صفحه 18 از 30 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 292

موضوع: لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط jaya نمایش پست ها
    با سلام

من می خوام از BSc به PHD اقدام کنم مشکلم با توصیه نامه است اکثرا آنلاین میخوان! من از3 تا از استادم توصیه نامه گرفتم تو پاکت با امضاست ، می خوام برای چند جا در خواست بدم ، می دونید که بعضی از استاد های ایرانی حوصله این جور کار هارو ندارن ، من الان نمی دونم چی کار کنم همینطوری بفرستم و یا قبلش بپرسم از دانشگاه ؟ چطوری این مسئله رو برای دانشگاه توضیح بدم!!!

خیلی ممنون از راهنمایی هاتون
    سلام
    اگه کل پروسه اپلای آنلاین باشه نمیشه کاریش کرد و باید اونم آن لاین باشه
    ولی اگه شما دارین مدارکی رو پست میکنین به احتمال خیلی قوی میشه اونم کاغذی فرستاد (ولی بازم بعضی دانشگاه ها دیدم اینجوری نیستن)
    اون دانشگاههایی که مییخاین اپلای کنین قبلش بپرسین
    موفق باشین
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

با سلام

ممنون از پاسختون
    یکی دو تا از دانشگاه هارو چک کردم پروسه online بود و توصیه شده recommendation online با شه ولی اگه استادی نمیتونه از این سیستم استفاده کنه می تونید تو پاکت با امضای خود استاد و چسب زده بفرستید!

Junior Member

پیش فرض اپلای کردن برای فوق بجای PhD به سبب رد کردن Deadline

سلام
    من یه سوال تخصصی دارم. من می خواستم واسه کرنل اقدام کنم که متاسفانه ددلاین PhD رو رد کردم اما ددلاین MS هنوز رد نشده، میشه من برای MS اقدام کنم و اگه اَدمیت شدم اونجا بگم که برای PhD سال بعد می خوام اقدام کنم و کلاً بیوفتم تو اون حالت؟ لازم به ذکره که این دانشگاه مستقیماً پذیرش لیسانس به دکترا داره. من هم فوق لیسانس دارم.
    دوستانی که با مراحلش آشنایی دارن لطفاً راهنمایی کنن که اگه برای فوق برم و بعد سال بعدش برم PhD ، نسبت به حالتی که امسال مستقیماً PhD اقدام می کردم چقدر عقب میوفتم و اصولاً مساعبی که در این راه وجود داره چقدره ؟
    Member

پیش فرض پاسخ : اپلای کردن برای فوق بجای PhD به سبب رد کردن Deadline

باید بررسی کنید MS ترمینال هست یا نه؟اگه بود که مستر رو به عنوان 2 سال اول دکترا قبول می کنن و میتونید ادامه بدین(البته ،برای ادامه از مستر به دکترا قطعا شرایطی دارن)

من یه سوالی دارم وزارت علوم مدرک دکتری پیوسته دانشگاه های کانادا رو قبول می کنه؟

Junior Member

آقا من هرچی اینجا خوندم فقط گیج تر شدم. میدونم که ممکنه وزارت علوم گیر بده ولی کسی الان دقیق میدونه که اگر پذیرش برای phd از لیسانس برای آمریکا یا کانادا داشته باشیم و سربازی هم نرفته باشیم به مشکلی برمیخوریم یا نه؟

سلام

دوستان توی امریکا کدوم دانشگاه ها دایرکت دکترا ارایه میکنن و طول این دوره چند سال هستش؟

من لیسانس کامپیوتر هستم و برای مهندسی کامپیوتر یا علوم کامپیوتر میخوام اقدام کنم

Junior Member niloot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    روانشناسی-علامه طباطبایی

بچه ها از کجای سایت دانشگاه ها میشه فهمید که از لیسانس به دکترا میگیره؟؟؟؟ کسی می تونه چند تا دانشگاه توی کانادا و آمریکا رو معرفی کنه؟ یا لیستی از این نوع دانشگاه ها هست که بفرستید..ممنونم

Member rahattar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. UNC Charlotte

این رو امروز تو سایت وزارت علوم خوندم:
    7-3مدارک دانشگاهی حاصل از دوره پيوسته کارشناسی به دکتری از نوع By Research که تاريخ شروع به تحصيل آن پس از 1/3/2011 باشد، صرفاً به ماخذ دکترای پژوهشی قابل بررسی و ارزشيابی است. (اين مصوبه ناظر بر تحصيلات دوره دکتری پيوسته کليه کشورها به جز کشور انگلستان می باشد.)
    اینم لینک
    اما این دکترای پژوهشی رو نمی دونم چیه

گرفتم، یعنی پروهش محور نه، همون دکترای خودمون
    ویرایش توسط rahattar : July 4th, 2012 در ساعت 12:30 PM

Member rahattar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Eng. UNC Charlotte

سوال:
    آیا در اخذ پذیرش دکترای پیوسته، برای دانشجوی کارشناسی ناپیوسته، معدل کاردانی هم تاثیر گذار است؟ اگر آری به چه میزان؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)