نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: آیا من غایب محسوب میشم؟

پیش فرض آیا من غایب محسوب میشم؟

سلام و عرض ادب به تمامی دوستان.
    عرض کنم که من تا ترم اول نیمه سال 89 یعنی مهر 89 انتخاب واحد کردم ولی نرفتم دانشگاه . بهمن هم در امتحانات شرکت نکردم و با توجه به اینکه ترم های قبل هم همین بساط بود اخراج شدم.
    من فکر میکردم که 6 ماه مهلت دارم برای ارسال مدارک که اتفاقی تو همین سایت دیدم دانشجوی اخراجی و انصرافی 4 ماه مهلت داره.حالا میخواستم ببینم با توجه به اینکه بهمن اخراج شدم که تا اخر اردیبهشت میشه 4 ماه آیا من غایب محسوب میشم یا اول باید حکم اخراج تایید بشه و من به نظام وظیفه معرفی بشم و بعد از اون 4 ماه مهلت دارم؟

ترخدا کمک کنید چون اگه غایب بشم کارم تمومه. 6 ماه اضافه خدمت میخورم و نمیتونم بیفتم تهران.

پیش فرض پاسخ : آیا من غایب محسوب میشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_persona نمایش پست ها
    عرض کنم که من تا ترم اول نیمه سال 89 یعنی مهر 89 انتخاب واحد کردم ولی نرفتم دانشگاه . بهمن هم در امتحانات شرکت نکردم و با توجه به اینکه ترم های قبل هم همین بساط بود اخراج شدم.
    من فکر میکردم که 6 ماه مهلت دارم برای ارسال مدارک که اتفاقی تو همین سایت دیدم دانشجوی اخراجی و انصرافی 4 ماه مهلت داره.حالا میخواستم ببینم با توجه به اینکه بهمن اخراج شدم که تا اخر اردیبهشت میشه 4 ماه آیا من غایب محسوب میشم یا اول باید حکم اخراج تایید بشه و من به نظام وظیفه معرفی بشم و بعد از اون 4 ماه مهلت دارم؟

ترخدا کمک کنید چون اگه غایب بشم کارم تمومه. 6 ماه اضافه خدمت میخورم و نمیتونم بیفتم تهران.
    تاریخ اخراج شما از دانشگاه ملاک تصمیم گیری غیبت یا عدم غیبته و ربطی به زمان معرفی به نظام وظیفه نداره احتمالا از 89/11/30 کنتور 4ماه برای شما شروع به انداختن کرده است سریعا با مراجعه به قسمت امور مشمولین معاونت دانشجویی تکلیف خودتون را یکسره کنید و دفترچه بگیرید و واکسن بزنید و دکتر بروید .
    اگر قبل از اتمام مهلت دفترچه را پست کنید غایب محسوب نمی شوید.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad_persona نمایش پست ها

سلام مطمئن باشید که از اواخر برج11 براتون رد شده! هر چه زودتر اقدام کنید چون الان 3ماهت پر شده! جریمه غیبت هم 3ماه اضافه هست و در صورت دستگیری 6ماه!
    در ضمن خودم که معاف شدم برای غیبت به دادگاه معرفی شدم که برای 21 ماه غیبت 12,600,000 تومان جریمه شدم! قانونا روزی 20,000 تومان! اما کلش با 30,000 تومان جمع شد!

Junior Member

به نظاره من باید با دانشگاهت صحبت کنی. ملک ان تاریخیه که برات تو نامه مینویسن. اگه دانشگاه آزادی فک کنم با شهریه بتونی کاری کنی

موفق باشی
    Do not hesitate, check the manual |

نقل قول نوشته اصلی توسط Regeta2003 نمایش پست ها
    به نظاره من باید با دانشگاهت صحبت کنی. ملک ان تاریخیه که برات تو نامه مینویسن. اگه دانشگاه آزادی فک کنم با شهریه بتونی کاری کنی

موفق باشی
    اگر یک سال از تاریخ فارق التحصیلی بگذرد شما سرباز غایب محسوب میشوید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)