صفحه 22 از 30 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 292

موضوع: لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    graphic design

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

سلام دوستان
    من لیسانس گرافیک از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 18/60 دارم ...به آلمانی تسلط کامل دارم ...مقاله هم ندارم میشه با این شرایط
    phd direct اقدام کرد ...؟اگه میشه کدوم کشورها ..تا اونجایی ک دیدم گویا آمریکا این شرایط رو داره ولیاز اونجایی که دوستان رشته مهندسی هستند ...نمیدونم این امکان برای رشته های هنری هم هست ؟؟خوشحال میشم اگه کسی کمکم کنه...برای آلمان چطور؟؟؟

Member

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی درباره شانس پذیرش / فاند بر اساس شرایط(پست اول حتما خوانده شود)

من در مورد دکتری مستقیم یه توضیحاتی بدم چون خیلی سوال میشه از من در اینباره:

پذیرش دکتری مستقیم الزاما به این معنا نیست که به شما فاند تعلق میگیره چون سال اول heavy course هستش و دانشجو اصولا وقت آنچنانی برای انجام research نداره . همچنین به کسانی که مدرک مسترز دارند تو همون رشته دکتری مستقیم نمی دهند ( خیلی بدیهی هستش اما پرسیده میشه). همچنین می پرسند که آیا میشه بعد از اینکه مدرک مسترز رو گرفتیم دوباره اپلای کنیم و دیگه ادامه ندیم تا دکتری. خوب ، بستگی به نظر دانشگاه داره این قضیه اما چندان منطقی نیست. مزیت پذیرش دکتری مستقیم اینه که تمرکز روی رشته بیشتره و ظرف 5 سال میتونید با داشتن لیسانس دکتری بگیرید. اگه بخواین وسط کار ول کنید برید یه جای دیگه اولا bad result میشید و سابقه خوبی نیست و اینکه حداقل یک سال دیگه به مدت تحصیل شما اضافه میشه. همچنین وقتی رو که میتونید روی رشته و پژوهش خودتون صرف کنید رو باید بگذارید دوباره روی امتحانانت مسخره ای مثل gre و ایمیل زدن به استاد ها و فرآیند به شدت شانسی اپلای کردن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

سلام
    من لیسانس الکترونیک هستم از دانشگاه اصفهان با معدل ۱۴.۵ دارای ۳ سال سابقه کار تخصصی رشتم هستم ، IELTS ام ۷ ، آیا سابقه کار من تاثیری در شانس من داره؟؟
    و اینکه لطفا یکی راهنمایی کنه چطور میشه دانشگاه هایی که این امکان رو می دن پیدا کرد.

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    پذیرش مستقیم از کارشناسی به دکترا, فارغ از نمرهء زبان بالا مستلزم داشتن رزومه ای قوی در زمینهء سوابق پژوهشی و مقالات و همینطور معدل چشمگیر کارشناسی خواهد بود.
    ضمن اینکه سابقهء کار غیر دانشگاهی نمی تونه تاثیری در افزایش بخت پذیرش شما داشته باشه
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maziyarm نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس الکترونیک هستم از دانشگاه اصفهان با معدل ۱۴.۵ دارای ۳ سال سابقه کار تخصصی رشتم هستم ، IELTS ام ۷ ، آیا سابقه کار من تاثیری در شانس من داره؟؟
    و اینکه لطفا یکی راهنمایی کنه چطور میشه دانشگاه هایی که این امکان رو می دن پیدا کرد.
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

با اینا میشه direct phdیه جای خوب رفتtop ten تو امریکا
    ترم شش 17.56
    saint petersbug state university
    physics
    3 ISI paper
    8 international conference paper
    13 recomendation letter from famous russian scientist
    TOEFL 105

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lazla نمایش پست ها
    با اینا میشه direct phdیه جای خوب رفتtop ten تو امریکا
    ترم شش 17.56
    saint petersbug state university
    physics
    3 ISI paper
    8 international conference paper
    13 recomendation letter from famous russian scientist
    TOEFL 105
    Top Ten به GRE بالا خيلي علاقمندن. نمرتون رو كه گرفتيد دوباره بپرسيد. اما شرايط ديگه اتون خوبه و ممكنه با تماس با اساتيد و كمي تلاش شانس به شما رو كنه. شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Member mahsa_re آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام

لیسانس معماری دانشگاه ازاد تهران مرکز
    معدل 17:35
    جی ار ای و تافل بالا می تونم بیارم
    گرین کارت امریکا رو دارم
    می خوام برای Direct PHD اپلای کنم دانشگاه های کالیفرنیا کدوم دانشگاه ها PHDدارن ترجیحا لس انجلس باشن ؟ شانس پذیرش من چقدر هست در مقطع دکترا چی کار کنم که شانسم بالا بره ؟
    آرامش محصول تفکر نيست.آرامش هنر نينديشيدن به انبوه مسايلي است که ارزش فکر کردن را ندارد

Junior Member

سلام دوستان
    دو تا سوال داشتم از دوستایی که تو این زمینه اطلاغات دارن می خوام کمکم کنن
    1-اگر کسی ایران مستر بگیره می تونه دوباره واسه مستر اپلای کنه؟؟؟مشکله خدمت وجود نداشته باشه؟؟؟آخه می گن مثله اینکه وزارت علوم فقط یکبار معافیت تحصیلی مستر می ده!
    2-اینکه می گن وزارت علوم ایران مسقیم دکتری دانشگاههای کانادا رو قبول نداره!می خوام ببینم که این حرف درسته یا نه و اینکه شامل همه دانشگاههای کانادا میشه یا نه مثل یو بی سی؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ziel نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس گرافیک از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 18/60 دارم ...به آلمانی تسلط کامل دارم ...مقاله هم ندارم میشه با این شرایط
    phd direct اقدام کرد ...؟اگه میشه کدوم کشورها ..تا اونجایی ک دیدم گویا آمریکا این شرایط رو داره ولیاز اونجایی که دوستان رشته مهندسی هستند ...نمیدونم این امکان برای رشته های هنری هم هست ؟؟خوشحال میشم اگه کسی کمکم کنه...برای آلمان چطور؟؟؟
    سلام من میدونم که توی آلمان به هیج وجه امکان پذیر نیست

سلام
    یه توضیحی لازمه بدم برای کسانی که علاقه دارن لیسانس به دکترا اپلای کنن.من از استادها و دانشگاههای زیادی تو آمریکا این رو پرسیدم که شرط پذیرش گرفتن واسه Direct PHDمعدله بالاست؟خیلی دانشگاها گفتن نه لزوما!! و ما فرقی در شراط پذیرش مستر با Direct PHD قائل نیستیم! بیشتر بستگی به دانشگاه داره.یعنی بعضی دانشگاه ها مستر ارائه نمیدن و فقط Direct PHDمیگیرن و خیلی دیگه هم تشویق میکنن شما رو که اگه قصدتون PHD هست دیگه واسه مستر اقدام
    نکنین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)