صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 292

موضوع: لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_hb نمایش پست ها
    بعضی پروگرم ها این امکان رو می دن و بعضی نه. بستگی به دانشکده/دانشگاه داره.
    سلام دوست عزیز
    ممنون از جوابتون. امکانش هست راهنمایی کنید از کجا میشه فهمید، دانشکده ما اجازه تغییر رو میده یا نه؟
    من از این دانشگاه فاند از استاد میگیرم.
    Pusan National university. Mechanical Systems Design
    Junior Member

سلام. من دانشجوی ترم ۸ کارشناسی حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ با معدل ۱۷.۵۸ هستم. مقاله ای ندارم چون رشته ام در سطح لیسانس اونقدر گسترده نیست که بشه موضوعی برای مقاله پیدا کرد. به نظرتون امکانش هست بتونم مستقیم برای دکترا apply کنم؟یا بهتره ارشد رو همینجا بخونم؟ با توجه به اینکه قبولی ارشد تو ایران واسه دانشگاه های خوب خیلی سخته.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط beeta نمایش پست ها
    سلام. من دانشجوی ترم ۸ کارشناسی حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی علم و فرهنگ با معدل ۱۷.۵۸ هستم. مقاله ای ندارم چون رشته ام در سطح لیسانس اونقدر گسترده نیست که بشه موضوعی برای مقاله پیدا کرد. به نظرتون امکانش هست بتونم مستقیم برای دکترا apply کنم؟یا بهتره ارشد رو همینجا بخونم؟ با توجه به اینکه قبولی ارشد تو ایران واسه دانشگاه های خوب خیلی سخته.
    میگن بدون مقاله سخته ولی خوب رشته شما رو نمیدونم
    البته بودن دوستانی رفتن ولی خوب با رزومه و زبان عالی
    البته بهتره با ایمبل زدن به اساتید این رو جویا بشید چون اینجا به جواب نمیرسید کلا
    تنها پاسخ شما رو ایمیل به اساتید مشخق میکنه
    سربلند باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    میگن بدون مقاله سخته ولی خوب رشته شما رو نمیدونم
    البته بودن دوستانی رفتن ولی خوب با رزومه و زبان عالی
    البته بهتره با ایمبل زدن به اساتید این رو جویا بشید چون اینجا به جواب نمیرسید کلا
    تنها پاسخ شما رو ایمیل به اساتید مشخق میکنه
    سربلند باشی
    میگن بدون مقاله سخته؟ ببخشید ایشون لیسانس دارن و اگر فوق لیسانس داشتن بله مقاله باید داشت. در ضمن برای لیسانس به دکترا معدلشون خوبه.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna01 نمایش پست ها
    میگن بدون مقاله سخته؟ ببخشید ایشون لیسانس دارن و اگر فوق لیسانس داشتن بله مقاله باید داشت. در ضمن برای لیسانس به دکترا معدلشون خوبه.
    دوست من مگه من چی گفتم؟
    در ضمن شما کلی نگاه میکنید و ایا با رشته ایشان اشنا هستید؟؟؟ایشون پرسیدن مستقیم به دکترا
    سربلند باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من مگه من چی گفتم؟
    در ضمن شما کلی نگاه میکنید و ایا با رشته ایشان اشنا هستید؟؟؟ایشون پرسیدن مستقیم به دکترا
    سربلند باشی
    زمانی که شما برای direct PhD اقدام می کنید و با مدرک لیسانس، برای هر رشته ای، مقاله داشتن ضرورتی نداره اما اگر با مدرک فوق لیسانس اقدام می کنید قضیه فرق می کنه. اینم بگم که بسیاری از دانشگاه های آمریکا چه فوق لیسانس داشته باشید و چه نداشته باشید باید 5 سال درس بخونید و اینطور نیست که کسی که فوق لیسانس داره 4-3 سال بخونه و کسی که لیسانس داره 5 سال.

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna01 نمایش پست ها
    زمانی که شما برای direct PhD اقدام می کنید و با مدرک لیسانس، برای هر رشته ای، مقاله داشتن ضرورتی نداره اما اگر با مدرک فوق لیسانس اقدام می کنید قضیه فرق می کنه. اینم بگم که بسیاری از دانشگاه های آمریکا چه فوق لیسانس داشته باشید و چه نداشته باشید باید 5 سال درس بخونید و اینطور نیست که کسی که فوق لیسانس داره 4-3 سال بخونه و کسی که لیسانس داره 5 سال.
    من نمیدونم بلاخره بخوای رقابت کنی باید یه چیزی داشته باشی
    من نمیدونم شما میگید لازم نیس لازم نیس منم میدونم نیس ولی خوب بهتره دوستان رو تشویق کنیم به رزومه قوی برای دکترا چون مهمه
    معدل بالا جی ار ای خوب مقاله
    وگرنه همه لیسانس نشده دکترا رو گرفته بودن البته خارج نه اینحا
    سربلند باشی

Junior Member

ممنون که جواب دادید. راستش من از اساتید معتبر تو ایران سوال کردم همه گفتن که مقاله دادن برای حسابداری به خاطر نوع رشته اش که پیشرفت زیادی نمی کنه سخته! از طرفی همون طور که دوستمون گفتن انگار برای لیسانس زیاد احتیاج به مقاله نیست چون همه جا فرض رو بر این میزارن که تو مقطع فوق لیسانس وارد وادی ریسرچ میشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط beeta نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادید. راستش من از اساتید معتبر تو ایران سوال کردم همه گفتن که مقاله دادن برای حسابداری به خاطر نوع رشته اش که پیشرفت زیادی نمی کنه سخته! از طرفی همون طور که دوستمون گفتن انگار برای لیسانس زیاد احتیاج به مقاله نیست چون همه جا فرض رو بر این میزارن که تو مقطع فوق لیسانس وارد وادی ریسرچ میشی.
    دوست عزیز متاسفانه اینجا بعضی ها راهنمایی غلط می کنن که کاریشم نمیشه کرد. شما معدل لیسانستون برای دیرکت پی اچ دی کافیه. تافل یا آیلتس رو امتحان بدید و سعی کنید نمره خوبی بیارید. به مقاله اصلن فکر نکنید. اگر آمریکا اقدام می کنید امتحان SAT هم بعضی دانشگاه ها waive می کنن چون در ایران برگزار نمیشه. اگر امکانش رو دارید براش بخونید و برید کش.رهای همسایه اگرم نه که هیچ.

Junior Member

سلام
    من چند تا سوال داشتم . اگه می شه راهنماییم کنید.
    - من لیسانس مکانیک دارم و می خواستم برای دانشگاه های آلمان phd direct اقدام کنم . میخواستم ببینم تو phd direct شما از همون سال اول یا از همون بدو ورود ساپورت مالی می شید از طرف دانشگاه یا باید 1 سال بگذره و اگر کیفیت درسی خوب بود بهمون بدن و از این جور حرفها؟
    - زبان انگلیسیم خیلی خوبه ولی می خواستم ببینم برای آلمان وقت بزارم فقط روی زبان آلمانی یا همون انگلیسی رو ادامه بدم و تافل بگیرم یعنی تو phd انگلیسی بیشتر بدرد می خوره یا آلمانی ؟
    - می خواستم ببینم اگه بخوام فقط فوق بگیرم می شه فاند رو گرفت تو آلمان یا خیلی سخت می شه؟ TA یا RA چطور؟
    - من الآن سربازم و باید تا آخر دی 1393 سربازی برم . اگر پذیرش برای ترم پاییز بگیرم آیا نیاز به زود آزاد کردن و گرفتن پاسپورت برای ویزا دارم ؟ یعنی باید یه سفر مطالعاتی یا همچین چیزی برم ؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)