صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: دانشگاه Eastern Finland

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Eastern Finland

سلام من رشته شیمی این دانشگاه قبول شدم کسی هست پذیرش گرفته باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ava6000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم از این دانشگاه پذیرش گرفتم امیدوارم بتونیم تو غربت به هم دیگه کمک کنیم

Junior Member

سلام من هم امسال از این دانشگاه بذیرش گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Åbo Akademi University - Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط ava6000 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم در رشته IT از این دانشگاه پذیرش گرفتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط christina424 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من هم در رشته IT از این دانشگاه پذیرش گرفتم.
    تبریک میگم
    لطفا رزومتون رو هم ذکر کنید
    ممنون

Banned

دوستان کسی واسه رشته ی حقوق از این دانشگاه پذیرش نگرفته؟

از بچه هایی که این دانشگاه درس میخونن کسی خبر نداره چرا برای فوتونیک این رشته که قبلا کمک هزینه زندگی میدادن، الان دیگه نمیدن؟ قرار نیست امسال بازم همچین چیزی داشته باشن ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nursing

سلام دوستان خیلی خوب شد که این تاپیک رو دیدم و ممنون که اینجا رو باز کردین، منم میخوام امسال برای این دانشگاه اپلای کنم تو رشته ارشد پرستاری، اونجوری که من تو سایتشون دیدم شهرینه نداره دانشگاشون، میخواستم از دوستانی که اونجان بپرسم آیا بدون شهریه س واقعا؟؟ و اگه هست هزینه زندگی اونجا چطوره مثلا ماهیانه میانگین چقد رپول میخواد؟؟ من با مینیمم هم میتونم بیام، خواهشا دوستان باتجربه جواب بدن چون خیلی برام حیاتیه، یه سوال دیگه هم دارم: برای پذیرش ارشد سخت میگیرن در کل؟؟ من معدل کارشناسیم 14.5 رشته پرستاری ، واقعا شانس دارم؟؟ مدرک زبان هم دارم آیلتس 6.5
    خیلی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط kurdish88 نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی خوب شد که این تاپیک رو دیدم و ممنون که اینجا رو باز کردین، منم میخوام امسال برای این دانشگاه اپلای کنم تو رشته ارشد پرستاری، اونجوری که من تو سایتشون دیدم شهرینه نداره دانشگاشون، میخواستم از دوستانی که اونجان بپرسم آیا بدون شهریه س واقعا؟؟ و اگه هست هزینه زندگی اونجا چطوره مثلا ماهیانه میانگین چقد رپول میخواد؟؟ من با مینیمم هم میتونم بیام، خواهشا دوستان باتجربه جواب بدن چون خیلی برام حیاتیه، یه سوال دیگه هم دارم: برای پذیرش ارشد سخت میگیرن در کل؟؟ من معدل کارشناسیم 14.5 رشته پرستاری ، واقعا شانس دارم؟؟ مدرک زبان هم دارم آیلتس 6.5
    خیلی ممنون
    دانشگاه های فنلاند کلا هیچ کدومشون شهریه ندارند.
    هزینه ی زندگی به به دو تا فاکتور بستگی داره. (این نظر شخصی منه) یکی اینکه خونه ای که بهتون میرسه چه قیمتی باشه و یکی هم اینکه خودتون چطوری زندگی کنید.
    خونه ی دانشجویی توی خود هلسینکی از 170 یورو هستش تا به بالا. اما بیشتر کسایی که من میشناسم خونه ی 200-250 تایی رو گرفتن راحت و زیاد مشکلی نبوده. خونه ی 170 تایی هم (حتی در هلسینکی و حومه) اصلا دور از واقعیت نیست. فکر میکنم Joensuu هم قیمتا اگه پایین تر نباشه بالاتر نیست. در مورد خرج زندگی: درسته که به قیمت های فنلاند بستگی داره ولی تا حد خیلی زیادی به خود شما و روش های صرفه جوییتون هم بستگی داره. غذای دانشگاه مثلا 2.60 یورو هست که اگه هر دو وعده رو بخواین هر روز در دانشگاه بخورین در ماه میشه کلا 156 یورو. بیرون بخواین غذا بخورید خب قطعا گرونتر در میاد. کلا غذای دانشگاه فوق العاده به صرفه است. خونه هم میشه غذا درست کرد، ولی به نظرم هر وعده یه چیزی حدود همون 2.50 یورو اینا در میاد.

در کل خرج زندگی واقعا به شما بستگی داره (استاندارد زندگیتون، نحوه ی خرج کردنتون، رژیم غذاییتون، تفریحاتتون، مصارف شخصیتون و ...) بعضی ها در خود هلسینکی دارند با ماهی 450 یورو زندگی میکنند ولی کسی هم هست که در Oulu داره با 700-800 یورو زندگی میکنه. در کل از من بپرسید من میگم اگه خونه ی 200 یورویی بهتون برسه ماهیانه خرج کل حدود 450-500 یورو دور از واقعیت نیست اصلا.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    nursing

جناب cyanide خیلی ممنون از توضیحات خوبتون تا حدی تصورش دستم اومده ، فقط یه سوال دارم اونم اینه که واسه دانشگاه UEF میخوام اپلای کنم، شما کسی رو میشناسید یا خودتون اطلاع دارید که بتونید کمکم کنید؟؟ واسه ارشد پرستاری میخوام اپلای کنم با معدل 14.5 و زبان 6.5 بنظرتون بتون پذیرش بگیرم؟؟ جواب این سوال خیلی واسم مهمه . ممنون

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)