صفحه 13 از 30 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 292

موضوع: لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

سلام به همه دوستان عزيز
    ليست دانشگاهه هايي رو كه از ليسانس به دكترا براي رشته مديريت دانش يا رشته مديريت فناوري اطلاعات پذيرش دارند رو كسي داره يا اتينكه راهنمايي كنه چطوري ميشه اين دانشگاه هها رو پيدا كرد تا اقدام كنيم.

Junior Member

سلام
    من دانشجوی سال سوم مهندسی برق دانشگاه دولتی هستم.فعلا معدلم 17 شده.چقدر احتمال داره phd directامریکا قبول شم؟میتونم فاند بگیرم؟در کل حدودا چقدر ممکنه برام در بیاد؟

Junior Member

سلام به همگی.
    من دانشجوی سالآخر کارشناسی شریف هستم و دارم اپلای می کنم، از لحاظ رزومه و معدل وضعیتم خوبه. یعنی به احتمال زیاد میتونم واسه دکترای مستقیم (آمریکا) پذیرش فول فاند بگیرم. اما یه مشکلی هست و اون اینکه من اصلا مطمن نیستم که بخوام دکترا بگیرم یا اگر بخوام در مورد موضوعی که تو دکترا قراره روش کار کنم مطمن نیستم، یا مثلا با توجه به سینگل اینتری بودن ویزای آمریکا موندن واسه دوره ی کامل دکترا برام خیلی سخته،برای همین مستر برام توی اولویته اما خوب بدون فاند هم نمی تونم از پس مخارجم بر بیام. حالا می خواستم بدونم اگه به خاطر فاند واسه دکترای مستقیم اپلای کنم و بعدا پشیمون بشم، تکلیف چیه؟ بچه ها تو یه تعداد پستها نوشته بودن که تو یه سری دانشگاهه میشه انصراف داد و مدرک مستر رو گرفت، من از کجا می تونم بفهمم که دانشگاههای مد نظرم این امکان رو به من میدن یا نه؟ (مثلا USC, texas A&M) آخه این کار قطعا به ضرر استادی خواهد بود که واسه دکترا به من فاند داده و من با گرفتن مستر ول کنم برم یه دانشگاه دیگه.
    من منتظر پاسختون هستم. ممنون

Junior Member

سلام
    من ۱ سوال داشتم
    آیا فردی میدونه به این دوره‌های مستقیم از لیسانس به دکترا تو دانشگاه‌های US چی‌ میگن؟
    به نظرم راهه درستی‌ نیست هی‌ ایمیل کنی‌ به استادا که می‌خوام برا دکترا اقدام کنم بعدش یا اون جواب بده ما هم چین چیزی تو این دانشگاه نداریم و باید اول فوق لیسانس بگیری یا جوابتو نده و نفهمی چی‌ شد
    فکر کنم بهتره تو سایت دانشگاهها بگردیم اما مشکلم اینه که نمیدونم باید دنباله چی‌ باشم و کیورد ش چی‌ هست؟
    ویرایش توسط sahand_a : January 13th, 2011 در ساعت 10:48 PM دلیل: پینگلیش

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    معمولا به اين جور دوره ها direct phd ميگن
    موفق باشي
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام ؛ ممنون از راهنماییتون . اما من هرچی با این عنوان Direct PhD سرچ میکنم نمیتونم دانشگاهی پیدا کنم . میتونین روش سرچ درست رو به من بگین برای رشته ی صنایع
    ویرایش توسط Radian : January 28th, 2011 در ساعت 06:28 PM دلیل: Pinglish

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

نقل قول نوشته اصلی توسط NewQ نمایش پست ها
    سلام ؛ ممنون از راهنماییتون . اما من هرچی با این عنوان Direct PhD سرچ میکنم نمیتونم دانشگاهی پیدا کنم . میتونین روش سرچ درست رو به من بگین برای رشته ی صنایع
    خیر دوست خوبم . شما برای PhD اپلای میکنین . چیزه خاص و عجیبی هم وجود نداره ، اسم خاصی هم نداره . یک MSc هست یک PhD و شما PhD رو انتخاب میکنین .

موفق باشید .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

سلام

شما میتونید با این کلید واژه سرچ کنید:

BSc to phd program

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Radian نمایش پست ها
    خیر دوست خوبم . شما برای PhD اپلای میکنین . چیزه خاص و عجیبی هم وجود نداره ، اسم خاصی هم نداره . یک MSc هست یک PhD و شما PhD رو انتخاب میکنین .

موفق باشید .
    سلام
    تشکر از راهنمایی شما.
    مهم نیست که فوق ندارم!!!!؟ همين جوری برای هر دانشگاهی که دکتری صنایع داره اقدام کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Radian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Arizona State University

سلام
    تشکر از راهنمایی شما.
    مهم نیست که فوق ندارم!!!!؟ همين جوری برای هر دانشگاهی که دکتری صنایع داره اقدام کنم؟
    ببنین اول از همه :

یک قانون نا نوشته هست که میگه ، بهترین کار برای کسب اطلاعات یک ایمیل ساده به Graduate Office هست . هر دانشگاهی قوانین خاص خودش رو داره . یکی میگه ایرادی نداره ، یکی میگه ایراد داره .

اما حتی شده در حد 1 کلمه در 99% موارد جواب شما رو خواهند داد و کاملا سوال شما در مورد اون دانشگاه جواب داده خواهد شد .

اما در مورد نداشتن فوق ، اگر رزومه ی قوی در لیسانس داشته باشین ، عملا ایرادی نداره دیگه ... خیلی از دوستان من الان مستقیما در آمریکا دارند PhD میگیرند .
    Arizona State University / Alumnus, Class of 2015 / Materials Science & Solid State Electronics, PhD
    دریچه ای به زندگی در آمریکا : اینستاگرام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)