صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 137

موضوع: آرشیو شده : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012 ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    این شخص وافعی است و همسرم هست. من خودم ویزای دانشجویی دارم و اون ویزای همراه. فوق نفت داره از استرالیا که 2007 گرفته بعد برگشته ایران برای سریازی. یک ماه پیش با هم امدیم . الان در شرکت شل کار می کنه بصورت فول تایم. امتیازش الان می شه 65 تا و تا جولای هم فکر نمی کنم بتونیم اپلای کنیم. اینکه در اینجا می گن آنهایی که داخل استرالیا هستند تا 2013 وقت دارند من در سایت da دیدم که همچین چیزی نیست و انهایی که داخل هم هستند از جولای باید EOI پر کنند مثل کسانی که از خارج اقدام می کنند. حالا سوال من اینه ما که اینجا هستیم، شعل همسرم هم کاملا برای اینها مهمه و 2 هفته ایی بهش کار فول تایم دادند و در لیست هم هست. قبلا هم که اینجا درس خونده، خودم هم که دارم دکتری می خونم و بورس دولت اینجام. ما دو نفر که کل پروسه چک امنیتی و پزشکی و اینها رو پاس کردیم. ساکن هستیم و به دولت هم داریم مالیات می دیم و ... ، با کسی که در خارج هست و مثلا 75 امتیاز داره، در پول که قرار بگیریم، سیستتم اون رو انتخاب می کنه چون مثلا 10 امتیاز بیشتر از ما داره؟!

من این استدلال شما که کسی که 75 امتیاز داره بهتر از کسی است که 65 امتیاز دراه رو قبول ندارم. چون مثلا:
    همسرم ایلتس 7 داره. فوق نفت- حفاری و 3 سال سابقه کار که سرپرست دکل حفاری بوده یعنی بالاترین مرتبه در رشته اش... با اینکه سایقش بالا نیست اما اینجا 2 هقته ایی کار بهش دادن و کارشم مرتبط به رشته است و سمتش هم بالاست پون خیلی در کارش وارد هست. دلیل نمی شه کسی که مثلا 15 سال کارمند بوده از کسی که 3 سال سایقه داره بهتر باشه و کار زودتر پیدا کنه.
    دوست عزیز
    ویزایهای 885 و 886 تا آخر امسال میلادی برای اپلای کنندگان جدید باز خواهد بود. اگر همسر شما شرایطشو دارن میتونن برای هر کدوم از اینها اقدام کنن. میتونین از این لینک فایل pdf مربوط به تغییرات از اول جولای رو ببینید. زیر عنوان key dates در صفحه دوم میبینید که نوشته :
    From 1 July 2012, points tested skilled migration visas granted outside Australia (subclasses 175, 176 and 475) will be closed for new applications
    From 1 January 2013, points tested skilled migration visas granted in Australia (subclasses 885, 886 and 487) will be closed for new applications.
    موفق باشید

ضمنا میتونین به بلاگ DIAC در این لینک یه سر بزنید راجب این موضوع کلی سوالات پرسیده شده و توسط دیاک پاسخ داده شده.

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

این شخص وافعی است و همسرم هست. من خودم ویزای دانشجویی دارم و اون ویزای همراه. فوق نفت داره از استرالیا که 2007 گرفته بعد برگشته ایران برای سریازی. یک ماه پیش با هم امدیم . الان در شرکت شل کار می کنه بصورت فول تایم. امتیازش الان می شه 65 تا و تا جولای هم فکر نمی کنم بتونیم اپلای کنیم. اینکه در اینجا می گن آنهایی که داخل استرالیا هستند تا 2013 وقت دارند من در سایت da دیدم که همچین چیزی نیست و انهایی که داخل هم هستند از جولای باید EOI پر کنند مثل کسانی که از خارج اقدام می کنند. حالا سوال من اینه ما که اینجا هستیم، شعل همسرم هم کاملا برای اینها مهمه و 2 هفته ایی بهش کار فول تایم دادند و در لیست هم هست. قبلا هم که اینجا درس خونده، خودم هم که دارم دکتری می خونم و بورس دولت اینجام. ما دو نفر که کل پروسه چک امنیتی و پزشکی و اینها رو پاس کردیم. ساکن هستیم و به دولت هم داریم مالیات می دیم و ... ، با کسی که در خارج هست و مثلا 75 امتیاز داره، در پول که قرار بگیریم، سیستتم اون رو انتخاب می کنه چون مثلا 10 امتیاز بیشتر از ما داره؟!

من این استدلال شما که کسی که 75 امتیاز داره بهتر از کسی است که 65 امتیاز دراه رو قبول ندارم. چون مثلا:
    همسرم ایلتس 7 داره. فوق نفت- حفاری و 3 سال سابقه کار که سرپرست دکل حفاری بوده یعنی بالاترین مرتبه در رشته اش... با اینکه سایقش بالا نیست اما اینجا 2 هقته ایی کار بهش دادن و کارشم مرتبط به رشته است و سمتش هم بالاست پون خیلی در کارش وارد هست. دلیل نمی شه کسی که مثلا 15 سال کارمند بوده از کسی که 3 سال سایقه داره بهتر باشه و کار زودتر پیدا کنه.
    متشکرم از پاسختون

پس منظورتون از depended همون dependent بوده.
    درمورد اپلای کردن تا پایان 2012 احتمالا درست مطالعه نکردین.در آدرس زیر و در قسمت key dates نوشته شده که کسانی که برای 885 و 886 و 487 اقدام میکنن میتونن تا 1 ژانویه 2013 اقدام کنن. امیدوارم که برسین و از این فرصت استفاده کنین و نگرانیتون برطرف بشه.
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...sted-visas.pdf

باور بفرمایین که از نظر هر فردی خودش شایسته ترین آدم دنیا هست. ولی قوانین رو به طور کلی و برای همه موارد وضع میکنن نه برای موارد خاص. اگر قانونی به نفع ما نیست به این معنی نیست که اون قانون چیز بدی هست. به طور کلی کسی که 75 امتیاز داره قطعا شایستگیهای بیشتری از 65 امتیازی داره. چه بسا وقتی وارد استرالیا بشه موفقیتهاش کمتر از شما نباشه.

براتون آرزوی موفقیت میکنم
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

Junior Member

farveh عزیز، من خودم شخصاً با صحبت شما موافقم که مطلقاً چند امتیاز بالاتر دال بر شانس بهتر توی کار پیدا کردن و درآمد نیست، این مثل اینه که بگیم همه ی 30 ساله های لیسانسه یا فوق لیسانسه (منظورم 15 امتیاز توی سیستم امتیازدهی دیاک) با 5 سال سابقه کار مرتبط و آیلتز 7 همه در یک حد هستند و مثلاً مهم نیست فرد کجا درس خونده کجا کار کرده و اصولاً چکار کرده . به وضوح این حرف اشتباهه و بعید می دونم دیاک که میلون ها مورد رو بررسی کرده ناکارآمدی سیستم صرفاً امتیاز محور رو ندونه. ولی یه بحثی هم که اینجا هست و من تو این موضوع با icarus تا حدودی هم عقیدم اینه که به لحاظ اجرایی باید یه دستورالعملی باشه که با استفاده از اون بتونن توی زمان محدود فایل ها رو بررسی کنند . مکانیزم skillselect هم داره در حقیقت این سازوکار رو فراهم می کنه و خب مثل هر روش دیگر ناکارمدی های خودش رو داره. من سعی کردم توی سایت ها و وبلاگهای رسمی مهاجرت استرالیا و همینطور فرومهای غیر فارسی این موضوع رو جستجو کنم ولی هیچ چیزی در مورد اولویت دادن به افراد با پروفایل قوی ولی امتیاز کمتر ندیدم.
    در خصوص اپلای برای افرادی که داخل استرالیا هستند هم صحبت دوستان درسته و برای ویزاهای 885، 886 و 487 افراد واجد شرای می تونند تا آخر 2012 اقدام کنند و اگر بخوان برای ویزاهای 189، 190 و 489 هم EOI بدن . علت این هم تصمیم دولت استرالیا برای کمک به دانشجویانی بوده با تغییرات جدید شرایط اپلای کردنشون دچار تغییر می شده. علاوه بر لینکی که دوست عزیز mojt دو تا پست بالاتر داد توی لینک زیر هم در پاسخ به سئوال اول این موضوع رو کامل توضیح داده:
    http://migrationblog.immi.gov.au/201...select-website
    من خودم هم بر همین مبنا در صددم درخواست 885 خودم رو بعد از جولای ارسال کنم .

ضمناً اگه در مورد امکان ارسال نمره آیلتز بعد از لاج کردن که توی فروم "شرایط مهاجرت به استرالیا" سئوال شما هم بود اطلاعاتی پیدا کردین ممنون میشم من رو هم در جریان بذارین

موفق باشین
    ویرایش توسط amir_jkh : June 8th, 2012 در ساعت 04:21 PM

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط icarus نمایش پست ها
    متشکرم از پاسختون

پس منظورتون از depended همون dependent بوده.
    درمورد اپلای کردن تا پایان 2012 احتمالا درست مطالعه نکردین.در آدرس زیر و در قسمت key dates نوشته شده که کسانی که برای 885 و 886 و 487 اقدام میکنن میتونن تا 1 ژانویه 2013 اقدام کنن. امیدوارم که برسین و از این فرصت استفاده کنین و نگرانیتون برطرف بشه.
    http://www.immi.gov.au/skilled/gener...sted-visas.pdf

باور بفرمایین که از نظر هر فردی خودش شایسته ترین آدم دنیا هست. ولی قوانین رو به طور کلی و برای همه موارد وضع میکنن نه برای موارد خاص. اگر قانونی به نفع ما نیست به این معنی نیست که اون قانون چیز بدی هست. به طور کلی کسی که 75 امتیاز داره قطعا شایستگیهای بیشتری از 65 امتیازی داره. چه بسا وقتی وارد استرالیا بشه موفقیتهاش کمتر از شما نباشه.

براتون آرزوی موفقیت میکنم
    سلام مرسی حق با شما بود من کد ویزا رو در نظر نگرفته بودم و جمله اخر صفحه اول به اشتباه انداختم.
    اما:
    اول اینکه هر کسی که فکر می کنه شایسته ترین ادم هست مشکل شخصیتی و غرور داره . ما همچین ادعایی نداریم. حرف من اینه بین کسی که دانشگاه رنک خوب و معروف دنیا درس خونده با اونی که دانشگاه رنک 5 رقمی درس خونده فرق داره. کسی که 10 سال پشت میز نشسته و به مراجعه کننده ها گفته برو فردا بیا و هیچ وفت تو دفترش نیست . با کسی که شیفت 24 ساعته در دمای منفی 20 کار می کنه و 3 روزی 2 ساعت می خوابه فرق داره.

دوم اینکه این سیستم نیابد اینطوری که ما فکر می کنیم باشه. چون سیستم نیوزیلند که استرالیا درحقیقت می خواد از روی اون کپی برداری کنه، اینطوری نیست که کیفیت کاری و تحثیلی فرد را دخالت ندهد و فوق لیسانس دانشگاه ازاد ممسنی و هاروارد یک امتیاز بگیرند چون هر دو فوق هستند.
    با وکیل سفارت نیوزیلند که سال پیش صحبت کردم، خودش گفت حتی سایقه کاری افراد اگر در شرکتهای black list ما باشه، وقتی وارد پول می شوند به آنها امتیازی تعلق نمی گیره برای این سابقه کاری و می گفت فقط افرادی که از 140 امتیاز 140 می یارن در موردشون سیستم موشکافی نمی کنه وگرنه باقی موارد اینکه کجا کار کردن و کجا درس خوندن توسط ما مد نظر قرار می گبره. پس حتما ایها خودشون یکسری غربال دارند که اعلام نمی کنند، چون نیازی هم نیست. برای اینکه پر کردن eoiبرای هیچ کس هزینه نداره. شما فرم پر می کنی و بعد یک مدت می گن اکی هستی یا نه. دلیل هم نداره توضیح بدن که چرا اکی نیستی و شما هم فکر می کنی حتما افرادی بودند که امتیازشون از شما بیشتر بوده و صرف امتیاز بیشتر انتخاب شدند.

اگر اینطوری نباشه کلا خنده داره، والا در مملکت ما هم با اون اوضاعش بین تحصیل کرده دانشگاه ازاد ممسنی و هاروارد تفاوت می گذارن ان وقت اینها نگذارند؟!

مورد اخر هم اینکه کسی که 75 امتیاز داره 10 سال زودتر بدنیا امده و سابقه کاری بیشتری داره اونم از نظر زمانی نه کیفیتی الزاما. از یک ادم 28 ساله که پشت هم درس خونده نمی شه انتطار سایقه 10 ساله داشت.
    ویرایش توسط farveh : June 9th, 2012 در ساعت 06:03 AM

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

اگر اینطوری نباشه کلا خنده داره، والا در مملکت ما هم با اون اوضاعش بین تحصیل کرده دانشگاه ازاد ممسنی و هاروارد تفاوت می گذارن ان وقت اینها نگذارند؟!

مورد اخر هم اینکه کسی که 75 امتیاز داره 10 سال زودتر بدنیا امده و سابقه کاری بیشتری داره اونم از نظر زمانی نه کیفیتی الزاما. از یک ادم 28 ساله که پشت هم درس خونده نمی شه انتطار سایقه 10 ساله داشت.
    farveh گرامی
    با شما موافقم که کیفیت تحصیلات و کیفیت سابقه کار مساله مهمی هست. حداقل از نظر Engineers Australia که در هنگام اسسمنت تا حد زیادی کیفیت مدرک در نظر گرفته میشه. کیس آفیسر ها هم معمولا صحت سابقه کار رو تا حد ممکن چک میکنن حتی اگر لازم باشه با شرکتی که نامه سابقه کار رو داده تماس میگیرن و با مدیر مسوول شخص درمورد وظایفش صحبت میکنن.
    یکی دوتا مساله دیگه رو هم خوبه که در نظر بگیریم:

1- اگر دونفر از همه لحاظ با هم برابر باشن و 65 امتیاز بگیرن اون شخصی به 75میرسه که بتونه آیلتس 8 در تمام مهارتها بگیره و من و شما میدونیم که آیلتس 8 در تمام مهارتها یعنی چه! کسی که در این حد زبان بدونه و به راحتی وارد بازار کار میشه ( چون احتمالا انگلیسی زبان مادریش هست! و مدرک تحصیلیش و سابقه کارش هم از کشور خودش هست )

2- درست میفرمایید که اونی که سابقه کار داره زودتر به دنیا اومده. اما -اگر سابقه اون فرد به قول شما پشت میز نشینی نبوده باشه- به همون نسبت این آدم آموزشهای پس از خدمت و تجربیات عملی رو کسب کرده که هزینه هایش رو شرکتش در ایران یا هرکجای دنیا پرداخت کرده. و حالا اومدن این آدم به استرالیا یعنی هلو برو تو گلو. در صورتیکه مثلا درمورد یک استرالیایی یا بچه هایی که با بورس میرن استرالیا، دولت استرالیا باید کلی هزینه هاشون رو بده، بعدا هم که میرن سرکار کلی هزینه بشه تا این افراد باتجربه بشن تا تازه بشن همون متخصصی که مفت و مجانی وارد اقتصاد استرالیا شده!

یک نکته ای که باید در نظر گرفت اینه که حدود 30 درصد مهاجران استرالیا در سال 2011 از کشورهای انگلیسی زبان ( شامل انگلستان، ایرلند، نیوزیلندو...) به استرالیا مهاجرت کرده اند.
    به نظر من اگر ایرادی به سیستم جدید وارد باشه این هست که باعث میشه که در سالهای آتی بیشتر مهاجرها از بین این افراد انتخاب بشن چون زبان مادری اونها انگلیسی هست و در شرایط برابر با مهاجرین غیر انگلیسی زبان امتیازشون به میزان زیادی بیشتر میشه. با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی اروپا و پیش بینی اینکه به زودی مهاجران زیادی از اروپا راهی کشورهای پیشرفته غیر اروپایی میشن ( مثل زمانی که اقتصاد ایرلند وارد بحران شد) این مشکل خودش رو بیشتر نشون میده و حتی بازار کار استرالیا رو به نفع مهاجرهای انگلیسی زبان تحت تاثیر قرار میده.

درکل به نظر من در سیستم جدید رقابت اصلی بین تحصیلات و سابقه کار و زبان هست اما درنهایت به نفع کسی هست که زبانش بهتر باشه و این به نفع ما ایرانیها و کشورهای غیر انگلیسی زبان نیست. درمورد سیستم امتیازبندی کنونی به نظر من هیچ قانونی کامل نیست ولی درمورد معیارهای گزینشی به نظر من بهترین راه ممکن نسبت به گذشته انتخاب شده.
    ویرایش توسط icarus : June 9th, 2012 در ساعت 09:11 AM
    کبک: فایل نامبر: 26 ژانویه 2011(دیگه پیگیری نمیکنم چون کلکسیون PRلازم ندارم.استرالیا: فایل نامبر:23نوامبر2009175 اقامت دایم فدرال*کیس آفیسر 03.05.2011فاینالایز مدیکال 15 فوریه2012ویزا: 13مارس2012در حال لذت بردن از ملبورن

چيزي در مورد زمان بررسي پرونده ها در روش جديد اعلام نشده است؟

Junior Member

farveh گرامی
    با شما موافقم که کیفیت تحصیلات و کیفیت سابقه کار مساله مهمی هست. حداقل از نظر Engineers Australia که در هنگام اسسمنت تا حد زیادی کیفیت مدرک در نظر گرفته میشه. کیس آفیسر ها هم معمولا صحت سابقه کار رو تا حد ممکن چک میکنن حتی اگر لازم باشه با شرکتی که نامه سابقه کار رو داده تماس میگیرن و با مدیر مسوول شخص درمورد وظایفش صحبت میکنن.
    یکی دوتا مساله دیگه رو هم خوبه که در نظر بگیریم:

1- اگر دونفر از همه لحاظ با هم برابر باشن و 65 امتیاز بگیرن اون شخصی به 75میرسه که بتونه آیلتس 8 در تمام مهارتها بگیره و من و شما میدونیم که آیلتس 8 در تمام مهارتها یعنی چه! کسی که در این حد زبان بدونه و به راحتی وارد بازار کار میشه ( چون احتمالا انگلیسی زبان مادریش هست! و مدرک تحصیلیش و سابقه کارش هم از کشور خودش هست )

2- درست میفرمایید که اونی که سابقه کار داره زودتر به دنیا اومده. اما -اگر سابقه اون فرد به قول شما پشت میز نشینی نبوده باشه- به همون نسبت این آدم آموزشهای پس از خدمت و تجربیات عملی رو کسب کرده که هزینه هایش رو شرکتش در ایران یا هرکجای دنیا پرداخت کرده. و حالا اومدن این آدم به استرالیا یعنی هلو برو تو گلو. در صورتیکه مثلا درمورد یک استرالیایی یا بچه هایی که با بورس میرن استرالیا، دولت استرالیا باید کلی هزینه هاشون رو بده، بعدا هم که میرن سرکار کلی هزینه بشه تا این افراد باتجربه بشن تا تازه بشن همون متخصصی که مفت و مجانی وارد اقتصاد استرالیا شده!

یک نکته ای که باید در نظر گرفت اینه که حدود 30 درصد مهاجران استرالیا در سال 2011 از کشورهای انگلیسی زبان ( شامل انگلستان، ایرلند، نیوزیلندو...) به استرالیا مهاجرت کرده اند.
    به نظر من اگر ایرادی به سیستم جدید وارد باشه این هست که باعث میشه که در سالهای آتی بیشتر مهاجرها از بین این افراد انتخاب بشن چون زبان مادری اونها انگلیسی هست و در شرایط برابر با مهاجرین غیر انگلیسی زبان امتیازشون به میزان زیادی بیشتر میشه. با در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی اروپا و پیش بینی اینکه به زودی مهاجران زیادی از اروپا راهی کشورهای پیشرفته غیر اروپایی میشن ( مثل زمانی که اقتصاد ایرلند وارد بحران شد) این مشکل خودش رو بیشتر نشون میده و حتی بازار کار استرالیا رو به نفع مهاجرهای انگلیسی زبان تحت تاثیر قرار میده.

درکل به نظر من در سیستم جدید رقابت اصلی بین تحصیلات و سابقه کار و زبان هست اما درنهایت به نفع کسی هست که زبانش بهتر باشه و این به نفع ما ایرانیها و کشورهای غیر انگلیسی زبان نیست. درمورد سیستم امتیازبندی کنونی به نظر من هیچ قانونی کامل نیست ولی درمورد معیارهای گزینشی به نظر من بهترین راه ممکن نسبت به گذشته انتخاب شده.

دوستان فکر کنم به جای این همه اعلام نظر شخصی ، یه مکاتبه با دیاک کنید یا مثلاً از طریق بلاگشون اینو بپرسین (نمی دونم طرح سئوال الان مقدور هست یانه) . به نظر من فروم بیشتر برای انتقال تجربیات واقعی افراد به درد میخوره وگرنه موثق ترین اطلاعات توی سایت و بلاگ دیاک اومده. وقتی هنوز کسی از pool در نیومده چطوری میشه انتظار داشت بیاد تجربشو اینجا بگه پس این صحبت هایی که اینجا میشه صرفاً میشه برداشت شخصی از قوانین که فکر نکنم چیزی باشه که دنبالش هستیم.
    شخصاً چون موضوع EOI شاملم نمیشه پیگیری بیشتر نمی کنم ولی عزیزانی که این موضوع بهشون مربوط میشه به نظرم از مکاتبه با دیاک یا بلاگشون بهتر نتیجه میگیرن .

Member icarus آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_jkh نمایش پست ها
    دوستان فکر کنم به جای این همه اعلام نظر شخصی ، یه مکاتبه با دیاک کنید یا مثلاً از طریق بلاگشون اینو بپرسین
    چی رو بپرسیم؟
    چیزهایی که من نوشتم نظر شخصی نیستن. گفتمانی بود اندرباب اهمیت سابقه کار و بیشتر شدن نقش زبان انگلیسی در امتیاز بندی و اثرات آن! هرچند با پرچانگی من یک گفتمان ساده تبدیل به مثنوی هفتاد من شد!

Junior Member

چی رو بپرسیم؟
    چیزهایی که من نوشتم نظر شخصی نیستن. گفتمانی بود اندرباب اهمیت سابقه کار و بیشتر شدن نقش زبان انگلیسی در امتیاز بندی و اثرات آن! هرچند با پرچانگی من یک گفتمان ساده تبدیل به مثنوی هفتاد من شد!
    دوست عزیز همونطور که از پستم مشخصه ،منظور من صرفاً پست آخر شما نیست و روی صحبت من بیشتر با farve و بقیه دوستایی بود که در مورد جزئیات و منطق انتخاب نفرات از pool و میزان مهم بودن امتیاز سئوال دارند. یعنی خیلی خلاصه به نحوی از دیاک پرسیده بشه (مثلاً توی بلاگشون) موردی مثل همسر خانم farve برای دیاک اولویت داره یا یه متقاضی 75 امتیازی از زیمبابوه!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

سلام به دوستان من در 2 سال گذشته عمرم رو در فروم کبک تلف کردم و مثل خیلی ها از اینکه چرا با وجود داشتن ielts 7.5 ( با ریدینگ 9 البته!!) استرالیا اپلای نکردم متاسفم ( فکر می کنم رشته ام هم در لیست اولویت دارها بود!! به هر حال الان اوضاعم این جوره: (آیلتس جنرالم اکسپایرشده ) و علی الحساب یه 7 آکادمیک دارم!! (بدرد EA .واسه اسسمنت می خوره؟) سن 30 و سابقه 9 سال دانشجوی دکتری هستم که البته مهم نیست چندان برام!! روال اسسمنت همون مثل قبله؟ امتیاز من در سیستم جدید بنظر خودم 70 میشه؟ امتیاز رشته اگه همچنان دیمند باشه کی حساب میشه"؟
    ارسال مدارک:18aug2010 .. رشته 6 امتیازی -تاریخ مصاحبه و دریافتcsqی .....18mai 2012
    فایل نامبر فدرال ...18july2012 آپدیت ازپاریس:22april2013 مدیکال :20dec2013 پاس ریکویست: 30feb2014