صفحه 7 از 30 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 292

موضوع: لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

پیش فرض پاسخ : لیسانس به PhD-سوالات و دغدغه های مهم

البته یه سری دانشگاه ها مثل MIT/ Berkeley و .... اگه معدلت کم باشه دیگه سراغ چیز دیگه ای نمیرند و ردت میکنند- تو نتایج پذیرش من این موضوع مشهوده

Junior Member

برا اینکه از لیسانس یه دکترا پذیرش با فاند کامل بگیریک برای دانشگاه های زبر 10 باید به طور تقریبی چه شرایطی داشنه باشم معدل - تافل - gre- مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط bp1368
    برا اینکه از لیسانس یه دکترا پذیرش با فاند کامل بگیریک برای دانشگاه های زبر 10 باید به طور تقریبی چه شرایطی داشنه باشم معدل - تافل - gre- مقاله
    معمولا این دانشگاه ها علاوه بر Min. Requirement که تو سایت می زنن میانگین نمرات افرادی که پذیرش گرفتن رو تو سالهای قبل هم می زنن. مثلاً اکه یه دانشگاه زیر 10 که مینیمم تافل رو 90 زده ولی متوسط کسایی که پذیرش گزفتن مثلا 100 هست.

saeede83
    Guest

این طوری که نمی شه گفت. به خیلی فاکتور های دیگه هم بستگی داره. مثل اینکه از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شده باشین. رشته تون چی باشه. اون دانشگاه سیاستش چی باشه، معدل براش مهم تر باشه یا مقاله یا gre.
    در کل تافل فقط باید حد مینیمم دانشگاه رو داشته باشین.
    یکی ممکنه با معدل 15 و دو تا مقاله پذیرش بگیره، یکی دیگه معدلش 19 هست و اگه مقاله نداشته باشه هم بهش پذیرش می دن. شما می تونی مشخصات خودت رو در شانس پذیرش مطرح کنی و از بچه ها نظر خواهی کنی. برای این سوالی که پرسیدین جواب مشخصی وجود نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar87
    به امیر :
    ممنون..من خودم اصلا دنبالش نبودم، الان پذیرش از یک دانشگاه معمولی دارم بدون فاند برای فوق منتظر جواب یک دانشگاه خوب هستم هنوز..ددلاینشون آگوست 1 بوده نمی دونم جواب رو تا کی طولش می دن، و به خاطر اینی که بهتره، با I-20 معمولیه می خوام ریسک کنم و برم مصاحبه که اگر آخرش قبول شدم در آمریکا ترانسفر کنم.
    اما الان از یک دانشگاهی که در رشته خودم بین دانشگاههای آمریکا 55# رنکشه همچین امکانی پیش اومده که خود استاد می گه PhD بیا با فاند ( احتمالا سالی 15 K )و چک کردم باهاشون امکان اینکه وسط کار امتحان فوق را بدم هم وجود داره البته پذیرش دیگه می شه برای پاییز 2009...حالا نمی دونم چه کار کنم...
    اين سؤال ها خیلی موردی هست و نميشه جوابه قطعی داد. اما با شرايطی که ميگين بهتره اين پذيرشی که دارين رو دفر کنين و روي پذيرش هاي بهتر و با فاند کار کنين. اگر اونها نشد با همين پذيرش الانتون که دفر کردين برين برايه ويزا. من از همين دانشگاهی که در نهايت انتخاب کردم هم پذيرشه فوق داشتم هم دکترا اما دکترا رو انتخاب کردم، شما هم اگر همچين انتخابی برات گذاشتن با توجه به قوانين دانشگاهت انتخاب کن. البته باز هم ميگم با کسی که از شرايط دقيق شما اطلاع داره و با تجربه هم هست مشورت کن.

Junior Member

میشه چند نفر رو مثال بزنید که با چه چه شرایطی از لیسانس برا دکترا پذیرش گرفتن . تافل - جی ار ی - معدل - مقاله

میشه چند نفر رو مثال بزنید که با چه چه شرایطی از لیسانس برا دکترا پذیرش گرفتن . تافل - جی ار ی - معدل - مقاله
    فکر میکنم نتایج پذیرش رو ببینید کمکتون کنه
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

سلام دوستان

من برای رشتهٔ مهندسی‌ صنایع از لیسانس پذیرش دکترا گرفتم با فاند کامل ازUniversity آف پیتسبورق . شرایطم رو تو نتیجه پذیرش نوشتم.
    با توجه به بچه های دانشگاه تو رشتهٔ خودم متوجه شدم که امسال دانشگاهای خوب بچه های فوق رو بهتر گرفتن تا لیسانس.

اگر کسی‌ سوالی داره خوشحال میشم کمک کنم!
    موفق باشین

Junior Member

سلام

دوستان توی سایت دانشگاهها کجا باید بریم تا بفهمیم Phd direct دارن یا نه؟
    بعد مخفف phd direct چیه؟ یعنی مثل master=MS یا Bs و اینا...

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_a
    سلام

دوستان توی سایت دانشگاهها کجا باید بریم تا بفهمیم Phd direct دارن یا نه؟
    بعد مخفف phd direct چیه؟ یعنی مثل master=MS یا Bs و اینا...
    Usually you wont find anything about "dirct PhD". you can check the requirements for PhD. If holding a MS degree is among the requirements you are not eligible otherwise you can get into PhD program holding a BS degree. At least for me it worked that way...l

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)