صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 137

موضوع: آرشیو شده : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012 ( تا سال 2012 )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer389 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما ایالتها برای دادن اسپانسر به چه مواردی اهمیت بیشتری میدن مثلا" آیلتس بالاتر یا سابقه کار بیشتر یا سن؟
    مثلا" یه نفر 35 ساله با 13 سال سابقه و آیلتس 6 براشون بهتره یا یکی با 29 سال و آیلتس 7 و سابقه 4 سال؟
    اصولا از نظر اکثر دولت ها 4 سال سابقه کار کافی هست و سابقه بیشتر از 4 سال زیاد فرقی براشون نداره
    تا اونجا که من دیدم هرچی جوان تر باشی بهتره، سابقه کار 4 سال کافیه ، و اینکه ایلتس هم هرچی بالاتر باشه مطمعننا وضعیت رو بهتر می کنه

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ayclin نمایش پست ها
    اصولا از نظر اکثر دولت ها 4 سال سابقه کار کافی هست و سابقه بیشتر از 4 سال زیاد فرقی براشون نداره
    تا اونجا که من دیدم هرچی جوان تر باشی بهتره، سابقه کار 4 سال کافیه ، و اینکه ایلتس هم هرچی بالاتر باشه مطمعننا وضعیت رو بهتر می کنه
    ayclin عزیز، فکر میکنم این مساله ای که اشاره کردین بیشتر نظر شخصی شما هست تا یک مساله حقوقی چون در SMP هیچکدوم از ایالتها این مساله اشاره نشده که مثلا اگر دونفر با سطح زبان مساوی در یک رشته برای اسپانسرشیپ اپلای کنن اون کسی که 30 سالش هست اولویت بیشتری داره به مثلا یک 35 ساله.
    در تمام ایالتها حداقل سطح زبان و حداکثر سن قابل قبول اعلام شده و تا وقتی در چهاچوب شرایط باشید مشکلی نیست.
    ضمن اینکه در سیستم امتیاز بندی مهاجرت استرالیا -با فرض برابر بودن سایر شرایط -امتیاز یک متقاضی 39 ساله با 8 سال سابقه کار با یک 25 ساله با 5 سال سابقه برابر هست.

ازنظر اداره مهاجرت استرالیا سابقه کار 3 سال 5، 5 سال 10 و 8 سال 15 امتیاز داره. پس واقعا فرق هست بین سابقه کار بیشتر و کمتر.
    ویرایش توسط icarus : March 4th, 2012 در ساعت 05:41 PM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

سلام دوستان

برای شرکت در این skillselect نیاز به تایید مدارک است کسی اطلاعاتی در مورد
    کد:
    Assessing Authorities  for Skilled Occupations
    داره ؟

چه مدارکی از نظر NOOSR معتبر است ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omidp نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای شرکت در این skillselect نیاز به تایید مدارک است کسی اطلاعاتی در مورد
    کد:
    Assessing Authorities  for Skilled Occupations
    داره ؟

چه مدارکی از نظر NOOSR معتبر است ؟
    سلام دوست عزیز

assessing authority همون مرکزی که مدارک شما رو ارزشیابی میکنه و تایید میکنه. اینکه کدوم مرکز باید مدارکتون رو بفرستین بستگی به رشتتون داره. لیست مراکزی که این کار رو میکنن رو میتونین از اینجا ببینین.

NOOSR در واقع مرکزی هست که مدرک ایرانی شما رو بستگی به دانشگاهتون با سیستم آکادمیک و دانشگاهی استرالیا تطبیق میده و معادل استرالیایی مدرک شما رو ارزیابی میکنه.
    موفق باشین

Junior Member

NOOSR در واقع مرکزی هست که مدرک ایرانی شما رو بستگی به دانشگاهتون با سیستم آکادمیک و دانشگاهی استرالیا تطبیق میده و معادل استرالیایی مدرک شما رو ارزیابی میکنه.
    منون از اطلاعاتتون

ممکنه راهنمایی کنید که چطور باید برای معادلسازی مدارک در این مراکز اقدام کرد ؟ با توجه به مدارکی که من دارم دو تاش مربوط به http://www.vetassess.com.au/ و یکی دیگه مربوط به http://www.acs.org.au/

نقل قول نوشته اصلی توسط omidp نمایش پست ها
    منون از اطلاعاتتون

ممکنه راهنمایی کنید که چطور باید برای معادلسازی مدارک در این مراکز اقدام کرد ؟ با توجه به مدارکی که من دارم دو تاش مربوط به http://www.vetassess.com.au/ و یکی دیگه مربوط به http://www.acs.org.au/
    دوست عزیز شما هیچ کاری قرار نیست انجام بدین. مدرکتون رو به دو موسسه ای که گفتین بفرستین و خودشون این کار رو انجام میدن.

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer389 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر شما ایالتها برای دادن اسپانسر به چه مواردی اهمیت بیشتری میدن مثلا" آیلتس بالاتر یا سابقه کار بیشتر یا سن؟
    مثلا" یه نفر 35 ساله با 13 سال سابقه و آیلتس 6 براشون بهتره یا یکی با 29 سال و آیلتس 7 و سابقه 4 سال؟
    من فکر میکنم اول نمره آیلتس بعد سابقه کار و در نهایت سن در نظر گرفته میشه
    همونطور که در امتیاز بندی هم میبینیم از نحوه دسته بندی و امتیاز گذاری میشه همین برداشت را کرد
    البته اینها برداشتهای شخصی هست که هر کدوم از ما بر اساس تجربه بیان میکنیم و هیچ پشتوانه قانونی نداره

Member
    رشته و دانشگاه
    1111

دوستان عزيز من بيشتر در فروم كانادا فعال هستم .اما مي خواستم ببينم اگه بخوام براي استاني استراليا اقدامكنم ايا شرايطم مي خوره يا نه؟ چه نمره زباني مي خواد؟آيا حتما كارمون بايد با رشته تحصيلي مون برابر باشه يا اگه نزديك هم باشه موردي نداره؟ممنون ميشم اگه كسي بتونه راهنماييم كنه؟
    CIO: 10 Dec 2009
    Medical:16 Dec 2013
    Pass Request: 10 October 2014

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط venus60 نمایش پست ها
    دوستان عزيز من بيشتر در فروم كانادا فعال هستم .اما مي خواستم ببينم اگه بخوام براي استاني استراليا اقدامكنم ايا شرايطم مي خوره يا نه؟ چه نمره زباني مي خواد؟آيا حتما كارمون بايد با رشته تحصيلي مون برابر باشه يا اگه نزديك هم باشه موردي نداره؟ممنون ميشم اگه كسي بتونه راهنماييم كنه؟
    شما بیا تو این تاپیک مشخصات شغلی و نمره زبان و مدارک تصیلیت را بگو تا دوستان نظر بدن من هم اگه بتونم کمکی کنم درخدمتم
    راستی این جریان امضاتون چیه ؟دریافت مدارک در سیدنی ؟منظورتون Sydney اصلی در استرالیاست ؟ یا Sydney NOVA SCOTIA در کانادا ؟؟

Junior Member aida_h آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دامپزشكي تهران

سلام به همه ی بچه های خوب و دوس داشتنی AA
    دوستان خوبم، من برای Quebec اقدام کردم اما به دلایلی دارم منصرف میشم....
    3 تا سوال دارم خدمتتون، لطف کنین و مثل همیشه راهنماییم کنین. ممنونم

A) لینک رشته های مورد نیاز استرالیا رو می شه بدین.

B) آیا استرالیا هم مثل Quebec برای پذیرش متقاضیان Skill Worker ، سابقه ی کاری همراه با بیمه می خواد؟؟ ( بیمه حتماً حتماً باید داشته باشیم؟ اجباریه؟؟؟) .... من 4 سال تو یه کشتارگاه صنعتی کار کردم ، اما حتی 1 روز هم بیمه ندارم

C) حداقل نمره ی IELTS در هر Skill چنده؟؟ ( پارسال امتحان دادم : Overall = 6 ) شدم.... کافیه یا باید بیشتر باشه؟؟؟
    فایل نامبرQuebec : - اکتبر - 2010 ******* تاریخ مصاحبه: 25 جولای