صفحه 49 از 73 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

Member

Red face پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط hazy نمایش پست ها
    من امروز رفتم از نوردیا verified by visa code بگیرم اما بم گفتن برو دوماه بعد بیا ما transaction هاتو بتونیم ببینیم که چجوری پول خرج میکنی... حالا نمیدونم قضیه جدیده یا از قدیم اینطور بوده... من آگست حسابمو باز کردم...
    .

من verified by visa رو گرفتم و این هیچ ربطی به دو ماه نداره. **********توجه********* بنده حرف شمارو تکذیب نمیکنم!!! کلن میتونم به جرات بگم غیر شفاف ترین قوانین رو بانک ها دارن در اینجا. به من گفتن بعد افتتاح حساب 3 ماه باید صبر کنی تا نت بانک بت بدیم! دقیقا عین چیزی که به شما گفتن. واقعا این 1 مورد رو مخمه اینجا! شما هم یک بار دیگه برو بانک با "یک کارمند دیگه" صحبت کن و بگو "میخوام فرم verified by visa رو پر کنم". این چیزی بود که من گفتم و کسی هم حرفی از چیزی نزد. اما به شخصه حتی با اصرار فراوان نتونستم بعد 1.5 ماه هنوز access codes هارو که تو نت بنک استفاده میشه بگیریم. دوستان راه حلی سراغ دارید؟

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط aydaaa نمایش پست ها
    دوست عزیز

فکر نمی کنم قانون جدیدی باشه. من امسال چهارمین سالی هست که اینجا زندگی می کنم و این قانون رو از اواخر سال اول متوجهش شده بودم ولی خودم هم به دلیل پشت گوش اندازی تا همین امسال تابستون سراغش نرفته بودم. اینکه شما و یا دوستان شما به مشکلی نخوردید دلیل نمیشه که این قانون وجود نداشته باشه. من نگفتم حساب نمی تونید باز کنید!!همون طور که گفتم بدون این کارت حساب می تونید باز کنید ولی برای بعضی پرداخت های آن لاین با کارت( دقت کنید نت بانک مشکلی نداره هیچ وقت) به مشکل می خورید و می گه باید با بانک تماس بگیرید و وقتی تماس می گیری همین مطلبی رو که من گفتم بهتون توضیح می دند. احتمالا شانس شما تا حالا به این صورت بوده که ار سایت هایی که استفاده کردید به این مشکل نخوردید. خود من هم 10 ماه اول متوجه این موضوع نبودم و از کارتم خیلی هم آن لاین استفاده کرده بودم. به هر حال من خیلی دنبال این قانون بودم . چنیدین بار بانک رفتم و پرسیده ام. خود بانک به من گفت سایت هایی که verified by visa هستند شما رد رد می کنند ولی خوب اگه شما تجربه دیگری دارید شاید به تنظیمات دیگه ای بستگی داره. من در طول چند سال گذشته شاید بیش از 10 باری یا بیشتر به این مشکل خوردم و هر بار چون دقیقه 90 بوده از کسی که این مشکل رو نداشته کمک گرفتم و پرداخت کردم. برای مثال می گم شما اگه از سایت رایان ایر بلیت بگیرید مشکلی نداره و کارت رو قبول می کنه ولی اگه مثلا از قطری بخواهید بگیرید یا این مورد آخر که چند روز پیش برای دوستم پیش اومده بود هواپیمایی پگاسوس بود که احتیاج به e-identification داره و بدون کارت حساب شما رد میشه. به هر حال تجربه افراد منفاوته ولی من راجع به این قانون مطمئنم و خیلی دنبالش بودم. و بر خلاف شما اطرافیان من خیلی ها این نکته رو می دونند. از بین دوستان من تقریبا 50% کارت رو گرفتند و بقیه هم دنبالش هستند چون خیلی جاها شما رو گیر می اندازه. فکر می کنم اگه قصد اقامت طولانی تر اینجا دارید خوب باشه بگیریدش.

* البته باید توضیح بدم که من راجع به بانک نوردیا صحبت می کنم. بعضی بانک ها مثل اس-بانکی که اگه کارت رو نداشته باشید حساب هم باز نمی کنند طبق گفته خود کارمند این بانک.از بانک های دیگه خبری ندارم.
    به خدا موضوع عجیبی هست! من همین الان می تونیم ۱۰ نفر رو بهتون نشون بدم که همه همون وقتی که وارد قنلاند شدن بدون گرفتن حتی نت بنک، این verified by visa رو گرفتن. اصلا ربطی نباید داشته باشه شاید مورد شما عجیب بوده.
    البته احتمال میدم برای شهرهای مختلف هم فرق کنه. من برا هلسینکی گفتم و از این بابت مطمئن هستم. ولی شهرای دیگه احتمال داره ندن.
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hazy نمایش پست ها
    من امروز رفتم از نوردیا verified by visa code بگیرم اما بم گفتن برو دوماه بعد بیا ما transaction هاتو بتونیم ببینیم که چجوری پول خرج میکنی... حالا نمیدونم قضیه جدیده یا از قدیم اینطور بوده... من آگست حسابمو باز کردم...
    ربطی به ۲ ماه نداره. برو یه شعبه دیگه. اینجا شعبه با شعبه متفاوت هست برای همین هست که میگم نه، نه نیست. قوانینون مشخص هست ولی نسبت به اجرای قانون توی خیلی ها و حتی شعبه های بانک ها متفاوت هست. مثلا برای تبدیل دلار به یورو یه بار از یه نفر پول میگیرن و از یه نفر دیگه نمیگیرن(قانونش هست که پول بگیرن).
    اگه اسپو هستی بیا شعبه تاپیولا خیلی راحت بهت میدن. من وقتی گرفتم حتی نپرسید که من چند وقت هست حساب دارم. ۴ تا رقم ازت میگیرن و بقیه ارقام رو برات پست می کنن.
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    به خدا موضوع عجیبی هست! من همین الان می تونیم ۱۰ نفر رو بهتون نشون بدم که همه همون وقتی که وارد قنلاند شدن بدون گرفتن حتی نت بنک، این verified by visa رو گرفتن. اصلا ربطی نباید داشته باشه شاید مورد شما عجیب بوده.
    البته احتمال میدم برای شهرهای مختلف هم فرق کنه. من برا هلسینکی گفتم و از این بابت مطمئن هستم. ولی شهرای دیگه احتمال داره ندن.
    نکته جالبی گفتنید شاید به شهر بستگی داره. چون تجربه ای که از من و دوستانم نقل کردم مال هلسینکی نبود و من هم وقتی اومدم هلسینکی فینیش ای.دی گرفته بودم و دیگه از بانک اینجا سوالی نکردم. ولی این نت بانک دیگه خیلی جالبه برام چون زمان ما اصلا از این حرف ها نبود و همون روز اول اون رو بهمون دادند و کلی هم تشویق که از نت بانک استفاده کنید! البته قوانین بانک ها از 3 سال پیش به این طرف خیلی سخت تر شده مثلا اون زمان احتیاج به معرفی نامه و بسیاری از مدارک دیگه ای هم که الان برای افتتاح حساب لازمه نبود. کلا متاسفانه مثل اینکه قوانین هیچ وقت ساده تر نمیشه و همیشه میل به پیجیده تر شدن داره. نمونه اش رو اخیرا توی تمدید کارت اقامت چند تا از دوستانم هم که زمان رسمی درسشون گذشته ( مثلا دوران دو ساله برای فوق) ولی هنوز فارغ التحصیل نشدند هم دیده ام.

دوستان یک سوال

دانلود کردن فیلم سریال یا نرم افزار با تورنت برای ما ایجاد مشکل می کنه؟
    کسی تجربه ای در این مورد داره یا چیزی دیده یا شنیده راجع به این قضیه؟
    با تشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BroSis نمایش پست ها
    دوستان یک سوال

با تشکر
    بنده چون در این زمینه اندک تخصصی دارم راهنمایی میکنم. اولین پیشنهاد من اینه که کلا دم به تله ندید! چجوری؟ online torrent client! اینم سایتش: www.zbigz.com
    تو این سایت تا سقف یک گیگ با user مجانی میتونید بذارید تورنت دانلود شه. بعد این سایت تورنتو دانلود میکنه رو سرور خودش اپلود میکنه بعد شما از سرور سایت zbigz فایلتونو دانلود میکنید.

یعنی همین 2 خط کلی تجربستا! استفاده کنید از این مطلب!

اما اومدیمو شما کشته مرده ی یک فیلم تورنتی بودید که از یک گیگ بیشتر بود. uTorrent رو نصب میکنید.
    اگر میخواید پلیس بیاد دمه خونتون >>> بی خیال تنضیمات شید و لذت ببرید
    اگر میخواید پلیس نیاد دمه خونتون >>> seed رو یا disable میکنید یا upload speed رو به صفر مایل میکنید مثلا 0.01kb چون معمولا تو این برنامه ها 0=unlimited هست.

Happy torrenting

Member

Red face پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

دوستان یک سوال

با تشکر
    یک نکته هم که tutor ما به ما گفت عینا نقل میکنم:
    Downloading torrent is illegal but NOT PUNISHABLE! However, uploading torrent is illegal AND PUNISHABLE! z

دوستان یک سوال

با تشکر
    من زیاد torrent دانلود می‌کنم و هنوز خدارو شکر پلیس نیومده منو ببره؛)

Junior Member

این verified by Visa چی هست؟ میشه از کارتتون یه عکس بذارید مام روشن شیم؟

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط caligola نمایش پست ها
    این verified by Visa چی هست؟ میشه از کارتتون یه عکس بذارید مام روشن شیم؟
    نیازی به عکس از کارت نیست. در حالت عادی که شما برای verified by Visa اپلای نکردید توی هر سایتی برید برای خرید اینترنتی ( البته قبلش باید برید بانک قابلیت خرید اینترنتی رو فعال کنید) فقط از شما شماره کارت, انقضا و cvv2 میخواد. نمیدونم با توجه به بانکداری فوق العاده عالی اینا چرا هنوز یک سری مسائل پیش پا افتاده رو درست نمیکنن. اما وقتی واسش اپلای کنید یک رمزی برای شما صادر میشه که تقریبا مثل رمز دوم کارتای تو ایران میمونه. اون وقت توی "بعضی" سایتا وقتی شماره کارت, انقضا و cvv2 رو وارد کردید منتقل میشید به یک صفحه دیگه که اون رمزی که برای شما توسط verified by visa صادر شده رو میزنید. به طور قابل ملاحظه ای ضریب امنتیتیتون رو افزایش میده. شاد باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)