صفحه 6 از 13 نخستنخست 12345678910111213 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 126

موضوع: دانشگاه Tor Vergata شهر رم

پیش فرض پاسخ : پذیرش در دانشگاه Tor Vergata شهر رم

سلام دوستان, من از این دانشگاه تو رشته فایننس امروز پذیرش گرفتم. خوشحال میشم با بچه های دیگه ای که پذیرش گرفتن در ارتباط باشم. در ضمن پذیرشم به نظرم خیلی راخت میدن حالا یکم برام عجیبه چون رنکش به نسبت خوبه. حالا نمیدونم شاید ایتالیا یکم آسون میگیرن. همین باعث شد یکم نسبت به دانشگاه به شک بیفتم ولی با توجه به رتبه ای که داره حتما باید دانشگاه خوبی باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k66 نمایش پست ها
    سلام .منم پذیرش گرفتم
    هفته بعد میخوام برم سفارت
    شما کی میخواهید برید.من فعلا که کسی پیدا نکردم
    من اول باید مدرکم رو بگیرم. فکر میکنم یه یکی دو هفته ای حداقل طول بکشه چون باید آزادش کنم. ولی این هفته باید برم سفارت برای اینکه پذیرشمو مهر کنن. شما این نامه پذیرش رو بردین سفارت مهر کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط juliensorel نمایش پست ها
    من اول باید مدرکم رو بگیرم. فکر میکنم یه یکی دو هفته ای حداقل طول بکشه چون باید آزادش کنم. ولی این هفته باید برم سفارت برای اینکه پذیرشمو مهر کنن. شما این نامه پذیرش رو بردین سفارت مهر کنن؟
    سلام.مبارکه
    نه هنوز نرفتم.منظورت چه مهر ی؟ همون موقع گرفتن مدارک میزنن؟

به دوستانی که پذیرش گرفتند از این دانشگاه تبریک می گم
    یه نکته ای رو بگم فقط به اعداد و ارقام رنکینگ اتکا نکنید. راجع به دانشگاههای که می خوایید برید یا پذیرش دارید از دانشجوهایی که اونجان خوب پرس و جو کنید .
    پذیرش گرفتن از اینجا تقریبا 20 درصد کاره. به عنوان مثال کلاس فایننس دو ماه که ازش میگذره خیلی ها انصراف میدن چون درساش سخت و مهمتر از همه متکی به خودته و استاد کار خاصی نمی کنه. درسا هم به گونه ای نیست که بشه با سلف استدی از پسش راحت براومد. هنوز هم کسایی هستند که ورودی 2 سال پیشن و دارن برای امتحانای سال اولشون می خونن. یا مثلا کسی هست که لیسانس و مستر ریاضی از اتریش داره ولی تو این رشته مونده. اگه ادمی هستید که خیلی به استاد و کلاس متکی نبوده اید حتی تو درسای تحلیلی، می تونه گزینه خوبی باشه در غیر این صورت به گزینه های دیگه تون بیشتر فکر کنید.

بازم اگه سوالی داشتید من در خدمتم

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها
    یه نکته ای رو بگم فقط به اعداد و ارقام رنکینگ اتکا نکنید. راجع به دانشگاههای که می خوایید برید یا پذیرش دارید از دانشجوهایی که اونجان خوب پرس و جو کنید .
    پذیرش گرفتن از اینجا تقریبا 20 درصد کاره. به عنوان مثال کلاس فایننس دو ماه که ازش میگذره خیلی ها انصراف میدن چون درساش سخت و مهمتر از همه متکی به خودته و استاد کار خاصی نمی کنه. درسا هم به گونه ای نیست که بشه با سلف استدی از پسش راحت براومد. هنوز هم کسایی هستند که ورودی 2 سال پیشن و دارن برای امتحانای سال اولشون می خونن. یا مثلا کسی هست که لیسانس و مستر ریاضی از اتریش داره ولی تو این رشته مونده. اگه ادمی هستید که خیلی به استاد و کلاس متکی نبوده اید حتی تو درسای تحلیلی، می تونه گزینه خوبی باشه در غیر این صورت به گزینه های دیگه تون بیشتر فکر کنید.

سلام ممنونم ازتون. ببخشید شما فایننس این دانشگاه درس میخونید؟ یه توضیحی هم در مورد درسها اگر بدین و شکل امتحانها ممنونتون میشم.

سلام ممنونم ازتون. ببخشید شما فایننس این دانشگاه درس میخونید؟ یه توضیحی هم در مورد درسها اگر بدین و شکل امتحانها ممنونتون میشم.
    سلام این درسایی که تو سال اول ارایه میشه که بعضیاش خودش چند تا بخشه که توسط استادای مختلف تدریس میشه مثلا ریاضی 4 بخشه . امتحانها معمولا یه بخشی نمره کتبی پایان ترمه یه بخشی امتحان شفاهی و پروژه هایی که بعضا هفتگی باید تحویل بدید یا بعضی هم تا پایان ترم.
    Mathematics
    Statistics
    Statistical Computing (Matlab
    Time Series and Econometrics
    Derivatives
    Corporate Finance
    Theory of Finance
    Theory of Banking
    Financial Econometrics

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blackrose نمایش پست ها

خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادین
    رشته مالی یکی از سنگین ترین رشته های دانشگاهی تو کل دنیا هستش.ولی در ایران متاسفانه این گونه نیست و ورودی به این رشته راحته و وقتی به بازار کار میرسن میفهمن که سختی این حرفه چقدر زیاده.رشته مالی خوندن برای کسایی که سابقه کار مالی ندارن از نظر من بزرگترین اشتباهه.چون هم خیلی خیلی سخته واسه اونها هم اینکه برای خودشون به توقعی ایجاد میکنن که بعد فارغ التحصیلی میتونن برن مسئولیت مالی شرکت یا موسسه به عهده بگیرن در حالیکه اصلا اینطور نیست.من خودم بعد از 6 سال کار مالی هنوز هم خیلی از نکات هنوز نتونستم یاد بگیرم.در واقع رشته مالی در مقطع ارشد مناسب واسه کسایی هست که دارن کار مالی در سطح مدیریت مالی شرکتها رو انجام میدن و قصد متخصص شدن در رشته خودشون دارن(البته این کار تو ایران اشتباه چون همه مدیران شرکت ها و کلا همه کاسیی که در بازار کار هستن یک حسابدار و یا یک مالی چی رو به چشم یه نیرو خدماتی نگاه میکنن و واسش اهمیتی قائل نیستن).من خودم چون علاقه ایی به ادامه کار صرفا مالی ندارم MBA انتخاب کردم.
    من هم موافق نظر شما هستم.آدم باید با چشم باز و با مشورت رشته خودش انخاب کنه.
    ببخشید زیاد حرف زدم ولی فک کنم واسه بعضی از دوستان این توضیحات خوب باشه

Junior Member

سلام دوستان
    کسی از دوستان برای خوابگاه اقدام کرده؟
    یا برای خونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k66 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی از دوستان برای خوابگاه اقدام کرده؟
    یا برای خونه؟
    خوابگاه که نداره دانشگاه من احتمالا اینجا اجاره کنم مثل خوابگاه میمونه امکاناتشم خوبه به دانشگاهم نزدیکه.

لینک

این سایتم برا پیدا کردن خونه نگاه بنداز.

لینک

Junior Member

خوابگاه که نداره دانشگاه من احتمالا اینجا اجاره کنم مثل خوابگاه میمونه امکاناتشم خوبه به دانشگاهم نزدیکه.

لینک

این سایتم برا پیدا کردن خونه نگاه بنداز.

لینک
    این همون خوابگاه دانشگاه هستش دیگه.منم میخوام همینجا رزرو کنم.اتاق تک نفره
    شما چطور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)