صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 137

موضوع: آرشیو شده : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012 ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza2323 نمایش پست ها
    وسترن استرالیا فک کنم با 6 قبول می کنه؟
    برای چه رشته ای System Analyst?
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

میشه پست 83 روهم جواب بدین لطفا؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    سلام به دوستان من در 2 سال گذشته عمرم رو در فروم کبک تلف کردم و مثل خیلی ها از اینکه چرا با وجود داشتن ielts 7.5 ( با ریدینگ 9 البته!!) استرالیا اپلای نکردم متاسفم ( فکر می کنم رشته ام هم در لیست اولویت دارها بود!! به هر حال الان اوضاعم این جوره: (آیلتس جنرالم اکسپایرشده ) و علی الحساب یه 7 آکادمیک دارم!! (بدرد EA .واسه اسسمنت می خوره؟) سن 30 و سابقه 9 سال دانشجوی دکتری هستم که البته مهم نیست چندان برام!! روال اسسمنت همون مثل قبله؟ امتیاز من در سیستم جدید بنظر خودم 70 میشه؟ امتیاز رشته اگه همچنان دیمند باشه کی حساب میشه"؟
    واسه اسس یک آیلتس حداقل 6 در هر باند لازمه. روال اسس عوض نشده فقط رواله دیاک داره عوض می شه

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

با سلام
    پیرو درخواست دوستان -قانون جدید وکمی بهتر استرالیا
    15 Jun 2012 The pass mark for the new SkillSelect visa subclasses 189, 190 and 489 will be 60 points. Intending migrants will first need to submit an expression of interest (EOI) and be invited to make an application for these visas.
    A Department of Immigration and Citizenship spokesman said the change to the pass mark was in the context of the series of reforms to the skilled migration program undertaken by the Australian Government since 2008.
    “These reforms have ensured the skilled migration program is a responsive and demand driven program,” the spokesman said. “The cornerstone of this migration reform package will be the introduction of SkillSelect from July 1.”
    SkillSelect is a new electronic service for managing the skilled migration program. Intending migrants without an employer sponsor wanting to live and work in Australia will need to complete an online EOI, then based on claims of their skills and attributes, will be allocated a score against the points test. SkillSelect will rank intending migrant’s scores against other EOIs.
    The highest ranking migrants across a broad range of occupations may be invited to apply for a skilled visa.
    “Delivery of a balanced migration program requires careful management,” the spokesman said. “SkillSelect will provide greater control over who can apply for a skilled visa and when they can apply.”
    The previous pass mark was appropriate in the context of the skilled migration reforms, with a greater emphasis on employer-sponsored skilled migration and managing a growing pipeline of unsponsored skilled migration applications.
    The pass mark for existing general skilled migration subclasses 175, 176, 475, 487, 885 and 886 will remain at 65 points.
    The pass mark for the new SkillSelect visas will encourage a broader range of people with the skills and attributes needed in Australia to register their interest in migration.

http://www.newsroom.immi.gov.au/media_releases/1063

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل کارشناسی کتابداری هستم. کسی با این رشته به استرالیا رفته؟ میخواستم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم. کسی رو اونجا ندارم. با چه ویزایی میشه؟ با ویزای 489 میشه؟ کسی میدونه چطور اسس میکنند؟ و چه نمره آیلسی طبق این رشته لازمه؟ جنرال یا اکادمیک؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanirani1 نمایش پست ها
    با سلام
    پیرو درخواست دوستان -قانون جدید وکمی بهتر استرالیا
    15 Jun 2012 The pass mark for the new SkillSelect visa subclasses 189, 190 and 489 will be 60 points. Intending migrants will first need to submit an expression of interest (EOI) and be invited to make an application for these visas.
    A Department of Immigration and Citizenship spokesman said the change to the pass mark was in the context of the series of reforms to the skilled migration program undertaken by the Australian Government since 2008.
    “These reforms have ensured the skilled migration program is a responsive and demand driven program,” the spokesman said. “The cornerstone of this migration reform package will be the introduction of SkillSelect from July 1.”
    SkillSelect is a new electronic service for managing the skilled migration program. Intending migrants without an employer sponsor wanting to live and work in Australia will need to complete an online EOI, then based on claims of their skills and attributes, will be allocated a score against the points test. SkillSelect will rank intending migrant’s scores against other EOIs.
    The highest ranking migrants across a broad range of occupations may be invited to apply for a skilled visa.
    “Delivery of a balanced migration program requires careful management,” the spokesman said. “SkillSelect will provide greater control over who can apply for a skilled visa and when they can apply.”
    The previous pass mark was appropriate in the context of the skilled migration reforms, with a greater emphasis on employer-sponsored skilled migration and managing a growing pipeline of unsponsored skilled migration applications.
    The pass mark for existing general skilled migration subclasses 175, 176, 475, 487, 885 and 886 will remain at 65 points.
    The pass mark for the new SkillSelect visas will encourage a broader range of people with the skills and attributes needed in Australia to register their interest in migration.

http://www.newsroom.immi.gov.au/media_releases/1063
    سلام
    این حمله " Intending migrants without an employer sponsor wanting to live and work in Australia" نشون می ده پس این قانون کسانی که در استرالیا هستند و کار می کنند را شامل نمی شود. فقط مربوط به کسانی است که بیرون استرالیا هستند و کار هم ندارند.

Junior Member

سلام
    من رشته ام کارشناسی کتابداریه. میتونید لینکی که در مورده اینکه چه نمره آیلسی طبق این رشته برای مهاجرت قابل قبول است رو بفرستید؟
    Junior Member

سلام
    من رشته ام کارشناسی کتابداریه. میتونید لینکی که در مورده اینکه چه نمره آیلسی طبق این رشته برای مهاجرت قابل قبول است رو بفرستید؟
    دوست عزیز برای مهاجرت باید امتیاز لازم که 65 امتیاز است را بیاورید. این امتیاز برحسب خیلی موارد متفاوت است. اگر امتیاز خوبی بیاورید آیلتس نمره 6 در هر مبحث کفایت می کند. ولی اگر امتیاز کم بیاورید که احتمالا هم همین طور باشد باید در هر مبحث نمره 7 (برای کسب 10 امتیاز اضافی) و یا در هر مبحث نمره 8 (برای کسب 20 امتیاز اضافی) کسب نمایید

برای مشاهده لیست امتیاز ها به پست زیر رجوع فرمایید:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post712075

طبق قوانین جدید شاید با 60 امتیاز هم بتوانید مهاجرت نمایید

موفق باشید

Junior Member

سلام،
    آیا لازم هستش که آخرین مدرک تحصیلی ام با سابقه کاری هماهنگی کامل داشته باشه؟ مثلا اگر من سوابق کاری مهندسی داشته باشم (با مدرک لیسانس مهندسی)، آیا میتونم برای گرفتن امتیاز بیشتر، برای مدرک کارشناسی ارشد مدیریتم امتیاز درخواست کنم؟
    برای امتیاز community language qualification، چجوری باید تاییدیه ناتی رو گرفت؟

Junior Member

سلام،
    آیا لازم هستش که آخرین مدرک تحصیلی ام با سابقه کاری هماهنگی کامل داشته باشه؟ مثلا اگر من سوابق کاری مهندسی داشته باشم (با مدرک لیسانس مهندسی)، آیا میتونم برای گرفتن امتیاز بیشتر، برای مدرک کارشناسی ارشد مدیریتم امتیاز درخواست کنم؟
    برای امتیاز community language qualification، چجوری باید تاییدیه ناتی رو گرفت؟
    من فقط می دونم که امتیاز مدرک کارشناسی با کارشناسی ارشد برابر است. پس مدرک کارشناسی ارشدتون هیچ امتیاز اضافه ای ندارد

موفق باشید