صفحه 62 از 73 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 727

موضوع: اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

پیش فرض پاسخ : اطلاعات مفید در مورد زندگی‌ و کار در فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    شما اگه لاپرانتا میای اشتراکی حدود 250 تا با هزینه انرژی و ... (کامل) و استودیو 270 به بالا (کمی هم شانس دخیل در این مورد).
    کاملا تفکیک جنسیتی اعمال میشه و تو ساختمانهای خود شرکت هم طبقه ای تفکیک شدند. نظر سام هم تایید میشه.
    خود دانشگاه شما هم تو لاپرانتا هست ولی با مرکز شهر کمی فاصله داره.
    دوست عزیز یه کم از دانشگاهو محیطش میتونین برام بگین که خودتو زبانتون چن بود و معدلتون چون منم برای این دانشگاه اقدام کردم با ایلتس 6 و معدل 15.07 ،
    فاصله از مرکز شد تاثیرش روی هزینه زندگی زیاده، کلن چهجور شهریه؟ شهر مرده ای هست؟ رفتارشون با دانشجوها چه طوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق الکترونیک

با سلام
    با معدل کارشناسی 18.09 در رشته مهندسی برق الکترونیک دانشگاه آزاد آیا امکان قبول شدن از بورسیه تحصیلی برا کارشناسی ارشد وجود داره؟ و کدوم مدرک زبان برا ارشد میخوان(آیلتس یا جی آری یا تافل)؟ همچنین هزینه زندگی ماهانه تو یک شهر خوب حدودا چند در میاد؟
    با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط abqau نمایش پست ها
    با سلام
    با معدل کارشناسی 18.09 در رشته مهندسی برق الکترونیک دانشگاه آزاد آیا امکان قبول شدن از بورسیه تحصیلی برا کارشناسی ارشد وجود داره؟ و کدوم مدرک زبان برا ارشد میخوان(آیلتس یا جی آری یا تافل)؟ همچنین هزینه زندگی ماهانه تو یک شهر خوب حدودا چند در میاد؟
    با تشکر
    سلام دوست عزیز شما اول باید تشریف بیارید بعد خودتون را از نظر علمی ثابت کنید تا انشاله در یک گروه تحقیقاتی جذب شده و حقوق بگیرید
    هزینه زندگی بستگی به سطح زندگی و شهر شما داره من در تورکو با ماهی 350 یورو دیدم کسی زندگی کرده برخی 1200 یورو هم کم میارن
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashkiarash نمایش پست ها
    دوست عزیز یه کم از دانشگاهو محیطش میتونین برام بگین که خودتو زبانتون چن بود و معدلتون چون منم برای این دانشگاه اقدام کردم با ایلتس 6 و معدل 15.07 ،
    فاصله از مرکز شد تاثیرش روی هزینه زندگی زیاده، کلن چهجور شهریه؟ شهر مرده ای هست؟ رفتارشون با دانشجوها چه طوره؟
    من نمره زبان و معدل تقریبا مشابهی داشتم ولی چیزی که من متوجه شدم مجموعه مدارک شما رو بررسی میکنند و به شما نظر مثبت یا منفی میدهند و تنها یک پارامتر برای انتخاب شما دخیل نیست. هزینه خاصی که براتون داره فقط هزینه رفت و آمد با اتوبوس هست. رفتار با دانشجو متعادل و خوب هست و اینجارو میتونم به یک روستای پیشرفته تشریح کنم این شهر نسبت به هلسینکی، تورکو و ... کوچکتر و کم جمعیت تر پس میتونید حدس بزنید که باید چه شکلی باشه. ولی در کل به عنوان اولین تجربه کشور خارجی خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    من نمره زبان و معدل تقریبا مشابهی داشتم ولی چیزی که من متوجه شدم مجموعه مدارک شما رو بررسی میکنند و به شما نظر مثبت یا منفی میدهند و تنها یک پارامتر برای انتخاب شما دخیل نیست. هزینه خاصی که براتون داره فقط هزینه رفت و آمد با اتوبوس هست. رفتار با دانشجو متعادل و خوب هست و اینجارو میتونم به یک روستای پیشرفته تشریح کنم این شهر نسبت به هلسینکی، تورکو و ... کوچکتر و کم جمعیت تر پس میتونید حدس بزنید که باید چه شکلی باشه. ولی در کل به عنوان اولین تجربه کشور خارجی خوبه.
    اول از همه این که ممنون و محبت کردین جواب منو دادی دادین، میخاستم بدونم تو شهر لاپرانتا کار پیدا میشه؟ تو دانشگاه میشه کار پیدا کرد؟ هزینه ها پس چون شر کوچیکیه پایین تر از شهرهایی مثل تورکور هیلسینکی باشه درسته؟
    تفریحاتم محبت کنین بگین چیا هست ایا گرونه یا ارزون؟
    ببخشید سوال زیاد کردم

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

درود دوستان.

رشته ای که مد نظر بنده هستش فقط در شهر Pori تونستم پیدا کنم (بچلر فیزیوتراپی)

از این شهر اطلاعات دارید ؟

مثل شهرهای پرجمعیت (هلیسنکی ، تورکو و....) میشه کار پیدا کرد ؟ (دلیوری روزنامه و...)

سپاس / .

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Stifler نمایش پست ها
    درود دوستان.

رشته ای که مد نظر بنده هستش فقط در شهر Pori تونستم پیدا کنم (بچلر فیزیوتراپی)

از این شهر اطلاعات دارید ؟

مثل شهرهای پرجمعیت (هلیسنکی ، تورکو و....) میشه کار پیدا کرد ؟ (دلیوری روزنامه و...)

سپاس / .
    با سلام

در مورد کار به طور کلی باید عرض کنم بسیار بسیار سخت و تا حدودی شانسی گیر میاد اما اگه یه کفش اهنی بپوشی و به دنبال کار بگردی میتونی کار مثل همونایی که مثال زدی پیدا کنی. البته کار سیاه بیشتر پیدا میشه مثلا تو رستوران یا پیتزایی ها اما نه حقوق درست و حسابی میدن و نه واسه اینده بکار میاد. اگه هم بگیرن به معنای واقع کلمه دهن طرف رو سرویس میکنن. پس این اپشن رو اصلا توصیه نمیکنم.
    البته چون شما ظاهر واسه لیسانس میخوای بری حتما زبان فنلاندی بلدی (اخه تا جایی که من میدونم لیسانس به زبان فنلاندی ارائه میشه البته بعضا استثنا هم وجود داره) اگه زبان بلدی که کلا قضیه حل میشه و شانس کار پیدا کردن واقعا میره بالا.
    البته حتما الان با خودت میگی میرم زبان یاد میگیرم. اگه قصدت فرا گیری زبان هستش باز هم باید عرض کنم که این یکی واقعا از کار پیدا کردن سخت تره و مستلزم حداقل دو سال تلاش مستمر هستش ( من تا حالا کسی رو ندیدم که دانشجو باشه و فنلاندی رو هم یاد گرفته باشه چون واقعا زبان سختی هستش)
    همه چیز به خودت بستگی داره اما خلاصه کلام اگه بفکر درس خوندن و کار کردن اینجوری هستی باید بگم اخرش نه درس میخونی و نه درست حسابی کار میکین. خیلی عذر میخوام اما کلا میشه حمالی و من اگه بخوام حمالی کنم ترجیح میدم تو کشور خودم حمالی کنم.

موفق باشی

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    با سلام

در مورد کار به طور کلی باید عرض کنم بسیار بسیار سخت و تا حدودی شانسی گیر میاد اما اگه یه کفش اهنی بپوشی و به دنبال کار بگردی میتونی کار مثل همونایی که مثال زدی پیدا کنی. البته کار سیاه بیشتر پیدا میشه مثلا تو رستوران یا پیتزایی ها اما نه حقوق درست و حسابی میدن و نه واسه اینده بکار میاد. اگه هم بگیرن به معنای واقع کلمه دهن طرف رو سرویس میکنن. پس این اپشن رو اصلا توصیه نمیکنم.
    البته چون شما ظاهر واسه لیسانس میخوای بری حتما زبان فنلاندی بلدی (اخه تا جایی که من میدونم لیسانس به زبان فنلاندی ارائه میشه البته بعضا استثنا هم وجود داره) اگه زبان بلدی که کلا قضیه حل میشه و شانس کار پیدا کردن واقعا میره بالا.
    البته حتما الان با خودت میگی میرم زبان یاد میگیرم. اگه قصدت فرا گیری زبان هستش باز هم باید عرض کنم که این یکی واقعا از کار پیدا کردن سخت تره و مستلزم حداقل دو سال تلاش مستمر هستش ( من تا حالا کسی رو ندیدم که دانشجو باشه و فنلاندی رو هم یاد گرفته باشه چون واقعا زبان سختی هستش)
    همه چیز به خودت بستگی داره اما خلاصه کلام اگه بفکر درس خوندن و کار کردن اینجوری هستی باید بگم اخرش نه درس میخونی و نه درست حسابی کار میکین. خیلی عذر میخوام اما کلا میشه حمالی و من اگه بخوام حمالی کنم ترجیح میدم تو کشور خودم حمالی کنم.

موفق باشی
    درود...کورسش تماما" به انگلیسی هست

شاید خیلی ها مثل من هیچ تصویری از فنلاند نداشته باشن مخصوصا در زمینه اشتغال ..

خیلی ممنون میشم دوستان اگر اطلاعاتی در مورد وضعیت اشتغال بعد از مستر داره بگه ؟ به طور خاص برای مهندسی برق
    آیا با فقط دونستن انگلیسی شانسی برای پیدا کردن کار پیدا میشه ؟ ( در هلسینکی و ... )

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadR9 نمایش پست ها
    شاید خیلی ها مثل من هیچ تصویری از فنلاند نداشته باشن مخصوصا در زمینه اشتغال ..

خیلی ممنون میشم دوستان اگر اطلاعاتی در مورد وضعیت اشتغال بعد از مستر داره بگه ؟ به طور خاص برای مهندسی برق
    آیا با فقط دونستن انگلیسی شانسی برای پیدا کردن کار پیدا میشه ؟ ( در هلسینکی و ... )
    دوست من شما خودت میگی شانس، اگه بر اساس شانس بیای جلو هر احتمالی میشه داد ولی واقعیت متفاوت است. اینجوری نیست که 100% شمارو مایوس کنند که هیچ کاری اینجا پیدا نمیشه ولی خیلی تلاش میخواد و در ضمن سابقه کار مرتبط هم خیلی کمکتون میکنه. ولی خیلی از بچه ها الان بعد از فارق التحصلیشون کار ندارند و نتونستند کاری پیدا کنند. پس هر دو طرف قضیه رو بسنج و بعد اقدام کن.
    شما اطلاعات این انجمن رو بخونید همه چیز رو متوجه میشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)