صفحه 23 از 73 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    به لحاظ هزینه محل اقامت دانشجویی فنلاند بسیار کشور مناسبی هست... معمولاً اسکان دانشجویی هزینه مناسبی داره... ولی متاسفانه در بخشهای دیگه هزینه های زندگی از بخشهای مختلف اروپا نسبتاً گرون تر هست...
    واقعا من از وضعیت اجاره توی سایر نقاط اطلاعی ندارم، اما مثلا یک سویت شیک توی هلیسنکی 900 یورو به بالاست، من با سرچی که توی سایتشون کردم متوجه شدم برخلاف سایر کشورها اینجا خونه ی مبله خیلی مرسوم نیست و خیلی از خونه ها رو شما باید خودت مبله کنی، خود دانشگاه میزان هزینه روب را یمن زده 650 تا 950 یورو.
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

Member ExpertNET آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology - Mikkeli UAS

نقل قول نوشته اصلی توسط shahdad نمایش پست ها
    واقعا من از وضعیت اجاره توی سایر نقاط اطلاعی ندارم، اما مثلا یک سویت شیک توی هلیسنکی 900 یورو به بالاست، من با سرچی که توی سایتشون کردم متوجه شدم برخلاف سایر کشورها اینجا خونه ی مبله خیلی مرسوم نیست و خیلی از خونه ها رو شما باید خودت مبله کنی، خود دانشگاه میزان هزینه روب را یمن زده 650 تا 950 یورو.
    خونه های بسیار مناسبی با سال ساخت بعد از 2005 تو Helsinki واسه دانشجوها هست، شما کجا تحقیق کردید منبع ذکر کنید لطفاً چون من Studio Apartment های بسیار مناسبی تو رنج 400 تا 500 یورو گیر آوردم

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ExpertNET نمایش پست ها
    خونه های بسیار مناسبی با سال ساخت بعد از 2005 تو Helsinki واسه دانشجوها هست، شما کجا تحقیق کردید منبع ذکر کنید لطفاً چون من Studio Apartment های بسیار مناسبی تو رنج 400 تا 500 یورو گیر آوردم
    http://www.hoas.fi، میشه چند نمونه از اون ها رو اینجا بگذارید؟
    ویرایش توسط ShahdaD : September 20th, 2011 در ساعت 02:20 AM
    دوستان من، از سوالاتتون سپاسگذارم. اما ناچارم اونها رو بی جواب بگذارم چرا که بنده واقعا اطلاعات به روزی ندارم. با آروزی موفقیت برای شما.

رشته و دانشگاه

http://www.hoas.fi، میشه چند نمونه از اون ها رو اینجا بگذارید؟
    اینها Studio هایی هست که من راضی هستم نسبت به هزینش صلیقه ها متفاوت هست ، اما اگه خواستید 900 یورو ماهی پول بدید از Hoas یا اسکان های دانشجویی نگیرید کمپانی های دیگه هستن که با این قیمت به شما خونه مبله بسیار شیکی در نقاط عالی شهر میدن ، اینها رو چک کنید مربوط به Hoas هست:
    http://www.hoas.fi/www/hoaswww.nsf/sp?open&cid=estateen&eid=149001#
    http://www.hoas.fi/www/hoaswww.nsf/sp?open&cid=estateen&eid=171001#
    http://www.hoas.fi/www/hoaswww.nsf/sp?open&cid=estateen&eid=128001#

باز هم هست اگه خواستی یه سرچ دقیق تر تو Hoas بزن حتماً پیدا میکنی

موفق باشی دوست خوبم

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ExpertNET نمایش پست ها
    اینها Studio هایی هست که من راضی هستم نسبت به هزینش صلیقه ها متفاوت هست ، اما اگه خواستید 900 یورو ماهی پول بدید از Hoas یا اسکان های دانشجویی نگیرید کمپانی های دیگه هستن که با این قیمت به شما خونه مبله بسیار شیکی در نقاط عالی شهر میدن ، اینها رو چک کنید مربوط به Hoas هست:
    http://www.hoas.fi/www/hoaswww.nsf/sp?open&cid=estateen&eid=149001#
    http://www.hoas.fi/www/hoaswww.nsf/sp?open&cid=estateen&eid=171001#
    http://www.hoas.fi/www/hoaswww.nsf/sp?open&cid=estateen&eid=128001#

باز هم هست اگه خواستی یه سرچ دقیق تر تو Hoas بزن حتماً پیدا میکنی

موفق باشی دوست خوبم
    ممنونم، متاسفانه مشکل اینجاست که اصلا عکسی از اتاق ها موجود نیست، یک جواریی حس میکنم یا پیدا کردن خونه از طریق اینترنت خیلی قوی نیست در فنلاند، یا من سایت نامناسبی رو انتخاب کردم.
    در هر صورت خیلی ممنون.

رشته و دانشگاه

ممنونم، متاسفانه مشکل اینجاست که اصلا عکسی از اتاق ها موجود نیست، یک جواریی حس میکنم یا پیدا کردن خونه از طریق اینترنت خیلی قوی نیست در فنلاند، یا من سایت نامناسبی رو انتخاب کردم.
    در هر صورت خیلی ممنون.
    حق با شماست اکثراً عکس از داخل خونه ها نیست که من رو هم خیلی نگران کرده برا همین اگه پذیرش بگیرم میخوام برم متل بعد برم خونه رو ببینم بعدش اجاره کنم، دنبال یه جای راحت واسه 4 سال میگردم که هی جا عوض نکنم ، به نظر من هم HOAS ضعیف هست اما TOAS بهتر عمل کرده که فقط مال Tampere هست ، خونه من رو هم نگران کرده اگه از دوستایی که اونجا هستن تو Helsinki موسسه خوبی میشناسن معرفی کنند ممنون

ApplyAbroad Veteran
    ShahdaD آواتار ها

داشتم نظر دوستانی که قبلا از HOAS استودیو اجاره کردند رو میخوندم که متوجه شدم گویا HOAS بعضا اتاق های اشتراکی هم به جهان سومی ها هم میده و اصلا ذکر نمیکنه، گویا بودن شما در فنلاند هم تاثیر زیادی توی بهبود اوضاع نداره.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

متاسفانه این وضعیت برای کسانی که می خوان لیسانس رو در خارج از کشور بخونن وجود داره و این اتفاق برای جهان سومی ها بیشتر میفته.دانش اموزان شمال افریقا و جنوب آسیا درخواست های زیادی رو برای ورود به فنلاند دارن و این کار رو برای ایرانی ها کمی سخت می کنه- حتی چنین موقعیت هایی برای فوق لیسانس ها هم ممکنه اتفاق بیفته.فنلاند کشور مرفه و سوسیالیستی هست اما نه برای دانشجوهاش مگر اینکه بتونن با هزینه های بالا رفاه نسبی رو برای خودشون به وجود بیارن.طبق گفته ی دوستان با تجربه ی فروم اگر برای شخصی امکان تحصیل در دانشگاه های تاپ ایران در مقطع لیسانس وجود داشته باشه بهتره این کار در اولویت قرار بگیره تا مقصد بعدی این شخص بهترین دانشگاه های جهان در بهترین کشورهای دنیا باشه
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

Junior Member frnsh1 آواتار ها

خب کسری جان این یعنی اینکه تو فنلاند درس خوندن اونقدر نمی ارزه؟
    توی همین سایت یه جایی من خوندم اگه کار دانشجویی هم بکنیم، میتونیم تمام خرج خونه و خورد و خوراک رو دربیاریم، درست نیست؟

...Giving up doesn't always mean you are Weak...
    ...Sometimes it means that you are Strong enough to let go...

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

چرا فرنوش جان , میارزه - منظورم این بود که سوسیالیستی بودن جامعه ی فنلاند تاثیر چندانی در زندگی دانشجو نخواهد داشت و فقط هزینه ها رو برای اون بالا می بره
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)