صفحه 47 از 73 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

Member

Smile پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH95 نمایش پست ها
    Hexor عزیز با سلام
    آیا امکان داره که اقامت موقت دانشجویی B به A تبدیل بشه ؟ یا واضح تر بپرسم برای دانشجو جماعت کی و چگونه این امکان بوجود میاد؟
    در سایت migri.fi نوشته A student’s residence permit is always temporary یعنی همیشه B میمونه ؟
    با تشکر
    سلام. سوال بسیار واضحه اما چون پست اولتون هست باید بگم که شما هر لحظه که افر کاری بگیرید میتونید واسه A اقدام کنید. مثلا درستون تموم میشه استخدام دانشگاه میشید و از اون به بعد A هستید. اون جمله هم بسیار واضحه, یعنی ما به دانشجو A نمیدیم! همیشه نوعش B هست.

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

Hi
    As a student living in Finland, for more than a year
    I do dare to say that here is rather expensive. mostly due to high amount of taxes.
    (In compare to some other European countries such as Sweden ( I have been there) , Ireland, Germany, Belgium (as my friends went there,.
    I could say they all came into consensus that food and cloths in the mentioned countries are cheaper than here.
    The rent point of view, here in such small city is not worth to pay 300 Euro per month for an 18 meters tiny room for example.
    or 32 euro each month for bus card.!

This amount of expenses is not far from expectation for Helsinki as it is the capital
    Its my own point of view, you might not agree.
    Anyway,

Best of luck for everyone

نقل قول نوشته اصلی توسط arashtajdar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا یکی منو کامل راهنمایی کنه لطفا
    اینکه دوباره دانشگاههای فنلاند به طور کل رایگان شدن باعث شده شانس اسکالرشیپ و فاند برای دکترا بیاد پایین آیــا!؟
    اینکه میشه تو فنلاند حداقل با ماهی چهارصد و میانگین با ماهی شیشصد (یا یه همچین اعدادی) زندگی کرد کجاش گرونه که همه میکن فنلاند گرونه؟؟؟ من تا جایی که اطلاع دارم هزینه زندگی تو بیشتر کشورای پیشرفته اروپا بالاتر از این حرفاست.ماجراش چیه که همه میگن گرونه؟
    یه سوال خیلی مهم دیگه هم دارم. بعنوان دانشجوی دکترا و درصورتیکه مالیات هم بدی چهار سال که موندی تو فنلاند اقامتو میگیری حتما؟ چه چیزایی ممکنه باعث بشه که این اتفاق نیفته؟ قبلا راجب این مسائل میدونم که بحث شده ولی لطفا یکبار دیگه بطور کامل کسی که اطلاع داره توضیح بده
    با سپاس فراوان
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

دوستان یک سوال !
    اگر پدر یا مادر من بخواد بیاد پیش من امکانش هست ؟ مثلا برای چند بار در سال و اونم یک ماه !
    ممنون

Member

Wink پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    Hi
    As a student living in Finland, for more than a year
    I do dare to say that here is rather expensive. mostly due to high amount of taxes.
    (In compare to some other European countries such as Sweden ( I have been there) , Ireland, Germany, Belgium (as my friends went there,.
    I could say they all came into consensus that food and cloths in the mentioned countries are cheaper than here.
    The rent point of view, here in such small city is not worth to pay 300 Euro per month for an 18 meters tiny room for example.
    or 32 euro each month for bus card.!

This amount of expenses is not far from expectation for Helsinki as it is the capital
    Its my own point of view, you might not agree.
    Anyway,

Best of luck for everyone
    واقعا شما بدشانسی دوست من من و رفیقم واسه خونه 46 متری نوساز لوکس در حد تیم ملی 550 تا میدیم با برق تقریبا! اتوبوس هم واسه zone خودمون ماهی 23 تا! فک نمیکردم هلسینکی اینقدر ارزون باشه!

اگر پدر یا مادر من بخواد بیاد پیش من امکانش هست ؟ مثلا برای چند بار در سال و اونم یک ماه !
    بله, دعوت نامه میفرستید و واسه ویزای توریستی اقدام میکنن. احتمال دادنش هم واسه پدر مادر خیلی زیاده.

Junior Member mansoorehjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    law

سلام دوستان میشه خواهش کنم یکی از عزیزانی که در فنلاند ساکنه این سوال جواب بده هزینه زنگی دانشجویی برای یک زوج در ماه چه میزان هست؟

Hi,

It mostly depends on the price of rental falt as well as your type of life style.
    Anyhow i could ask about it for you..

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoorehjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه خواهش کنم یکی از عزیزانی که در فنلاند ساکنه این سوال جواب بده هزینه زنگی دانشجویی برای یک زوج در ماه چه میزان هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mansoorehjoon نمایش پست ها

دوست گرامی
    برای شما از یکی از دوستان که به همراه همسر دانشجوشون این جا تشریف دارن، سوال کردم...
    ایشون گفتن حداقل 1100 یورو ماهیانه که یک زندگی حداقلی زوج دانشجو رو بشه اداره کرد...
    البته این هزینه ها مربوط به تورکو هست. و در نظر داشته باشید که سبک زندگی میتونه متفاوت باشه ولی خب خودم هم فکر نمیکنم بشه با کمتر از 1000 تا زندگی کرد برای یک زوج...
    باقی دوستان هم میتونن راهنمایی بفرمایند...

موفق و شاد

دوستان عزیز

هزینه پست یک نامه از فنلاند به ایران چقدر میشه؟
    عادی و سفارشی
    راهنمایی بفرمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    دوستان عزیز

هزینه پست یک نامه از فنلاند به ایران چقدر میشه؟
    عادی و سفارشی
    راهنمایی بفرمایید.
    پست عادی واسه چند برگ کاغذ حدود 2 یورو میشه که 2 هفته ای میرسه. پست سفارشی خیلی گرونه. دقیق نمی دونم ولی بالای 50 یورو هستش.
    دوستان من نمی تونم مدام به همه تاپیکا سر بزنم، پس اگه مشخصا از من سوالی داشتین یا جایی جواب سوالی رو دادم و خواستین بحث رو ادامه بدین، تو همون فروم بپرسین، ولی لطفا لینک صفحه رو برام پیغام خصوصی کنید تا بدونم کجا باهام کار دارند. ممنون.

دوستانی که تازه اومدن، کسی اداره پلیس رفته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)