صفحه 6 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 137

موضوع: آرشیو شده : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012 ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012

با سلام
    می خواستم بدونم آیا بعد از جولای2012 ، آیا میشه با دو سال درس خوندن برای Pr اقدام کرد. توی سایت دیاک چیزی در این مورد پیدا نکردم! من الان یکسال از درسم مونده ویه جورایی نگران شدم.. ممنون میشم اگر جوابتون رو با source بدین. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad2063 نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بدونم آیا بعد از جولای2012 ، آیا میشه با دو سال درس خوندن برای Pr اقدام کرد. توی سایت دیاک چیزی در این مورد پیدا نکردم! من الان یکسال از درسم مونده ویه جورایی نگران شدم.. ممنون میشم اگر جوابتون رو با source بدین. ممنون
    دوست عزیز نگران نباش!... حالا شما گیر دادی به این قانون که اونم فعلا معلوم نیست برداشته بشه یا نه!!! خب شما اگر به قانونای دیگه ای که قراره تصویب بشه یه نگاهی بندازی، نگرانیت برطرف میشه! مثلا اینکه قراره به فارق التحصیلا 4 یا 3 سال ویزای کار بدن.(تو immi یجا چندتا pdf هست که درباره قوانین جدیدی هست که قراره تصویب بشه... یادم نیست کجا بود ) خب شما اگر یک سااااااال هم کار پیدا کردنت طول بشکه!!!!! باز بعد از 4 سال، سه سال سابقه کار دارین و راه برای pr بازه براتون، تازه احتمال پیدا کردن اسپانسر هم بعد از این مدت زیاده و اصلا شایدم ازدواج کردی تو این مدت و صد تا اتفاق دیگه.... درضمن اگر بخوان در این مورد اذیت کنن و قوانین رو 180 درجه عوض کنن ، امار دانشجوهای اپلای کننده به استرالیا خیلی کم میشه چون خیلی ها برای موندن میرن دانشگاهای استرالیا.... و چون خیلی پول از این راه در میارن قطعا این کارو نمیکنن!! که خب این نطر بنده هستش....

okeye???
    موفق باشی

آيا قوانين جديد ويزاي موقت 457 را هم تغيير ميده؟ اگر بله چطوري تغيير ميكنه ؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    ممنون icarus جان
    راستش منتظر نظر examiner ها هستم. فکر کنم تا جولای تموم بشه و بتونم برای 885 یا 886 اقدام کنم. اسس EA رو گرفتم و آیلتس 7 رو دارم. فقط منتظر مدرک اینجا هستم.
    اگه تشریف آوردی سیدنی خوشحال میشم در خدمت باشم.
    موفق باشی
    ممنون از لطفت. طبق برنامه اول دارم میرم ملبورن. اگر اومدم طرفهای سیدنی باعث خوشحالی خواهد بود که با شما بیشتر اشنا بشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    آيا قوانين جديد ويزاي موقت 457 را هم تغيير ميده؟ اگر بله چطوري تغيير ميكنه ؟
    میشه ویزای 489. اطلاعات بیشتر اینجا:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...sted-visas.pdf
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Senior Member mehran23 آواتار ها

دوستان آيا كسي ميدونه سفرهاي قبلي به استراليا آيا ميتونه تاثير مثبتي تو كار داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    میشه ویزای 489. اطلاعات بیشتر اینجا:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...sted-visas.pdf

امتيازي كه براي اين ويزا لازمه همون 65 است ؟!

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

امتيازي كه براي اين ويزا لازمه همون 65 است ؟!
    بله، همون 65 امتیاز هست با این تفاوت که وقتیکه اسپانسر regional میگیرین که برای این ویزا اپلای کنین اتوماتیک 10 امتیاز اسپانسر به شما تعلق میگیره. یعنی اینکه امتیاز های شما به 55 برسه کافی هست.
    اطلاعات تکمیلی در:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...fact-sheet.pdf
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

بله، همون 65 امتیاز هست با این تفاوت که وقتیکه اسپانسر regional میگیرین که برای این ویزا اپلای کنین اتوماتیک 10 امتیاز اسپانسر به شما تعلق میگیره. یعنی اینکه امتیاز های شما به 55 برسه کافی هست.
    اطلاعات تکمیلی در:
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...fact-sheet.pdf
    ممنون از پاسخ گويي شما . همونطوري كه مشخص است اين روش مثل روش نيوزلند است . توي پروسه مهاجرت نيوزلند 140 امتيازي ها هر 2 هفته 1 بار بطور اتوماتيك از pool خارج ميشند و به ترتيب بقيه بر اساس امتياز و اينكه job offer داشته باشند و .. اولويت بندي ميشن . آيا ميدونيد كه نحوه انتخاب استراليا هم همينطور است ؟ اگر بله امتيازي كه بطور اتوماتيك انتخاب ميشه و اولويت ها چيست؟

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

ممنون از پاسخ گويي شما . همونطوري كه مشخص است اين روش مثل روش نيوزلند است . توي پروسه مهاجرت نيوزلند 140 امتيازي ها هر 2 هفته 1 بار بطور اتوماتيك از pool خارج ميشند و به ترتيب بقيه بر اساس امتياز و اينكه job offer داشته باشند و .. اولويت بندي ميشن . آيا ميدونيد كه نحوه انتخاب استراليا هم همينطور است ؟ اگر بله امتيازي كه بطور اتوماتيك انتخاب ميشه و اولويت ها چيست؟
    راستش من در مورد سیستم نیوزیلند چیزی نمیدونم. ولی این نکاتی که گفتین شبیه اون چیزی هست که در استرالیا قراره انجام بشه. یعنی اینکه همه افراد در pool قرار میگیرن و بر اساس امتیاز و اسپانسر به اونها اجازه مهاجرت داده میشه. حداقل امتیاز 65 هست ولی هرچه بیشتر باشه شانس بیشتر هست. ایالتها هم تخصصهای مورد نیازشون رو از همین pool انتخاب میکنن و اسپانسر میشن.

راستش من در مورد سیستم نیوزیلند چیزی نمیدونم. ولی این نکاتی که گفتین شبیه اون چیزی هست که در استرالیا قراره انجام بشه. یعنی اینکه همه افراد در pool قرار میگیرن و بر اساس امتیاز و اسپانسر به اونها اجازه مهاجرت داده میشه. حداقل امتیاز 65 هست ولی هرچه بیشتر باشه شانس بیشتر هست. ایالتها هم تخصصهای مورد نیازشون رو از همین pool انتخاب میکنن و اسپانسر میشن.
    يعني روال مشخصي نداره ؟ ميخوام بدونم بر فرض اگر من اسپانسر از SA بگيرم و آيلتس 6 داشته باشم جمع امتيازاتم 65 ميشه آيا ميتونم انتظار داشته باشم براي ويزاي 475 (كه بعدا شماره ويزاش عوض ميشه) انتخاب بشم يا بازم اما و اگر داره؟