صفحه 58 از 73 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط starsea نمایش پست ها
    خیلی ممنون از اطلاعات مفیدتون، پس تا جایی که من متوجه شدم تا قبل از شروع orientation week و ثبت نام در دانشگاه نمیشه برای دریافت این کد ده رقمی اقرام کرد، درسته؟
    دوست عزیز من رفتم مایستراتی و با همون نامه پذیرش و پروف اف ادرس شماره را گرفتم مشکلی نداشت!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز من رفتم مایستراتی و با همون نامه پذیرش و پروف اف ادرس شماره را گرفتم مشکلی نداشت!
    دوست عزیز هزینش چقد بود؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    دوست عزیز هزینش چقد بود؟؟
    تنها جایی بود که هزینه نداشت
    هزینش یک لبخند و صحبت مودبانه بود
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

biscuitpolo عزیز
    امکانش هست چند دانشگاه که رشته Marketing رو در مقطع لیسانس ارائه میدن به بنده بگید
    ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط me49 نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون اگه کسی اینجا ارشد قبول بشه دانشگاه آزاد، ارشدشو بگیره بعد برا دکترا اقدام کنه؟ یا اینکه هرجور شده سعی کنم هزینه زندگی یک سال توی فنلاندو توی یکی دو سال جور کنم بیام برای ارشد اونج بخونم؟ و اینکه من خیلی رشته پزشکی رو دوست داشتم همیشه ولی لیسانسم کامیوتر - سخت افزاره آیا میتونم به جای ارشد اونجا بیام از اول پزشکی بخونم؟
    دوست عزیز به خودت بستگی داره. من نمیتونم بگم چی کار کن. من میتونم بگم من باشم چی کار میکنم. من باشم ارشدم رو میام فنلاند میخونم به چند دلیل واضح:
    - کنکور نداره
    - پاس کردن درسها راحت تر از دانشگاههای ایرانه.
    - محیط دانشگاه بهتره
    - مجانیه دانشگاه
    - ویزای شنگن دو ساله دارم که میتونم باهاش تمام اروپا رو بگردم
    - امکان آشنا شدن با نحوه زندگی بقیه مردم دنیا رو دارم

سول دومت هم که فکر نکنم بشه با لیسانس کامپیوتر بتونی بری پزشکی ولی روی رشته های مثل مهندسی پزشکی و ... شاید بتونی فکر کنی.
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران آزاد زنجان

نقل قول نوشته اصلی توسط me49 نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون اگه کسی اینجا ارشد قبول بشه دانشگاه آزاد، ارشدشو بگیره بعد برا دکترا اقدام کنه؟ یا اینکه هرجور شده سعی کنم هزینه زندگی یک سال توی فنلاندو توی یکی دو سال جور کنم بیام برای ارشد اونج بخونم؟ و اینکه من خیلی رشته پزشکی رو دوست داشتم همیشه ولی لیسانسم کامیوتر - سخت افزاره آیا میتونم به جای ارشد اونجا بیام از اول پزشکی بخونم؟
    دوست عزیز سعی کن اول خودتو به یه کشور برسونی بعد میتونی با توجه به چیزی که دوس داری رشتتو عوض کنی ... اینجا همه چی راحت تر از ایران هست ... میتونی بری با اون دیپارتمان که میخوای صحبت کنی بشینی سر کلاساشون دیگه کار ندارن قبلا بلد بودی یا نه باید خودتو برسونی به بقیه بچه ها ( که سختیه کارشم همینه در واقع عوض کردن رشته )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ommmmid نمایش پست ها
    دوست عزیز به خودت بستگی داره. من نمیتونم بگم چی کار کن. من میتونم بگم من باشم چی کار میکنم. من باشم ارشدم رو میام فنلاند میخونم به چند دلیل واضح:
    - کنکور نداره
    - پاس کردن درسها راحت تر از دانشگاههای ایرانه.
    - محیط دانشگاه بهتره
    - مجانیه دانشگاه
    - ویزای شنگن دو ساله دارم که میتونم باهاش تمام اروپا رو بگردم
    - امکان آشنا شدن با نحوه زندگی بقیه مردم دنیا رو دارم

سول دومت هم که فکر نکنم بشه با لیسانس کامپیوتر بتونی بری پزشکی ولی روی رشته های مثل مهندسی پزشکی و ... شاید بتونی فکر کنی.
    نقل قول نوشته اصلی توسط yms1366 نمایش پست ها
    دوست عزیز سعی کن اول خودتو به یه کشور برسونی بعد میتونی با توجه به چیزی که دوس داری رشتتو عوض کنی ... اینجا همه چی راحت تر از ایران هست ... میتونی بری با اون دیپارتمان که میخوای صحبت کنی بشینی سر کلاساشون دیگه کار ندارن قبلا بلد بودی یا نه باید خودتو برسونی به بقیه بچه ها ( که سختیه کارشم همینه در واقع عوض کردن رشته )

منم در همین مورد مشکل دارم
    الان 2 ترم مونده مهندسی عمرانم لیسانس رو تموم کنم
    با Aalto مکاتبه که کردم این لینک رو برام فرستادن
    http://www.aalto.fi/en/studies/educa...c_requirements

گفتن من شامل Admission Group 2 میشم
    که نوشته باید background این رشته رو داشته باشم

بعد حالا اینا جدا
    بعد میگه : GMAT or GRE میخوان

بعد از این همه تحقیق تازه باید بریم GRE یا GMAT بدیم . من برم لیسانس بخونم دوباره فنلاند برام راحتتر نیست به نظر شما؟
    اصلا از اول Business شروع کنم بخونم و بعد گرایش Marketing

میشه راهنمایی کنید که چطوری میشه تغییر رشته داد یا من از لیسانس عمران برم فوق مارکتینگ بخونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط faww نمایش پست ها
    منم در همین مورد مشکل دارم
    الان 2 ترم مونده مهندسی عمرانم لیسانس رو تموم کنم
    با Aalto مکاتبه که کردم این لینک رو برام فرستادن
    http://www.aalto.fi/en/studies/educa...c_requirements

گفتن من شامل Admission Group 2 میشم
    که نوشته باید background این رشته رو داشته باشم

بعد حالا اینا جدا
    بعد میگه : GMAT or GRE میخوان

بعد از این همه تحقیق تازه باید بریم GRE یا GMAT بدیم . من برم لیسانس بخونم دوباره فنلاند برام راحتتر نیست به نظر شما؟
    اصلا از اول Business شروع کنم بخونم و بعد گرایش Marketing

میشه راهنمایی کنید که چطوری میشه تغییر رشته داد یا من از لیسانس عمران برم فوق مارکتینگ بخونم؟
    شما راجع به رشته ای که میخوای بخونی مطمئنی یا همینجوری میخوای بیای و بخاطر اومدن اینجا داری رشتت رو تغییر میدی؟ لیسانس مهندسی عمران رو که گرفتی میتونی راحت ادامش بدی، چرا مارکتینگ؟ اینجا دوباره بخوای لیسانس بخونی به نظر من کار اشتباهی میکنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    شما راجع به رشته ای که میخوای بخونی مطمئنی یا همینجوری میخوای بیای و بخاطر اومدن اینجا داری رشتت رو تغییر میدی؟ لیسانس مهندسی عمران رو که گرفتی میتونی راحت ادامش بدی، چرا مارکتینگ؟ اینجا دوباره بخوای لیسانس بخونی به نظر من کار اشتباهی میکنی.
    والا واسه علاقه به مارکتینگه . وگرنه الان موفعیت رفتن به کانادا رو هم داذم اما توجا دانشگاهاش خیلی هزینش سنگینه
    آخه من اگه الان بذارن برم سر کلاسای ارشد مارکتینگ بازم به ضررمه چرا که قبلا درسای لیسانسشو نخودم و کم میارم

سلام دوستان

من یه سوالی دارم که ذهنم رو یک دو ساله مشغول کرده:
    ما میایم و زبان انگلیسی مون رو کامل می کنیم؛ولی برای چندتا دانشگاه در کشورهای غیر انگلیسی زبان (مثلا همین فنلاند) اپلای می کنیم و فرضا در یکی هم قبول می شیم.حالا:
    1-آیا خودشون دوره زبان رسمی اون کشور رو دارن؟
    2-تا مدتی که طول بکشه تا زبان اون کشور رو یاد بگیری،چطوری می خوای زندگی بگذرونی؟(گیریم که همه انگلیسی ندونن)
    3-چه قدر طول می کشه تا زبانت راه بیفته؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)