صفحه 22 از 73 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در فنلاند

با سلام،

خرید خانه برای دانشجو بصرفه نیست. تاثیر هم در اقامت نداره.
    سعی کنید از شرکت های اجاره دهنده خانه دانشجویی اقدام کنید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebrahimzare نمایش پست ها
    سلام
    کسی از شرایط خرید آپارتمان در فنلاند خبر داره مخصوصا tampare؟ دانشجو میتونه اصلا آپارتمان بخره؟ قیمت ها چه جوره؟ و در اقامت گرفتن تاثیر داره؟
    من از TUT دارم پذیرش می گیرم می خوام خانومم هم رو بعد از یک ترم بیارم اینجا (با پذیرش در دانشگاه) اگه یه آپارتمان اونجا بخریم بهتره یا اینکه اپارتتمانه تهرانمون رو اجاره بدیم اونجا اجاره کنیم بهتره؟

ممنون
    Yes you can. But you have at least 20 thousands eu and you should borrow a loan from a bank.

It does not affect on your residence permit.

If you want to stay here for a long time (at least 4 years) it is reasonable.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sums

سلام
    من میخوام برای فنلاند اپلای کنم به خاطر اینکه هزینه دانشگاه نداره .نمیخوام خانواده متحمل هزینه زندگی من در اونجا بشه. و تصمیم دارم هرطور شده اونجا کار داشته باشم.
    فکر کنم بهتره شهرای کوچیکو انتخاب کنم که هزینه هام کمتر شه.
    اما با توجه به گفته ها فنلاند اوضاع کاری مساعدی نداره! آیا میشه تعطیلات رو برم نروژ کار کنم؟ خرجش در میاد؟
    درضمن واسه کارشناسی میخوام اپلای کنم که فاند نشنیدم داشته باشه!
    لطفا راهنمایی کنید...ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sums

چه طور میتونم مطمئن شم که تو فنلاند کار پیدا میکنم؟ میشه لطفا یه نفر جواب بده؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

شما بهتره زیاد رو کار حساب باز نکنی!هم سخت پیدا کردنش.هم باید زبان فنلاندی رو بلد باشی و مهم تر از همه اینکه انقدر درس هات سنگین هست که دیگه وقت واسه کار کردن نداشته باشی.اما خوب امکان پیدا کردن تا حدودی شاید باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sums

مرسی شما اولین نفری هستی که تو کل انجمنها جوابمو داد! ممنون
    اما با این شرایط مجبورم کلا بیخیال رفتن شم! چون نمی خوام خانوادم تحت فشار باشن واسه اینکه من دوست دارم خارج از کشور درس بخوونم...
    خیلی خب
    مرسی
    راستی به نظر شما میشه تعطیلات برم نروژ کار کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

ashena :

دوست عزیزم همون طور که خودت به خوبی می دونی شرایط همیشه با چیزی که تصور می کنیم متفاوته.ودر مورد چنین تصمیم مهمی نباید خیلی خوشبین و با خیلی بدبین باشیم.از صحبت های دیگران دلسرد نشیم و یا بدون تحقیق کردن و تنها با صحبت های دیگران دلگرم هم نشیم.واقعیت رو هیچ وقت نمی تونی تغییر دی اما مسیر رسیدن به واقعیت رو چرا ... من درک می کنم که چه احساسی داری و اینکه چرا نمی خوای خانوادت رو تحت فشار بذاری ... فنلاند کشوری هست که مقاطع تحصیلی رو عموما به صورت رایگان برگزار می کنه اما خب به علت سوسیالیستی بودن هزینه های زندگی بالاست اما به این معنی نیست که نتونی خرج هات رو کنترل کنی ... سعی کن زبان فنلاندی رو به صورن مستمر یاد بگیری.مطمئن باش راه های خاصی هم برای کسب درامد های موقتی و البته قانونی از طریق اینترنت وجود داره.اگر در زمینه ی خاصی مهارت داری می تونی دنبال وبسایت های فری لنسینگ باشی و از این طریق به مخارج خودت کمک کنی تا راه برای پیدا کردن شغل باز بشه ... من بهت پیشنهاد می کنم کشور فرانسه رو هم حتما در نظر داشته باش ... از نظر علمی با فنلاند قابل مقایسه نیست و بورس های مناسبی رو هم ارائه می کنه...و در آخر هم بهت می گم اگر هدفت رو مشخص کرده باشی مطمئن باش مسیر اصلی زندگیت رو به زودی پیدا خواهی کرد ... !
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

متاسفانه یک چرخی توی وبسایت های اجاره اتاق و استدیو ردم، واقعا قیمت ها بی نهایت بالاست، و اونجوری که میبینم واقعا جو سختی داره برای ایرانی ها، البته 100% یک سکوی پرتاب خیلی خوبه، اما احساس میکنم برای شخصیتی مثل من هندل کردن چنین شرایطی یک مقدار سخت باشه.

Member babak1234 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University, Master in strategy

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    متاسفانه یک چرخی توی وبسایت های اجاره اتاق و استدیو ردم، واقعا قیمت ها بی نهایت بالاست، و اونجوری که میبینم واقعا جو سختی داره برای ایرانی ها، البته 100% یک سکوی پرتاب خیلی خوبه، اما احساس میکنم برای شخصیتی مثل من هندل کردن چنین شرایطی یک مقدار سخت باشه.
    در بین تمام کشورهای اسکاندیناوی فنلاند ارزان ترین کشور است - حتی در میان کشورهای اورپایی نیز جز رده های خوب و ارزان به حساب می آید - منظور شما از گران مقایسه با ایران است بله صد درصد گران تر است - اما با توجه به امکان ارائه شده و سطح آموزش و همین طور کمک های دانشجویی فنلاند یکی از بهترین گزینه ها است
    Share your knowledge. It is a way to achieve immortality

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    به لحاظ هزینه محل اقامت دانشجویی فنلاند بسیار کشور مناسبی هست... معمولاً اسکان دانشجویی هزینه مناسبی داره... ولی متاسفانه در بخشهای دیگه هزینه های زندگی از بخشهای مختلف اروپا نسبتاً گرون تر هست...
    Winners are simply willing to do what losers won't

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)