صفحه 54 از 73 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

دوستان اگر جریمه شده باشیم می تونیم از ایران پرداختش کنیم چطور معلوم میشه ما واسه این مورد جریمه پول پرداخت کردیم

Junior Member

یه سوال کسی که برا دکترا تونسته فاند بگیره میتونه برا دوستش دعوتنامه بده ؟ ؟ بعد چند وقت میشه دعوتنامه داد؟
    و اینکه میشه خوابگاه 2نفره گرفت و کسی که دانشجو نیست بیاد و بمونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aryanss نمایش پست ها
    یه سوال کسی که برا دکترا تونسته فاند بگیره میتونه برا دوستش دعوتنامه بده ؟ ؟ بعد چند وقت میشه دعوتنامه داد؟
    و اینکه میشه خوابگاه 2نفره گرفت و کسی که دانشجو نیست بیاد و بمونه؟
    دعوت نامه رو هر کسی برای هر کسی می تونه بفرسته ولی اینکه سفارت ویزا میده بخث دیگه ای است و بستگی به شرایط شخص متقاضی داره و معمولا در حالت کلی برای جوان ایرانی مجرد سختگیری خیلی زیاده. خوابگاه هم در صورتی که فرد دوم دانشجو نیست باید ازدواج کرده باشید و یا در رابطه باشید ( فکر می کنم باید ثبت شده باشه رابطه ولی مطمئن نیستم). در این صورت برای حوابگاه خانوادگی درخواست می دید.

با سلام و خسته نباشید
    من یه دانشجوی PhD. هستم که به من میخوان پول خوبی بدن. رشته من هم تو فنلاند محیط زیست میشه. environmental chemistry. می خواستم آنجا بعداز تحصیلم بمونم. اوضاع کار انجا چطوره؟ چون من گزینه دیگری هم دارم. 2300 یورو بهم میدن ماهیانه. که خیلی خوبه چون job محسوب میشه. می خواستم بپرسم اوضاع کار این رشته بادانستن زبان فنلاندی خوبه؟ چون واسه اقامت باید کار کنم بعد از تحصیلم که بشه 5 سال...ممنون میشم راهنماییم کنید توی بد چلنجیم...

سلام و تشکر از
    planetx عزیر. من رشته ای که می خواهم بیام بخونم آنجا Environmental chemistry هست یعنی آینده کاریش خوبه؟ ممنون میشم راهنمایی ام کنید.

Junior Member

دوستان عزيز
    لطفا نظرتون رو بگبن
    با يكي از دوستانم تو دانمارك صحبت كردم ميگه اصلا شرايط كار خوب نيست و خرج بالاست براي آدم متاهل با يه بچه.
    از طرفي شانس گرفتن ويزاي فنلاند براي ارشد دارم ولي 50-50 است. و بايد حدود 7 ميليون ديگه خرجش كنم. كارم 25 ساعت در هفتس پاره وقت كه اونم اوضاع خوبي نداره. رفيقم پيشنهادش درس خوندن تو فنلاند و بعدا اومدن به دانمارك بود كه كار راححتتر پيدا بشه ولي بچه هاي فروم فنلاند هم تعريف خوبي از كار دانشجويي يا بعد از فارغ التخصيلي ندارن. شما بودين كدوم رو انتخاب مي كردين با فرض اينكه حتما بايد برين؟
    مرسي از نظرتون پيشاپيش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

با سلام
    دوست عزیز برای این رشته دانشگاه Jyväskylä در فنلاند به طور تخصصی کار میکنه و فارغ التحصیلان با توجه به آموزش و دوره های کارآموزی مناسب می تونند آیندشون رو برای کار تضمین کنند. رشته هایی که با صنعت سر و کار دارند به طور حتم در فنلاند کارآمد هستند، شما می تونید در بخش آموزش و تحقیقات دانشگاهی نیز فعالیت داشته باشید...موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

با سلام
    کشورهای اسکاندیناوی از لحاظ شرایط زندگی وضعیت مناسب و مطلوبی دارند.. در دانمارک تابستونای گرم و زمستونای خنک شرایط زندگی مطلوبی رو در برداره، اگه طرفدار اسکی تو برف و کوهستانای برفی هستید، فنلاند بهترین جا هستش. تو فنلاند زبان انگلیسی خیلی به کار میاد و اکثراً تسلط به این زبان دارند. تو سایت OECD که به رضایت از زندگی اختصاص داره، این دو کشور با رتبه های 3 و 9 جزو بهترین کشورها برای زندگی ایده آل هستند. من شخصاً با توجه به تجربه ای که از مسافرت و دوستانم دارم، چه از لحاظ زندگی و کار به طور نسبی فنلاند رو بیشتر ترجیح میدم با توجه به دانشگاه هاش و تفریحاتش....

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    با سلام
    کشورهای اسکاندیناوی از لحاظ شرایط زندگی وضعیت مناسب و مطلوبی دارند.. در دانمارک تابستونای گرم و زمستونای خنک شرایط زندگی مطلوبی رو در برداره، اگه طرفدار اسکی تو برف و کوهستانای برفی هستید، فنلاند بهترین جا هستش. تو فنلاند زبان انگلیسی خیلی به کار میاد و اکثراً تسلط به این زبان دارند. تو سایت OECD که به رضایت از زندگی اختصاص داره، این دو کشور با رتبه های 3 و 9 جزو بهترین کشورها برای زندگی ایده آل هستند. من شخصاً با توجه به تجربه ای که از مسافرت و دوستانم دارم، چه از لحاظ زندگی و کار به طور نسبی فنلاند رو بیشتر ترجیح میدم با توجه به دانشگاه هاش و تفریحاتش....
    البته جسارتاً عرض میکنم که فنلاند و دانمارک هر دو کشورهای نسبتاً مسطحی هستند و کوهستانهای برفی ندارند... برای این منظور احتمالاً نروژ کشور مناسبتری باید باشه!
    Winners are simply willing to do what losers won't

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    با سلام
    بدون شک در فنلاند زبان غالب فنلاندی و سوئدی میباشد و مردم حتی با خارجی ها هم دوست دارن با زبان خودشون مکالمه کنن. در ضمن با زبان انگلیسی شانس کار پیدا کردن خیلی کمتر از زبان فنلاندی هست.
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)