نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: مشکل در ثبت نام GRE در دوبی ، کشور ایران توی لیست نیست!

پیش فرض مشکل در ثبت نام GRE در دوبی ، کشور ایران توی لیست نیست!

سلام من میخوام برای خواهرم GRE ثبت نام کنم برای دوبی و آدرس خودم در آمریکارو دادم ولی وقتی میگه کارت شناسایی از کجا صادر شده کشور ایران رو نداره، میخواستم ببینم کسی از دوستان امتحان داده توی دوبی یا نه و آیا مشکلی پیش میاد اگر کشور رو بزنیم آمریکا ولی اونجا پاسپورت ایران رو نشون بدیم؟ اگر ممکنه زود جواب بدین چون خواهرم بلیطش رو گفته آژانس بگیره میترسم دیر بشه ، خیلی ممنونم

پیش فرض پاسخ : مشکل در ثبت نام GRE در دوبی ، کشور ایران توی لیست نیست!

دوستان من GRE کامپیوتری دادم دوبی اسم کشور هم چون ایران نبود امارات زدم!!!!! ولی بقیه آدرس از تهران شروع میشه! جالب اینه که کارنامه ام الان رسیده به دستم!!!!!!! پس اصلا نگران نباشید با اینکه ایران تو لیست نیست اما بهتون پست میکنن . علتش هم اینه که من پروفایل جی آر ای رو وقتی داشتم می ساختم از روی پروفایل تافل تمام اطلاعاتم رو وارد کرد.یعنی اول پرسید یه پروفایل جدا می خواین یا از روی تافل باشه منم زدم نه از روی تافل. و چون تو تافل آدرس خودمه مثل اینکه فهمیدن امارات نیست و اون آدرس اصلیه من رو بهش فرستادن. نگران نباشید.

نیازی نبود آدرس آمریکا بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahram29 نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای خواهرم GRE ثبت نام کنم برای دوبی و آدرس خودم در آمریکارو دادم ولی وقتی میگه کارت شناسایی از کجا صادر شده کشور ایران رو نداره، میخواستم ببینم کسی از دوستان امتحان داده توی دوبی یا نه و آیا مشکلی پیش میاد اگر کشور رو بزنیم آمریکا ولی اونجا پاسپورت ایران رو نشون بدیم؟ اگر ممکنه زود جواب بدین چون خواهرم بلیطش رو گفته آژانس بگیره میترسم دیر بشه ، خیلی ممنونم

منم دوبی میخوام امتحان بدم آدرسش مهم نیست هر جا رو میتونی بزنی .خواهرت امتحانش کیه؟اگه تنهاست میتونیم هم سفر شیم

آدرس خودتونو بدین در ایران اما کشورو مثلا امارات بزنید من بالا توضیح دادم بخونید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)