صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 26

موضوع: چقدر قبل از مصاحبه باید SEVIS fee رو پرداخت؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : چقدر قبل از مصاحبه باید SEVIS fee رو پرداخت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99 نمایش پست ها
    من در روز مصاحبه خودم یکی از دوستان ایرانی اصلا از وجود چنین چیزی بی اطلاع بود. همونجا خواست دستی بده به آفیسر. آفیسر هم گفت برو بیرون با کردیت کارت بده و کردیت هم نداشت تازه. در معیت یک نفر دیگه و با هماهنگی با گاردها از در رفت بیرون و نیم ساعت بعد اومد. آفیسر گفت پولو دادی؟ گفت آره و باهاش مصاحبه کرد. هیچ وقت دیر نیست سید جان. فقط خیلی هم بی خیال نباش.
    براي پر كردن فرم DS-160 يا فرمهاي جايگزين قبلي، SEVIS ID ميخواد. با اين حساب، ايشون اين فرم رو هم پر نكرده بودن تا اون موقع؟؟!!! پس چجوري رفتن براي مصاحبه؟؟؟!!!

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan99 نمایش پست ها
    من در روز مصاحبه خودم یکی از دوستان ایرانی اصلا از وجود چنین چیزی بی اطلاع بود. همونجا خواست دستی بده به آفیسر. آفیسر هم گفت برو بیرون با کردیت کارت بده و کردیت هم نداشت تازه. در معیت یک نفر دیگه و با هماهنگی با گاردها از در رفت بیرون و نیم ساعت بعد اومد. آفیسر گفت پولو دادی؟ گفت آره و باهاش مصاحبه کرد. هیچ وقت دیر نیست سید جان. فقط خیلی هم بی خیال نباش.
    دوستان sevis رو باید حداقل دو روز قبل از مصاحبه واریز کرد. اگر کسی واریز نکرده حتما فرم ds 160 هم پر نکرده چون اونم باید دو روز قبلش پر کرد.
    ویرایش توسط jason_mac : April 20th, 2010 در ساعت 03:05 PM
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

سلام خدمت همه
    این seviss fee اصلا چی هست؟ چرا وقتی پذیرش گرفتم هیچکس چیزی بهم نگفت و تازه فهمیدم؟ من دارم فرمds-160 رو پر میکنم اما تا به حال به مشکلی بر نخوردم.لطفا راهنمایی کنید فقط برام پیغام خصوصی بفرستید لطفا چون ممکنه نرسم دوباره بیام اینجا آخه کلی جای دیگه مونده که بخونم

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه
    این seviss fee اصلا چی هست؟ چرا وقتی پذیرش گرفتم هیچکس چیزی بهم نگفت و تازه فهمیدم؟ من دارم فرمds-160 رو پر میکنم اما تا به حال به مشکلی بر نخوردم.لطفا راهنمایی کنید فقط برام پیغام خصوصی بفرستید لطفا چون ممکنه نرسم دوباره بیام اینجا آخه کلی جای دیگه مونده که بخونم

ممنون
    براي شما پيام خصوصي دادم. براي بقيه دوستان اينجا رو بخونيد. كه نوشته
    SEVP uses web-based technology, the Student and Exchange Visitor Information System (SEVIS), to track and monitor schools and programs, students, exchange visitors and their dependents throughout the duration of approved participation within the U.S. education system.
    براي پر كردن فرم DS-160 اون صفحات آخر (قبل از آپلود عكس) ازتون شمارشو ميخواد. البته بعضي دوستان گفتن كه اونها شماره‌اي رو نزدن (يا شماره صفر زدن) و بعدا اين شماره رو دادن به سفارت ولي من خودم اينو تجربه نكردم.
    موفق باشين

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    SEVP uses web-based technology, the Student and Exchange Visitor Information System (SEVIS), to track and monitor schools and programs, students, exchange visitors and their dependents throughout the duration of approved participation within the U.S. education system.
    براي پر كردن فرم DS-160 اون صفحات آخر (قبل از آپلود عكس) ازتون شمارشو ميخواد. البته بعضي دوستان گفتن كه اونها شماره‌اي رو نزدن (يا شماره صفر زدن) و بعدا اين شماره رو دادن به سفارت ولي من خودم اينو تجربه نكردم.
    موفق باشين
    با تشکر از امین عزیز. لطفا به کاربرایی که قوانین فوروم رو نقض میکنن جواب ندین. چون پست ایشون باید پاک بشه و اینجوری پست شمام باید پاک بشه (چون نقل قولش هست) و زحمتی که کشیدین هدر میره. (ما مخلصیم)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad نمایش پست ها
    سلام خدمت همه

ممنون
    ===== بدون جستجو =====

کاربر گرامی، لطفا" پیش از ارسال موضوع جدید جستجو نمایید.
    لطفاً یک بار دیگر مقررات فروم را مطالعه فرمایید.
    لطفا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید. اگر سوالی دارید لطفا در فوروم مطرح کنید و در صورت ابهام در جواب لینک مورد نظر رو به من پیام خصوصی بزنید تا جوابگو باشم. در این حالت من میتونم به سوالهای کاربرانی که مشکلات پیچیده تری دارند کمک کنم و عملکرد بهینه تری داشته باشم. من از کسی که پست هاش در موردی بهم کمک کرده با زدن تکمه افزایش امتیاز در زیر عکس تشکر میکنم، شما چطور؟ موفق باشید. امین

سلام. من هنوز وقت مصاحبه نگرفتم: آنکارا هنوز جواب ایمیل نداده، ----
    میتونم SEVIS رو الان واریز کنم؟
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe نمایش پست ها
    سلام. من هنوز وقت مصاحبه نگرفتم: آنکارا هنوز جواب ایمیل نداده، ----
    میتونم SEVIS رو الان واریز کنم؟
    واریز کردن SEVIS به وقت آنکارا نیازی نداره. شما هر موقع که ای 20 صادر شد میتونین SEVIS رو واریز کنین.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminp30 نمایش پست ها
    موفق باشين
    من گیج شدم. مگه اون شماره ای که تو ds 160 می خاد همون شماره ای نیست که تو I20 نوشته؟؟
    من هنوز sevis fee رو پرداخت نکردم، اما DS160 رو با اون شماره پر کردم و تموم شده!!

ApplyAbroad Veteran
    jason_mac آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNL, Ph.D.

نقل قول نوشته اصلی توسط fakhteh_63 نمایش پست ها
    من گیج شدم. مگه اون شماره ای که تو ds 160 می خاد همون شماره ای نیست که تو I20 نوشته؟؟
    من هنوز sevis fee رو پرداخت نکردم، اما DS160 رو با اون شماره پر کردم و تموم شده!!
    خوب درسته همون شمارست اما شما باید با در دست داشتن اون شماره برای پرداخت sevis تا دو روز کاری قبل از مصاحبه اقدام کنید.

موفق باشید.

Member atish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فارغ التحصيل مكانيك ـ‌كارشناسي ارشد ـ علم وصنعت ايران

سلام بر بچه های گل AA
    میحواستم بدونم اگه بخوام دوستام این sevis fee رو بجام واریز کنه چه اطلاعاتی رو باید براش بفرستم
    منظورم اینه که چه اطلاعاتی نیاز میشه بچز sevis id ؟؟
    گل بکاریم بیا، تا مجال علف هرز فراهم نشود
    بی گل آرایی ذهن، نازنین، نازنین، هرگز آدم،آدم نشود.

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)