صفحه 55 از 73 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    با سلام
    کشورهای اسکاندیناوی از لحاظ شرایط زندگی وضعیت مناسب و مطلوبی دارند.. در دانمارک تابستونای گرم و زمستونای خنک شرایط زندگی مطلوبی رو در برداره، اگه طرفدار اسکی تو برف و کوهستانای برفی هستید، فنلاند بهترین جا هستش. تو فنلاند زبان انگلیسی خیلی به کار میاد و اکثراً تسلط به این زبان دارند. تو سایت OECD که به رضایت از زندگی اختصاص داره، این دو کشور با رتبه های 3 و 9 جزو بهترین کشورها برای زندگی ایده آل هستند. من شخصاً با توجه به تجربه ای که از مسافرت و دوستانم دارم، چه از لحاظ زندگی و کار به طور نسبی فنلاند رو بیشتر ترجیح میدم با توجه به دانشگاه هاش و تفریحاتش....
    نمی دونم اومدی یا نه. ولی توصیه اکید می کنم که این طرز فکر رو درباره فنلاند عوض کن. مهاجرت به یه کشور با مسافرت و تفریح فرق داره!! اینجا اونی نیست که فکر می کنی.
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

ارزانترین شهرهای فنلاند کدوما هستند؟
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    نمی دونم اومدی یا نه. ولی توصیه اکید می کنم که این طرز فکر رو درباره فنلاند عوض کن. مهاجرت به یه کشور با مسافرت و تفریح فرق داره!! اینجا اونی نیست که فکر می کنی.
    میشه یکم بیشتر توضیح بدهید. من منظورتون رو دقیق متوجه نشدم. به عنوان کسی که تجربه زندگی در اون کشور رو دارید لطفا نظرتون رو بفرمایید.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی کشاورزی

برای آشنایی با هزینه های زندگی در فنلاند، (Housing-Rentals ).....من از این سایت استفاده کردم و مطالب مفیدی رو توش پیدا کردم . شاید بتونه بهتون کمک کنه... البته به طور کلی پیدا کردن مکانی که هزینه های زندگی پایین باشه در فنلاند سخته...

http://www.justlanded.com/english/Fi...ousing-Rentals

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من طرز فکر خاصی برای فنلاند ندارم دوست عزیز، و با این مسأله که زندگی در یک کشور با سفر تفریحی به آن فرق داره کاملاً موافقم... مسلماً زندگی در کشورهای اسکاندیناوی از لحاظ هزینه های زندگی از اکثر کشورهای جنوبی اروپا گرانتره ولی یه موضوعی هست که در آمار جهانی، اسکاندیناویها رو جزو بهترین مکانها برای زندگی میدونند، حالا شما که در فنلاند زندگی کردی، چی باعث شد که برای زندگی به اونجا برین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sahossein نمایش پست ها
    من طرز فکر خاصی برای فنلاند ندارم دوست عزیز، و با این مسأله که زندگی در یک کشور با سفر تفریحی به آن فرق داره کاملاً موافقم... مسلماً زندگی در کشورهای اسکاندیناوی از لحاظ هزینه های زندگی از اکثر کشورهای جنوبی اروپا گرانتره ولی یه موضوعی هست که در آمار جهانی، اسکاندیناویها رو جزو بهترین مکانها برای زندگی میدونند، حالا شما که در فنلاند زندگی کردی، چی باعث شد که برای زندگی به اونجا برین؟
    زندگی در فنلاند خوبه بشرطی که راه درامدی در آنجا داشته باشید وگرنه اگه هزینه ها رو با اندوخته ای که از ایران عزیزمان میبرید پرداخت کنید دیگه اون شیرینی زندگی در فنلاند رو نمیچشید (البته یادگیری زبان فنلاندی و استفاده از آن یکی دیگه از لازمه های زندگی خوب در فنلاند هست).
    باز کن پنجره ها را که نسیم
    روز میلاد
    اقاقی ها
    را جشن میگیرد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بله من کاملاً با شما موافقم، با هزینه های نسبتاً بالای زندگی در فنلاند، مسلماً بدون کار و درآمدزایی نمیشه در این کشور ماند. فکر کنم از طریق بررسی سایت های زیر که برای کار در فنلاند هست، میشه به زبان انگلیسی بنابر حرفه و تخصص خود فرصت شغلی پیدا کرد. امیدوارم مفید باشه،چون یکی از دوستان من از همین طریق تونست یه کار معمولی با درآمد نسبتاً خوبی رو با توجه به شرایط کار در آنجا، پیدا کنه...

Uranus Finland Recruitment Service EURES European Employment Services
    Employment Office of Finland
    Finland Jobs for Students & Grads
    Varamiespalvelu Staffing for Finland
    Ejobs.fi (English)

Junior Member

کسی در مورد گواهینامه در فنلاند می دونه باید تو ایران ترجمه بشه و یا باید برویم خارج . به هر حال من تو ایران ترجمه می کنم ، اما اگر کسی اطلاعات دقیقی دارد ، لطفا راهنمایی کند .

Junior Member Mohamad89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران - آزاد

سلام دوستان
    می خواستم بدونم وضعیت کار تو فنلاند چه جوریه ؟ میشه راحت کار پیدا کرد؟ اگر کسی پذیرش از فنلاند داشته باشه اجازه کار داره؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics University of Turku

نقل قول نوشته اصلی توسط pixel2014 نمایش پست ها
    کسی در مورد گواهینامه در فنلاند می دونه باید تو ایران ترجمه بشه و یا باید برویم خارج . به هر حال من تو ایران ترجمه می کنم ، اما اگر کسی اطلاعات دقیقی دارد ، لطفا راهنمایی کند .
    گواهینامه رو ترجمه کنید و مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو هم حتما روش بزنید . همراه با اصل گواهینامه همراتون بیارید . بعد از ۶ ماه از اقامتتون میتونید واسه گواهینامه فنلاندی اقدام کنید .

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)