صفحه 4 از 30 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 292

موضوع: لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

There is no final answer to this question. I think it is more a personal matter, but I have seen some professors prefer MA/ MS to BA/BS
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

الان که قسمت نتایج پذیرش رو چک کردم فقط یه نفر رو دیدم که با معدل لیسانس زیر 15 فاند کامل برای MS گرفته بود. اگه کسه دیگه ای هست لطفاً خبر بده. (امریکا-کانادا)
    فکر می کنم خیلیا دوست دارند بدونند که امسال با معدل زیر 15 هم کسانی بودند که پذیرش گرفته باشند!
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

اگه بخواین برای مستر با فاند پذیرش بگیرین ... فقط معدل لیسانس رو دارین و چون بچه ها توی دوران لیسانس زیاد نمی تونن مقاله بدن برای همین فاند گرفتن واسه مستر سخت می شه ... توی دوران ارشد هم برای اینکه مطالعات متون لاتین بچه ها زیادتر از لیسانسه بازم باعث می شه که نمره های زبانی بهتری بگیرن برای گرفتن فاند ...

اینطوری و با مجموع تمام این ها که گفتم می شه که توی مستر شانس پذیرش با فاند کمتر می شه ... علاوه بر اینکه دانشگاه ها بیشتر به دانشجوهای دکتری این بورسیه ها رو می دن ...
    یه چیز عادیه ... شاید رزومه شما نسبت به بقیه قابل مقایسه نباشه

موفق باشی

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

طبیعیه که فقط با یه معدل پایین نمیشه فاند گرفت (و حتی پذیرش خالی)!!
    منظور من معدل زیر 15 با یه رزومه خوب (مقاله , تافل و ...) بود. البته این رو هم قبول دارم که PhD مستقیم بهترین حالت برای گرفتن فانده!
    بهرحال فکر می کنم بچه هایی که امسال با این شرایط برای MS یا PhD پیوسته پذیرش گرفتند بهتر می تونند راهنمایی کنند.
    مثلا یکی از دوستای خود من از delft پذیرش گرفته با معدل حدود 14 و حتی بدون مقاله! رمز موفقیت ایشون این بود که توی رزومش نوشته بود که معدل کل کلاس زیر 14 هست و حتی یه عددی کمتر از مقدار واقعی هم نوشته بود! یا مثلا رتبه کلاسی می تونه معیار خوبی برای کسانی باشه که معدل پایینی دارن و معدل کل کلاشسون هم کمه!
    اگه دوستان تجربه ای در این ضمینه دارن و امسال پذیرش گرفتن لطفا توضیح بدن.
    ممنون
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member

من با معدل زیر 15 fund گرفتم و به نظرم اگه تو uni های پایین تر بگردی اصلا بعید نیست ، یه نمره gre خوب خیلی کمک می تونه بکنه که من اون رو هم نداشتم و دقیقا به همین دلیل به جاهایی رد شدم ،

Junior Member

میشه ولی بستگی داره توقعت چقد باشه
    من BS م زیر 15 بود ولی MS نه
    برا phd دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    نقل قول نوشته اصلی توسط hn
    بعضی دانشگاه ها میگن که این مورد حتی برای دانشجویان خودشون هم کم هست ... نمیگن که امکان نداره ، اما میگن معمولا کم هست این موارد... حالا به نظر شما در این دانشگاهها مثل مک گیل شانسی هسا از لیسانس به دکترا؟
    خوب اگر خود دانشگاه می‌گه احتمالش کمه که این جوری پذیرش بگیرید، حتما احتمالش کمه و اگر رزومه استثنایی ندارید، بهتره که ریسک نکنید. کلا خیلی از دانشگاه‌های کانادا راحت از کارشناسی به دکترا رو مستقیم قبول نمی‌کنند. پذیرش مستقیم به دکترا بیشتر در مورد دانشگاه‌های آمریکا صادقه.
    Hi all, do these type of students receive their Master's after completing the Master's requirements?

ApplyAbroad Champion

بله، اغلب دانشگاه‌ها به شما امکان این رو می‌دهند که مدرک کارشناسی ارشد رو هم در حین تحصیل بگیرید. ضمن این که معمولاً این امکان وجود داره که مدرک کارشناسی ارشد رو بگیرید و اگر دوست داشته باشید فارق‌التحصیل بشید یا حتی دانشگاه‌تون رو عوض کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babak
    بله، اغلب دانشگاه‌ها به شما امکان این رو می‌دهند که مدرک کارشناسی ارشد رو هم در حین تحصیل بگیرید. ضمن این که معمولاً این امکان وجود داره که مدرک کارشناسی ارشد رو بگیرید و اگر دوست داشته باشید فارق‌التحصیل بشید یا حتی دانشگاه‌تون رو عوض کنید.
    I think that these type of students get their Master's in Passing which is just the equivelant of the Master's and not the actual Master's itself.Have you guys heard anything about this MIP(Master's in Passing) degree?

ApplyAbroad Champion

من در مورد Master in Passing چیزی نشنیده‌ام. اما به هر حال مطمئنم که حداقل دانشگاه خود من مدرک اصلی Masters به شما می‌ده، اگر پایان‌نامه کارشناسی ارشد رو ارائه کنید یا این که امتحان کارشناسی ارشد رو بدهید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)