صفحه 17 از 30 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 292

موضوع: لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط patris نمایش پست ها
    یادم رفت بگم.توو نتایج پذیرش رو نگاه کنی هستن کسایی که بدون مقاله direct phd فاند گرفتن
    موفق باشی
    ولی متاسفانه پیام بهشون که میدی جواب نمیدن
    اکثرا داخل انجمن هم فعالیت ندارن که از تجربه شون استفاده کنیم!

Junior Member

یه سوال داشتم اقا من دانشجو سال اخر ict ام و دارم زبانمم کامل میکنم تا سال بعد هم جفتشو کامل کردم
    میخواستم ببینم کدوم کشور با یه هزینه خوب میتونم ارشد بگیرم. 20 میلیونم میتونم هزینه کنم اما اگه همراه با کار بشه درس خوند هم بهتر مثلا فوند شم
    مرسی

Junior Member

یه سوال gradute and undergradute به چه کسایی میگن ؟

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_r نمایش پست ها
    یه سوال gradute and undergradute به چه کسایی میگن ؟
    underیعنی بچه های لیسانس مه هنوز لیسانس نگرفنتد. اگر لیسانس بگیری می شی graduated
    ولی اون
    graduate
    یی که توی سایت ها می بینی یعنی بچه های فوق لیسانس. یعنی کسی که لیسانس داره ولی فوق هنوز نداره ولی داره می خونه. اگر فوق گرفت باز می شه
    graduated.

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

(این سوال رو توی یک انجمن دیگه هم پرسیدم چون مطمئن نبودم مربوط به کجا میشه)برای پذیرش مستقیم از لیسانس به دکتری اول باید با استاد مکاتبه کنم یا با دانشگاه بعدش با استاد؟

Junior Member

با سلام
    این فرقی نمیکنه که شما از لیسانس میخواهید اپلای کنید یا از فوق لیسانس.
    معمولا کمیته ای در دانشکده هست که تصمیم میگره که به شما پذیرش بده یا نه، این کمیته همون استادای دانشکده هستن، خوب حالا اگه شما رزومتون رو قبلا برای یه استاد فرستاده باشین و اون هم گفته باشه که شما اپلای کنید و اون رو در جریان کارهاتون بزارید، توی کمیته خیلی به شما کمک میکنه که پذیرش بگیرید، پس ایمیل زدن به استادا شانس پذیریش شما رو بالا میبره
    ولی حتی بدون ایمیل هم میتونید پذیریش بگیرید، من از دو تا دانشگاهیی که استادا جوابم رو نداده بودن پذیرش با فاند کامل گرفتم، ولی الان دارم توی یه دانشگاه دیگه درس میخونم که اگه استادم کمکم نکرده بود، مطمئن هستم که به من پذیرش نمی دادن. پس به نظر من حتما به استادا ایمیل بزنید، و اگه تشویقتون کردن اونوقت اپلای کنید
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط RanaY نمایش پست ها
    (این سوال رو توی یک انجمن دیگه هم پرسیدم چون مطمئن نبودم مربوط به کجا میشه)برای پذیرش مستقیم از لیسانس به دکتری اول باید با استاد مکاتبه کنم یا با دانشگاه بعدش با استاد؟

Banned

من یه سئوالی دارم
    اگر بخوایم مستقیم از لیسانس برای دکتری اقدام کنیم ، حتما باید دانشگاه مورد نظرمون این امکان رو داشته باشه ؟؟؟
    من میخوام مستقیم از لیسانس به دکتری اپلای کنم ، آیا تمامیه دانشگاه های آمریکا این امکان رو دارن ؟؟
    از کجا میتونم متوجه بشم که کدوم دانشگاه امکان تحصیل به این صورت رو داره ؟؟؟؟

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط crackestan نمایش پست ها
    من یه سئوالی دارم
    اگر بخوایم مستقیم از لیسانس برای دکتری اقدام کنیم ، حتما باید دانشگاه مورد نظرمون این امکان رو داشته باشه ؟؟؟
    من میخوام مستقیم از لیسانس به دکتری اپلای کنم ، آیا تمامیه دانشگاه های آمریکا این امکان رو دارن ؟؟
    از کجا میتونم متوجه بشم که کدوم دانشگاه امکان تحصیل به این صورت رو داره ؟؟؟؟
    سلام
    بله
    خیر..
    باید سایت دانشگاه رو چک کنی ببینی از لیسانس به phd داره یا نه

Junior Member

با سلام

من می خوام از BSc به PHD اقدام کنم مشکلم با توصیه نامه است اکثرا آنلاین میخوان! من از3 تا از استادم توصیه نامه گرفتم تو پاکت با امضاست ، می خوام برای چند جا در خواست بدم ، می دونید که بعضی از استاد های ایرانی حوصله این جور کار هارو ندارن ، من الان نمی دونم چی کار کنم همینطوری بفرستم و یا قبلش بپرسم از دانشگاه ؟ چطوری این مسئله رو برای دانشگاه توضیح بدم!!!

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون

Member patris آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Egineering

نقل قول نوشته اصلی توسط jaya نمایش پست ها
    با سلام

من می خوام از BSc به PHD اقدام کنم مشکلم با توصیه نامه است اکثرا آنلاین میخوان! من از3 تا از استادم توصیه نامه گرفتم تو پاکت با امضاست ، می خوام برای چند جا در خواست بدم ، می دونید که بعضی از استاد های ایرانی حوصله این جور کار هارو ندارن ، من الان نمی دونم چی کار کنم همینطوری بفرستم و یا قبلش بپرسم از دانشگاه ؟ چطوری این مسئله رو برای دانشگاه توضیح بدم!!!

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
    سلام
    حتما از دانشگاه سوال کن ولی فکر نکنم قبول کنن اگه انلاین باشه حتما باید انلاین پر کنی
    شما به استادات بگو تا انجام بدن برات
    نمیشه توضیح داد که استادم حوصله نداره توصیه نامه انلاین پرکنه!!!!خب ببین چی فکر میکنن در مورد شما؟؟؟
    حتما با استادات مشورت کن و ازشون خواهش کن برات انجان بدن
    برای بهترین ایده منتظر نمان ، ایده بهتر را انجام بده ، بهترین نیز به دنبال آن خواهد آمد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)