صفحه 9 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 137

موضوع: آرشیو شده : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012 ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : تغییر اساسی مهاجرت به استرالیا از اول جولای 2012

دوستان skillcelectدر 2 نوع ویزا کا رمیکنه اولیش ویزاهای کار فرما هستش که خود کار فرما بر اساس میزان سابقه کار وزبان و رشته شما رو انتخاب میکنه کار فرما به هیچ عنوان به اطلاعات شخصی شما مثل نام و ملیت دسترسی نداره نوع دوم ویزاهای skill worker هستش 175و176و475که تنها ملاک انتخاب بر اساس تعداد مورد نیاز فقط وفقط وفقط امتیاز بالاتر هستش

Junior Member

اعتبار اسس یک سال است.من رسته ام کامپیوتر است.این که گفتید دو ساله شده شامل حال من هم می شه؟

Junior Member

من 40 سال دارم.10 سال سابقه کار دارم.رشته ام لیسانس کامپپوتر است.ielts 7 دارم.که فقط یکی از بخشها 8 شده.سه تا 6.5 یکی هم 6. اسسمنت هم شدم .با این حساب من می تونم امتیاز میارم؟ هیچ فامیل و اینها هم اونجا ندارم.به نظر خودم 20 امتیاز کم دارم چطور می تونم جبران کنم؟

Junior Member

من 40 سال دارم.10 سال سابقه کار دارم.رشته ام لیسانس کامپپوتر است.ielts 7 دارم.که فقط یکی از بخشها 8 شده.سه تا 6.5 یکی هم 6. اسسمنت هم شدم .با این حساب من می تونم امتیاز میارم؟ هیچ فامیل و اینها هم اونجا ندارم.به نظر خودم 20 امتیاز کم دارم چطور می تونم جبران کنم؟
    سلام

شما 20 امتیاز کم دارید. با گرفتن نمره 8 در هر مهارت آیلتس می توانید این 20 امتیاز را جبران نمایید

موفق باشید

برای گرفتن 5 امتیاز همسر اون باید اسس بشه . همسر من مهندس الکترونیک است که اسسور اون EA است . EA قبول میکنه که مثلا کسانی که میخواهند اسس بشوند چند TRF بدهند که با هم همپوشانی داشته باشه و خلاصه نشون بده که آیلتس طرف 4 تا 6 داره . آیا از دید اداره مهاجرت فقط اسس مهمه یا باید حتما یک آیلتس داشته باشه که 4 تا 6 داشته باشه تا امتیاز همسر را به من بدهند؟

من یک شرایط خاصی برام پیش اومده که می خوام اگر بتونید منو راهنمایی کنید
    من می خوام برای 175 اقدام کنم و برای اینکار لازمه که از 5 امتیازه پارتنر استفاده کنم. از طرفی همسرم هم 12 جولای امتحان داره و امکان داره که بتونه 4 تا 6 در هر اسکیل بیاره ولی همونطور که می دونید قبلش لازمه که من قبل از 1 جولای لادج کرده باشم
    شایان ذکره که همسرم دفعه پیش که امتحان داد 3 تا 5.5 و یک 6 گرفت و امکانش هم هست که نمره لازم تو زبان رو نیاره

حالا من نمی دونم اگر من نتونم تا 28 روز بعد از تاریخ لاج کردن نمره همسرم بفرستم، چه اتفاقی برای پرونده من می افته؟
    آیا به من بازم وقت میدن یا مثلا اجازه استفاده از ویزای دیگری مثلا 475 رو می دن؟
    آیا اگر کیسم به مشکل بخوره با قوانین قبل جولای 2012 باهام برخورد می کنن یا قبل 2012؟

جهت اطلاعتون من و همسرم مدارکمون اسس شده و خودم به زور تونستم 4 تا 6 بگیرم

ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی بکنه
    ویرایش توسط farzanehdana : June 15th, 2012 در ساعت 01:19 AM
    شرایط فعلی تغییر خواهد کرد. خوب یا بد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohajer نمایش پست ها
    برای گرفتن 5 امتیاز همسر اون باید اسس بشه . همسر من مهندس الکترونیک است که اسسور اون EA است . EA قبول میکنه که مثلا کسانی که میخواهند اسس بشوند چند TRF بدهند که با هم همپوشانی داشته باشه و خلاصه نشون بده که آیلتس طرف 4 تا 6 داره . آیا از دید اداره مهاجرت فقط اسس مهمه یا باید حتما یک آیلتس داشته باشه که 4 تا 6 داشته باشه تا امتیاز همسر را به من بدهند؟
    ایشون باید در یک مدرک هر 4 چهار آیتم را 6 یا بالاتر بیاورند

نقل قول نوشته اصلی توسط polimi نمایش پست ها
    سلام خدمت بزرگواراندوستان ن شرایط میگم ممنون میشم راهنماییم کنیدمتولد ۱۳۶۳ (۲۸ سال)کارت سربازیکارشناسی مهندسی مکانیک سیالات سال ۸۶سابقه کاری با بیمه : سال ۸۷ تا ۸۹ (۲ سال و ۶ ماه ) : مشاور و ناظر هیدرومکانیک و نیروگاه سد (کار در سایت) (بازرس جوش،بازرس نصب،بازرس رنگ،Q.C)
    سابقه کاری بدون بیمه : ۱ سال
    در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس مهندسی نفت در ایتالیا (به زبان انگلیسی)مجردسال دیگه درس در ایتالیا تموم میشه ممنون مشم نظر افراد با تجربه بشنوم واسه مهاجرت داشته باشم)
    .

اینارو ابهام دارم
    ۱-یه سایتی چیزی که امتیازم متوجه شم؟
    ۲-برای مهاجرت تخصص میتونم قبل اینکه کار گیر بیارم، اقدامات اولیه کرد واسش؟
    ۳-من الان اسپانسرم ، مستقلم ، ناحیه ایم ؟

۴-این recognised graduate به درد مخوره واسه مهاجرت؟

۵-واسه اینکه به قبل جولای بخورم چه مدارکی باید اماده کنم (ایا ایلس برای باز کردن پرونده لازمه؟)

یک دنیا ممنون.

جواب رسمی در مورد زمان لاج و مدرک آیلتس:

For any applications lodged on or after 1 July 2011, you must complete your English language test
    before your visa application is lodged. If you have submitted an application after 1 July 2011 without
    evidence of English test results, you have 28 days to provide this evidence to the department.

Member
    رشته و دانشگاه
    Accounting(BA)-Shiraz Uni-Diploma in IFRS-ACCA

سلام
    خبر 60 امتیاز به جای 65 واقعا عالی بود مخصوصا وسه من که این 5 امتیازحدود یکسال از عمرم رو یه جورایی تلف کرد واسه آیلتس خوندن وعقب افتادن از خوشی وادامه تحصیلم .

Junior Member

دوستان یه سوال امرجنسی
    ایا مهندس الکترونیک با معدل زیر 12 شانس اسس شدن داره؟