صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: به اشتراک گذاشتن مجلات تخصصی-علمی انگلیسی در فروم

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : به اشتراک گذاشتن مجلات تخصصی-علمی انگلیسی در فروم

نقل قول نوشته اصلی توسط Spiro
    اینجا یه سوال بزرگ پیش میاد که "آیا تمام مطالبی که در فروم هست (از جمله کتابهای TOEFL & GRE که بسیار زیاد هستند) قانونی هستند و از نظر copyright مشکلی ندارن؟!!!"
    من با نظر دوستان مخالف نیستم ولی این بهانه که آوردید اصلا دلیل قانع کننده ای نبود :
    بیشتر از مساله‌ی کپی‌رایت، مشکل export control مهمه. گذاشتن مقالات روی فرومی که بچه‌های ایرانی ازش استفاده می‌کنند می‌تونه از این نظر مشکلات خیلی جدی‌ای ایجاد کنه.

to Spiro:

شاید خیلی هم عملی نباشد تمام مقالات را قرار داد. مثلا همین sciencedirect چند تا مقاله داره . .
    او که از من برید و ترکم کرد<br /> پس چرا پس نداد آن دل را<br />وای بر من که مفت بخشیدم<br />دل آشفته حال غافل را

ApplyAbroad Champion
    Bita آواتار ها

اینجا یه سوال بزرگ پیش میاد که "آیا تمام مطالبی که در فروم هست (از جمله کتابهای TOEFL & GRE که بسیار زیاد هستند) قانونی هستند و از نظر copyright مشکلی ندارن؟!!!"
    من با نظر دوستان مخالف نیستم ولی این بهانه که آوردید اصلا دلیل قانع کننده ای نبود :
    کلا هر گونه مطلب کپی رایت دار میتونه مشکل ساز باشه. از اعضا و مدیران خواهش میکنیم که حتما قبل از ارسال مطالب کپی رایت دار با ما مشورت کنن.

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bita
    کلا هر گونه مطلب کپی رایت دار میتونه مشکل ساز باشه. از اعضا و مدیران خواهش میکنیم که حتما قبل از ارسال مطالب کپی رایت دار با ما مشورت کنن.
    من دقیقا با نظر شما و آقا بابک موافقم و سوالم یجورایی استفهام انکاری بود
    و همین طور که دوستان هم گفتن این کار از نظر حجم و تعداد هم اصلا عملی نیست؛ اما حرف اصلی من این بود که اگه واقعا میتونه مشکلی ایجاد کنه پس باید یه فکری هم به حال کتابهای اسکن شده و کتابهای گرون قیمتی که آپلود شده و همه میتونن مجانی دانلود کنن کرد. (این کتابها برای ما که اگه بخواییم هم اینجا نمی تونیم از آمازون براحتی خرید کنیم خیلی مفید و بدرد بخور هست و منظورم این نیست که کلا از سایت حذف بشن).
    چیزی که به فکر من رسید و فکر میکنم بد نباشه که این کتابهایی که مشکل کپی رایت دارن رو روی خود فرم آپلود نکنیم و جای دیگه آپلود بشن و فقط لینکشون اینجا باشن. (نمیدونم حالا چقدر تاثیر داره تو کمتر شدن جرممون :P شما باید بگید ... )
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

سلام

من تاپیک جدا درست نکردم و همینجا یه اطلاع رسانی میکنم
    در صورتی که مایل به چاپ مقاله خود در یک مجله علمی-پژوهشی داخلی دو زبانه به اینجانب پیغام خصوصی دهید
    هنوز call for paper نشده ولیکن بنده میتونم فعلا 3 تا مقاله رو در زمینه های زیر با گذر از مرحله داوری بدم چاپ کنند -زمانش احتمالا کمتر از 3 ماه میشه
    اول از همه خودم باید ببینمشون و در صورتیکه OK بود دیگه انشالله با احتمال زیاد چاپ میشه و ادامه کار -فرمت- ادیت و ... رو به کسانی که پیشنهاد میکنم واسه ارسال هماهنگ میکنم که دیگه خودتون باید انجام بدید
    اما موضوعات دانش-محور زیر:

نانو تکنولوژی (فرآیندهای ساخت- خواص مکانیکی- مدلسازی-آزمایشات-کاربردها- نانوتکنولوژی در ساخت و تولید)-فرآیندهای پیشرفته ساخت و تولید- CAD/CAM - روشهای ماشینکاری مدرن (EDM-ECM-LASAR-IBM-WATER JET-Plasma- etc...-- سیستمهای اندازه گیری دقیق- مکاترونیک (با گرایش بیشتر به مکانیک)-
    مواد پیشرفته در ساخت تجهیزات، قطعات ماشین آلات و ....

ممنونم

alirezamoshayedi
    Guest

سلام دوستان
    يه سري به سايت ISI زدم و در قسمت دانلود برنامه هاي رايگانش يه چيزي ديدم خيلي جالب بود :
    http://www.isi.edu/publications/lice...ngs/index.html

I certify that I am not a national or a resident of Cuba, Iran, Iraq, Libya, North Korea, Sudan, Syria, Serbia, Taliban-controlled portions of Afghanistan or any other country subject to U.S. trade sanctions, nor, to the best of my knowledge, have I been designated a Specially Designated National, Blocked Person, or otherwise been denied export-related privileges by the United States Government.

براي شما هم جالب بود نه؟ آخه اين دردو به كي بگيم؟ > > >

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamoshayedi
    سلام دوستان
    يه سري به سايت ISI زدم و در قسمت دانلود برنامه هاي رايگانش يه چيزي ديدم خيلي جالب بود :
    http://www.isi.edu/publications/lice...ngs/index.html

I certify that I am not a national or a resident of Cuba, Iran, Iraq, Libya, North Korea, Sudan, Syria, Serbia, Taliban-controlled portions of Afghanistan or any other country subject to U.S. trade sanctions, nor, to the best of my knowledge, have I been designated a Specially Designated National, Blocked Person, or otherwise been denied export-related privileges by the United States Government.

براي شما هم جالب بود نه؟ آخه اين دردو به كي بگيم؟ > > >
    این اصلا جدید نیست و البته ربطی هم به این تاپیک نداره.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

سلام دوستان

اگر كسي پروسيدينگ كنفرانس MEPCON 2008 رو داره به من اطلاع بده. من تو اين كنفرانس مقاله داشتم و براي پس گرفتن هزينه رجيستر كردن اون بايد پروسيدينگ رو داشته باشم.

اين كنفرانس مخفف: Middle East Power CONference هستش. توي مصر هم برگزار شد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Partopala نمایش پست ها
    to Spiro:

شاید خیلی هم عملی نباشد تمام مقالات را قرار داد. مثلا همین sciencedirect چند تا مقاله داره . .

یکی از بهترین جاهایی که می تونید ژرنالهای جهان رو پیدا کنید. سایت www.journalseek.net هستش که بسیاری از مجلات ISI رو معرفی کرده.

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

این تاپیک به دلیل همپوشانی با تاپیک Article & Ebook Requests برای همیشه بسته شد.

با احترام
    مدیریت انجمن
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)