صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 137 , از مجموع 137

موضوع: آرشیو شده : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012 ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط kramezani نمایش پست ها
    سلام

http://www.immi.gov.au/skilled/gener...oints-test.pdf

فایل پی دی اف بالا توضیح نحوه محاسبه ی امتیاز است (مال خود وبسایت رسمی مهاجرت استرالیاست).موفق باشید
    ممنونم دقیقا همون چیزیه که دنبالش بودم

Junior Member

می بخشید من تازه شروع کردم برای مهاجرت و کلا سیستم قبلی رو نمی دونم چی بود - صرفا هر چیزی خوندم راجع به سیستم جدید بوده. میشه لطف کنید بگید که من برای چه ویزایی اقدام کنم سریعتر می تونم برم؟

سن ۳۰ سال
    کارشناس نرم افزار کامپیوتر (سال ۹۰) علمی کاربردی (تهران) معدل ۱۵
    متاهل - (همسر کارشناس نرم افزار ۲۸ ساله - فعلا بدون آیلتس ولی می تونه ۶ رو بگیره)
    آیلتس رو خودم بصورت اورال می تونم ۷ بگیرم ولی هر چهار تا باند رو مطمین نیستم
    هنوز برای ACS اقدام نکردم (در حال جستجو برای کارت اعتباری)
    مدرک دانشگاهم هنوز آماده نیست چون ۳۰ بهمن پارسال فارغ التحصیل شدم لذا صرفا یک گواهینامه دارم
    ۷ سال سابقه کار که ۵ سالش بیمه ای هست
    به عنوان Developer Programmer می خوام اقدام کنم که جزء لیست SOL هست

من امتیاز خودم فکر کنم ۶۰ هست البته مطمین نیستم - اگر لطف کنید که من شرایطم به کدوم ویزا بیشتر می خوره ممنون میشم.
    در ضمن در صفحه اول EOI یکسری ویزا لیست شده، ما فقط باید یک گزینه رو انتخاب کنیم؟ یا می تونیم هم برای ۱۸۹ (۱۷۵) - ۱۹۰ (۱۷۶) و سایر ویرا ها هم اقدام کرد؟

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

دوستان ار اونجاییکه این تاپیک قبل از اعمال قوانین جدید و به منظور گمانه زنی درباره تغییرات احتمالی و خبر های مربوط به اون ایجاد شده بوده
    لازم دونستم حالا که تغییرات اعمال شده و به صورت رسمی به اجرا دراومده یک تاپیک جدید باز کنم که محل گفتگوی کسانی باشه که میخواهند با سیستم جدید (Skillselect) لاج کنند
    این طوری بچه هایی که با سیستم جدید لاج میکنند میتونند یه اطلاعاتشون را تو یک تاپیک مجزا جمع آوری کنند
    یک سری اطلاعات اولیه درباره این سیستم جدید را هم خودم پست گذاشتم
    ممنون میشم اگه از دوستان با تجربه به اون تاپیک هم سر بزنند و ما را ازتجربه هاشون بی بهره نگذارند

Member efes آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار - علم و فرهنگ

سلام دوستان ، من این سوال رو در تاپیک دیگه ای هم پرسیدم ولی خوب نمیدونم تو کدوم می تونم جواب بگیرم ؟
    من و همسرم لیسانس نرم افزار داریم و من 35 و همسرم 32 سالشه
    من 6 سال سابقه مرتبط با بیمه دارم و یک فرزند هم داریم
    می خواستم بدونم چه امتیازی دارم برای شروع ؟ و با چه آیلتسی باید پرونده رو افتتاح کنم ؟
    ارسال : دسامبر 2011 فایل : ژانویه 2012رشته خودم :نرم افزار مدارک b1-b2 و5 Ielts رشته همسر : نرم افزار مدرک b1-b2 یک فرزند 15 سال سابقه بیمه خودم و حدود 2سال همسر دریافت آپدیت : ژوئیه 2015 ارسال آپدیت : اکتبر 2015 دریافت CSQ : دسامبر 2015

سلام دوستان

من تا آخر شهریور امسال وقت دارم چون بعدش 5 امتیاز از سنم کم میشه..میخواستم از دوستانیکه تجربه دارند بپرسم نوشتن CDR چقدر طول میکشه و آیا من میرسم پروندم رو لاج کنم؟الان ریز نمرات ترجمه شده با مهر دادگستری، آیلتس و نامه سابقه کارم آمادست. خیلی استرس دارم چون الان همزمان دارم برای دکتری هم اپلای میکنم...بعد از نوشتن CDR چقدر طول میکشه تا جواب اسس بیاد؟آیا میتونم خودم بنویسمش؟

درود به همه

کسی هست که برای ویزای 489 اقدام کرده باشه؟

من امتیازم 65 شده، توی EOI هم سابمیت کردم. اسس هم شدم. می دونین که این پروسه تا رفتن از ایران چقدر طول می کشه؟

موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran

درود

به علت جزیی سازی و تفکیک تاپیک ها جهت دسترسی سریع تر و راحت تر کاربران و ساماندهی انجمن این تاپیک قفل و تا سال 2012 آرشیو شد . لذا در صورت ادامه بحث به تاپیک های مرتبط مراجعه نمایید .

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

صفحه 14 از 14 نخستنخست ... 4567891011121314