صفحه 60 از 73 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

دوست عزیز قصد من مهاجرت برای همیشه است. نمی خواهم مدتی درگیر درس باشم که بعدش بخوام کاری صورت بدم. مگه پناهنده شدن بی شخصیتی است. من چیزی در ایران ندارم. تمام سرمایه ام را میارم. اگر برای تحصیل بخوام می رم France. زبان فرانسه هم خوب می دونم.

اگر شرایط مناسب باشه آدم بعد از پناهندگی به همهی آنچه که می خواد یدون مشکلات دانشجویی می رسه.

Junior Member liliium آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Åbo Akademi

نقل قول نوشته اصلی توسط lonelyamir نمایش پست ها
    اگر شرایط مناسب باشه آدم بعد از پناهندگی به همهی آنچه که می خواد یدون مشکلات دانشجویی می رسه.
    دوست عزیز متاسفانه شرایط پناهندگی داره روز بروز سخت تر میشه و درصد کمی احتمال گرفتن جواب مثبت هست و مشکلات چند سال اول پناهندگی اونقدر زیاد و ناامید کننده هست که بعدش دیگه امکانات فایده ای نداشته باشه . استرس و نگرانی به شدت داغون کننده هست در حالیکه شرایط دانشجویی هم شانس پذیرش بالاتر هست و هم شما بدون انجام دادن کار غیر قانونی و استرسش وارد کشور میشین و زندگیتونو میسازین . اخیرا خیلی از پناه جویان که واقعا مستحق گرفتن جواب مثبت بودند رد شدن و این یعنی زندگی جهنمی .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوستان
    میخواستم بپرسم کسی از وضعیت کار رشته عمران در فنلاند اطلاعی داره؟ اصلا برای این رشته کار هست یا خیلی کمه؟ و اگر کار هست لطفا بگید برای کدام گرایش؟
    با تشکر

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lonelyamir نمایش پست ها
    دوست عزیز قصد من مهاجرت برای همیشه است. نمی خواهم مدتی درگیر درس باشم که بعدش بخوام کاری صورت بدم. مگه پناهنده شدن بی شخصیتی است. من چیزی در ایران ندارم. تمام سرمایه ام را میارم. اگر برای تحصیل بخوام می رم France. زبان فرانسه هم خوب می دونم.
    اگه شما فک میکنید پناهنده شدن به طور کلی از دانشجو بودن بهتره و ریسک کمتری داره من برای شما ارزوی موفقیت میکنم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmasoud_ati نمایش پست ها
    متشکرم از راهنماییت و اینکه بر خلاف دیگر دوستان پیشنهادی داشتین
    اما یه نکته
    مگه دانشگاه های فنلاند رایگان نیستند؟
    اگه اینطور باشه خرج یک سال رو داشته باشم و تو این مدت زبان فنلاندی رو کار کنم برای سال های بعد نمی تونم به جواب برسم؟
    چرا آقا فعلا دانشگاههای فنلاند مجانیه.
    ترجیحا فقط به چیزایی اعتماد کنید که با سند و مدرک بهتون گفتم.

Junior Member SH93 آواتار ها

کشور پاک و بکری هستش ! جزو یکی از اولویتهام هستش.

Junior Member

سلام

ببخشید مزاحمتون میشم این نقل قول از اقای Hexor هست(توقع دارید دولت فنلاند به شما چجوری اقامت بده؟‌ ۲ سال زندگی کن کار هم نکن از ما کمک هزینه هم بگیر سیتیزن هم بشو؟‌ کجای دنیا به شما بدون دلیل موجه مثل کار، ازدواج و امثالهم اقامت میدن؟‌ اخه منطقیش مگه غیر از اینه که شما باید کار کنی و ۴-۵ سال بمونی تا با اون جامعه adapt شی و سیتیزن شی یا اقامت دایم بگیری؟ ) حالا ببینید من می خوام برای 2015 رشته bimedical imaging اقدام کنم.یکی از بزرگترین دقدقه هام اقامت بعد از تحصیلمه حالا با توجه به صحبتهای شما برخلاف اکثر کشور ها فلاند به شما 2 سال هم وقت می ده حتی اگر کار بیدا نکردید؟!!.اولا این اطلاعات شما جدید هست.دوما اونوقت اون دوسالی که دنبال کارید ویزای شما به چه عنوانی هست(بعد تحصیلو می گم).اینطوری که به نظر من فلاند بهشته برای ما چون بعد از گرفتن اقامت می شه برای درس یا کار خیلی راحت هر جای اروپا یا حتی امریکا و کانادا و استرالیا اقدام کرد درسته ؟!

سلام به همه
    کسی از دوستان میتونه در مورد وضعیت کار بعد از تحصیل مستر برای رشته برق در فنلاند کمی توضیح بده بلکه ما هم به یک نتیجه گیری برسیم برای اقدام .

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ronin1987 نمایش پست ها
    سلام

ببخشید مزاحمتون میشم این نقل قول از اقای Hexor هست(توقع دارید دولت فنلاند به شما چجوری اقامت بده؟‌ ۲ سال زندگی کن کار هم نکن از ما کمک هزینه هم بگیر سیتیزن هم بشو؟‌ کجای دنیا به شما بدون دلیل موجه مثل کار، ازدواج و امثالهم اقامت میدن؟‌ اخه منطقیش مگه غیر از اینه که شما باید کار کنی و ۴-۵ سال بمونی تا با اون جامعه adapt شی و سیتیزن شی یا اقامت دایم بگیری؟ ) حالا ببینید من می خوام برای 2015 رشته bimedical imaging اقدام کنم.یکی از بزرگترین دقدقه هام اقامت بعد از تحصیلمه حالا با توجه به صحبتهای شما برخلاف اکثر کشور ها فلاند به شما 2 سال هم وقت می ده حتی اگر کار بیدا نکردید؟!!.اولا این اطلاعات شما جدید هست.دوما اونوقت اون دوسالی که دنبال کارید ویزای شما به چه عنوانی هست(بعد تحصیلو می گم).اینطوری که به نظر من فلاند بهشته برای ما چون بعد از گرفتن اقامت می شه برای درس یا کار خیلی راحت هر جای اروپا یا حتی امریکا و کانادا و استرالیا اقدام کرد درسته ؟!
    از کامنت ایشون برداشت کاملا اشتباه کردین! بعد از پایان درس در فنلاند به شما ۶ ماه وقت داده میشه تا کار تمام وقت یا پوزیشن دکترا پیدا کنید، اگه موفق نشدید، این ۶ ماه قابل تمدید نیست و باید کشور رو ترک کنید، و البته طبق تجربه خیلی‌ از زودتر از زمان ۶ ماه خودتون میتونید متوجه بشید که که برای رشته‌ای که خوندین امکان پیدا کردن کار دارید یا نه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)