی کنه اونجا؟
    ممنون میشم جوابم را بدید
    1. تقریباً تمام دوستانی که در خارج از کشور در حال تحصیل هستند و من میشناسمشون از همون پکیج نرم افزاری معروف که Mic_Makarti گفت استفاده می کنن و هیچ مشکلی هم تا به حال براشون پیش نیومده.
    2. اکثر دانشگاههای معتبر اروپا و امریکا قابلیت دانلود و استفاده از نسخه ارجینال نرم افزارهای معروف رو با شماره سریال ویژه دانشجویی برای دانشجویان از طریق شبکه مرکزی دانشگاه فراهم کردن
    3. هیچ کس، در هیچ جا و به هیچ عنوان محتویات لپ تاپ شما رو چک نمیکنه که ببینه شما نسخه ارجینال دارید یا کرک شده
    Winners are simply willing to do what losers won't

اگر هارد اکسترنال ببریم. آیا در فرودگاه، یا مکانهای دیگه محتویاتش چک میشه ، یا اشکالی داره در کل؟

Junior Member irtakweb آواتار ها

اگر هارد اکسترنال ببریم. آیا در فرودگاه، یا مکانهای دیگه محتویاتش چک میشه ، یا اشکالی داره در کل؟
    انجوری که دوستان میگن ، طبق تجربه مشکلی نداره ، و کسی به هارد شما و محتویاتش کاری نداره

Junior Member

می خواستم از دوستانی که در فنلاند هستند سوال کنم که معمولا لباس هایشان را از اینجا می خرند یا همان فنلاند.

اگر از ایران می خرند، از کجای تهران؟ چون الان تابستان هست و جایی را من ندیدم که لباس گرم بفروشند. اگر بچه ها در تهران جایی را سراغ دارید که لباس گرم را حراج کرده و یا با قیمت مناسب می ده ممنون می شوم که راهنمایی کنند.

در ضمن در خصوص کفش هم راهنمایی بفرمایید که باید چه کار کرد. شما چند جور کفش در فنلاند استفاده می کنید؟! مثلا پوتین های گرم هم استفاده می کنید؟ آنجا واقعا چقدر سرد است و باید به لحاظ کفش چه کار کنیم؟ از ایران بخریم یا آنجا؟

دلیل سوالم درباره لباس هم این است که یک مقدار حرفهای متناقض شنیدم. ممنون می شوم دوستان یک کم دقیق تر صحبت کنند.
    ویرایش توسط mic_makarti : June 20th, 2011 در ساعت 12:16 PM دلیل: ادغام پستهای مسلسل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid200 نمایش پست ها
    می خواستم از دوستانی که در فنلاند هستند سوال کنم که معمولا لباس هایشان را از اینجا می خرند یا همان فنلاند.

اگر از ایران می خرند، از کجای تهران؟ چون الان تابستان هست و جایی را من ندیدم که لباس گرم بفروشند. اگر بچه ها در تهران جایی را سراغ دارید که لباس گرم را حراج کرده و یا با قیمت مناسب می ده ممنون می شوم که راهنمایی کنند.

در ضمن در خصوص کفش هم راهنمایی بفرمایید که باید چه کار کرد. شما چند جور کفش در فنلاند استفاده می کنید؟! مثلا پوتین های گرم هم استفاده می کنید؟ آنجا واقعا چقدر سرد است و باید به لحاظ کفش چه کار کنیم؟ از ایران بخریم یا آنجا؟

دلیل سوالم درباره لباس هم این است که یک مقدار حرفهای متناقض شنیدم. ممنون می شوم دوستان یک کم دقیق تر صحبت کنند.
    سلام دوست عزیز،
    به نظر من اگر لباس گرم مناسبی دارید با خودتون بیارید وگرنه اگر می خواهید برید بخرید، این کارو اینجا انجام بدید که هم بارتون سنگین نشه، هم قیمتها کلا مناسبتره و چیزی می خرید که واقعا لازم دارید .
    مثلا پارسال اینجا پوتین بدون مارک بین 15 یورو (حراج) تا 40 تا 50 یورو بود. ولی مثلا پوتین کاترپیلار که بطور عادی 140 یورو بود تو حراج شد 30 یورو!! البته من خودم فقط 4 یا 5 روز پوتین پوشیدم. چون اینجا خیابونا اکثرا مسطحه و به سرعت هم برف روبی می شد. یه کفش یا پوتین ضد آب و جوراب گرم یا پشمی خوبه. شال و کلاه و دستکش گرم و خوب هم که واجبه. اگر لباس و زیر شلواره گرم یا کشبافت برای زیر لباس یا یه همچین چیزی دارید بیارید بد نیست. لباس رسمی ( مثل کت و شلوار) خیلی نیارید که به ندرت استفاده می شه!
    من اگر دوباره بخوام بیام بیشتر آجیل ، تنقلات و لواشک و سبزی تر یا خشک و این جور چیزا می یارم!! سیگاری ها هم که سیگار یادشون نره!
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)