صفحه 23 از 30 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 292

موضوع: لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

لطفا جواب من رو بدین. من مدرک لیسانسم ژنتیک هست از دانشگاه ازاد تهران. و برای فوق تغییر رشته دادم و الان رشته ی خون شناسی علوم پزشکی تهران میخونم. ترم 1ارشد هستم. و قصد دارم برای phdبرای امریکا applyeکنم. میخواستم بدونم. که ایا به مدرک لیسانس ام نیاز هست؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sarman نمایش پست ها
    لطفا جواب من رو بدین. من مدرک لیسانسم ژنتیک هست از دانشگاه ازاد تهران. و برای فوق تغییر رشته دادم و الان رشته ی خون شناسی علوم پزشکی تهران میخونم. ترم 1ارشد هستم. و قصد دارم برای phdبرای امریکا applyeکنم. میخواستم بدونم. که ایا به مدرک لیسانس ام نیاز هست؟
    بله بیشتر دانشگاه ها می خوان ازتون اگه پذیرش داده باشند و بخوان ثبت نامتون کنن.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Member meisamnissan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    water resource, Razi university

سلام
    یه استاد چینی از دانشگاه ریرسون کانادا به من جواب داده که "من فقط سالی یدونه دانشجوی بین المللی میگیرم و فقط در مقطع دکترا، شما میتونی اپلای کنی، موفق باشی"

حالا منظورش اینه که برا لیسانس به دکترا اپلای کنم... یعنی اون دانشگاه (کانادایی) این امکان رو داره؟ یا منظورش اینه که دانشجوی فوق لیسانس نمیگیره؟
    این چینیا درست و حسابی جواب آدمو نمیدن !!!!
    As i said before
    .some small changes in our lives will be a great honor or a disaster, so change it for best

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط meisamnissan نمایش پست ها
    سلام
    یه استاد چینی از دانشگاه ریرسون کانادا به من جواب داده که "من فقط سالی یدونه دانشجوی بین المللی میگیرم و فقط در مقطع دکترا، شما میتونی اپلای کنی، موفق باشی"

حالا منظورش اینه که برا لیسانس به دکترا اپلای کنم... یعنی اون دانشگاه (کانادایی) این امکان رو داره؟ یا منظورش اینه که دانشجوی فوق لیسانس نمیگیره؟
    این چینیا درست و حسابی جواب آدمو نمیدن !!!!
    منظورش اینه که دانشجوی فوق لیسانس نمیگیره. درمورد لیسانس به دکترا میتونید از دانشگاه سوال کنید ولی کلا در کانادا زیاد معمول نیست.

سلام...دوستان اشاره کردند که اگه خوده دانشگاه بگه از BS به PHD قبول میکنم،اونوقت میتونیم اقدام کنیم...میشه بگین این موضوع رو از کجا میشه فهمید؟؟ از کجا بفهمیم که دانشگاه این اجازه رو میده مستقیم ازBS بریم PHD؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_green نمایش پست ها
    سلام...دوستان اشاره کردند که اگه خوده دانشگاه بگه از BS به PHD قبول میکنم،اونوقت میتونیم اقدام کنیم...میشه بگین این موضوع رو از کجا میشه فهمید؟؟ از کجا بفهمیم که دانشگاه این اجازه رو میده مستقیم ازBS بریم PHD؟
    به بخشی از سایت دپارتمان مورد نظرتون برید که نوشته requirement های پذیرش دکترا چیه. اگه مثلن نوشته باشه Master's Degree or Honours Bachelors Degree یعنی میشه. اما اگه هیچ اسمی از لیسانس نیاورده یعنی نمیشه. برای مطمئن شدن میشه ایمیل هم زد.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام امیر مرسی از جوابی که دادی.. فقط اگه توو قسمت reuirement بنویسه Masterəs Degree این جمله به این معنی است که باید ارشد داشته باشی دیگه؟ یا غیر ازینه؟ ممنون

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_green نمایش پست ها
    سلام امیر مرسی از جوابی که دادی.. فقط اگه توو قسمت reuirement بنویسه Masterəs Degree این جمله به این معنی است که باید ارشد داشته باشی دیگه؟ یا غیر ازینه؟ ممنون
    بله معنیش همینه. بعضی وقت ها یه هم چین چیزی ممکنه بنویسند، که معنیش اینه که لیسانس هم ممکنه بپذیرند اگه شرایطش خیلی خوب باشه:

• An M.Sc. degree in ....... (or the equivalent) or,
    • A B.Sc. degree in ....... combined with an excellent academic record.

Junior Member

سلام
    برای پذیرش دانشگاه های آمریکا تفاوتی بین مدرک آزاد و سراسری وجود داره؟

لزوما آزاد یا سراسری بودن فرق نمی کنه ولی دانشگاه به دانشگاه فرق داره. خیلی ها به جز شریف و تهران جایی رو نمیشناسن. اکثرا هم سیستم دانشگاه آزاد رو نمی فهمن (فکر میکنن همه اش یه دانشگاهه و خیلی فرقی نداره).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)