صفحه 32 از 33 نخستنخست ... 222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

وضعیت استخدام تو ایران که روز به روز بدتر و بدتر میشه که با این وضع اقتصادی ایران و مشکلات اقتصادی که داره دور از انتظار نیست و روز به روز هم بدتر میشه
    متاسفانه من فقط هدفم مهاجرته
    قبلا میگفتم یکی از راهایی که در ذهنم دارم مهاجرته ولی الان نظرم عوض شده .
    کسی هست المپیاد اقتصاد شرکت کرده باشه ؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen987 نمایش پست ها
    لفظ بازار رندوم و غیرقابل پیشبینی کاملا غیرعلمی هستش .

برید چند مقاله انگلیسی بخونید .( یک سرچ ساده انگلیسی در اینترنت )
    شما میخوای بری اقتصاد بخونی بعد با مینیمم رفرنس های معروف رشته ات آشنا نیستی؟ قبل از نقض آدم ها تامل کن - پاتو از ایران بذاری بیرون و اینقدر ناپخته نظر بدی دیگه بهت توجه نمیکنن!
    زبانتون اگه خوبه بشینین اینو بخونین
    https://en.wikipedia.org/wiki/A_Rand...wn_Wall_Street
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    شما میخوای بری اقتصاد بخونی بعد با مینیمم رفرنس های معروف رشته ات آشنا نیستی؟ قبل از نقض آدم ها تامل کن - پاتو از ایران بذاری بیرون و اینقدر ناپخته نظر بدی دیگه بهت توجه نمیکنن!
    ترید کردن کار راحتی نیست و ربطی به اقتصاد هم نداره. ترید یک مبجث بسیار عمیقی داره. البته که اقتصاد هم اینطوریه.
    ولی این که بگیم بازار رندوم به نظرم زیاد درست نیست. هزاران کتاب هم هست که برخلاف نظریه اون کتابی که معرفی کردین نظر میده.

Junior Member

سلام خدمت همه عزیزان.
    کسی از عزیزان درباره رشته های مربوط به اقتصاد نفت و گاز تو خارج از کشور اطلاعاتی داره؟ برای آشنایی کلی و اینکه بدونم بیشتر کدوم کشورها و دانشگاه ها تو این زمینه دانشجو میگیرن؟ کدوم ها معتبر ترن و کدوم شانس پذیرش برای ایران بیشتره. احتمال فاند گرفتن تو این فضا چقدر هست و ...
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

اول از همه ناپخته نظر ندادم دوست عزیز
    دوم که من قراره دانشجو اقتصاد بشم ( در مقطع کارشناسی) ولی یک تریدر هستم که درامد مناسبی هم از کارم دارم .
    سوم نظریه Random walk فقط یک نظریه است و این نظریه های خیلی خیلی زیاد هم هستش که این نظریه رو رد میکنن ( من خودم مخالف این نظریه هستم و تا حالا چندین فردی که طرفدارش بودن رو قانع کردم که نظریه درستی نیست )
    در ضمن من مگه اومدم ادعای استادی یا علامه دهر بودن کردم ؟ هر چی هم بگم با مطالعه به دست اومده .
    من نه ادعایی دارم و نه چیزی مگه من اینجا از خودم تعریف کنم بهم جایزه میدن ؟

یه استادی به من گفت در مناظره سوال رو با سوال درست و صحیح جواب بده اول

پس

شما هم به ثابت کن که تحلیل تکنیکال(فنی) و تحلیل فاندامنتال(بنیادی) علمی و معتبر نیستن . ( در صورتی که بتونین ثابت بکنید حرفتون قبوله )

از همه مهمتر : من کوچیک شما هستم و خدایی نکرده قصد جسارت ندارم . اصلا ادعایی هم ندارم و نخواهم داشت

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ترید کردن کار راحتی نیست و ربطی به اقتصاد هم نداره. ترید یک مبجث بسیار عمیقی داره. البته که اقتصاد هم اینطوریه.
    ولی این که بگیم بازار رندوم به نظرم زیاد درست نیست. هزاران کتاب هم هست که برخلاف نظریه اون کتابی که معرفی کردین نظر میده.
    من نمیدونم چرا اینقد با عجله فقط میخواین مخالفت کنین؟
    نوشته من رو مجددا بخونین تا ببینین چقدر بد متوجه شدین.
    من گفتم: محیط آکادمیک خیلی اعتقاد داره بازار رندوم هست و لذا برای این تیپ تجربه ها خیلی کمتر ارزش قائل هست. اینکه نظر من چیه و من چه اعتقادی مبحث دیگه ای هست. ایشون میخواد بره اقتصاد بخونه، منم گفتم دپارتمان فاینانس خیلی سر این تیپ تجربه های کاری هیجان زده نمیشه دیگه چه برسه به اقتصاد که خیلی علاقه به تئوری داره.

کتابی که من معرفی کردم یکی از هزاران کتاب نیست، یکی از مهمترین کتابهایی هست توسط استاد اقتصاد و آمار پرینستون نوشته شده.
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member

من نمیدونم چرا اینقد با عجله فقط میخواین مخالفت کنین؟
    نوشته من رو مجددا بخونین تا ببینین چقدر بد متوجه شدین.
    من گفتم: محیط آکادمیک خیلی اعتقاد داره بازار رندوم هست و لذا برای این تیپ تجربه ها خیلی کمتر ارزش قائل هست. اینکه نظر من چیه و من چه اعتقادی مبحث دیگه ای هست. ایشون میخواد بره اقتصاد بخونه، منم گفتم دپارتمان فاینانس خیلی سر این تیپ تجربه های کاری هیجان زده نمیشه دیگه چه برسه به اقتصاد که خیلی علاقه به تئوری داره.

کتابی که من معرفی کردم یکی از هزاران کتاب نیست، یکی از مهمترین کتابهایی هست توسط استاد اقتصاد و آمار پرینستون نوشته شده.
    مخالفت نکردم و نظر شما هم محترمه کاملا بازم میگم ولی خب من استدلال خودم رو دارم و شما هم استدلال خودتون رو دارید که استدلال هر کدوممون با منبع هستش ولی خب هر کسی از یک زاویه دیدی میبینه و در جای خودش قابل احترام هستش.
    و در ضمن درمورد حساب های ترید هم من از یک استاد دانشگاه پرسیدم گفت بستگی داره کجا و با چه عنوان شغلی بخوای کار کنی و هدفت باشه .
    بله اگه شغلت با بازار های مالی درگیر باشه خیلی خیلی براشون اهمیت داره و به مهارتت توجه میکنن . ( میگفت خیلی براشون ملاکه تو اینطور شغل ها که کاملا مرتبط با بازارهای مالی هستش )
    ولی گفت به طور کلی حتی اگه با اون عنوان شغلی ارتباطی نداشته باشه یک امتیاز مثبتی خواهد بود . ( که بستگی داره به شغلش و شرایط و .... )

Junior Member

دوستان عزیز
    آلمان و ایتالیا به شدت به جذب دانشحویان رشته اقتصاد در مقطع ارشد و دکترا تمایل داره و غالبا رایگان هستند،ایتالیا بورسیه استانی هم داره و به راحتی برای ارشد و دکترای رشته اقتصاد میده...کانادا،آمریکا،انکلی ،نیوزیلند،استرالیا و کشورهای اسکاندیناوی به شدت اقتصاد برای بازار کار نیاز دارند و درصورت بلد بودن زبان نیتیو به راحتی شغل با درآمد عالی پیدا میکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahafgh96 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    آلمان و ایتالیا به شدت به جذب دانشحویان رشته اقتصاد در مقطع ارشد و دکترا تمایل داره و غالبا رایگان هستند،ایتالیا بورسیه استانی هم داره و به راحتی برای ارشد و دکترای رشته اقتصاد میده...کانادا،آمریکا،انکلی ،نیوزیلند،استرالیا و کشورهای اسکاندیناوی به شدت اقتصاد برای بازار کار نیاز دارند و درصورت بلد بودن زبان نیتیو به راحتی شغل با درآمد عالی پیدا میکنید.
    سلام من قراره دانشجو اقتصاد بشم از این ترم ( از آبان ماه )
    هدفمم المپیاد اقتصاد هستش
    اما شما چه کارهایی پیشنهاد میکنید که بتونه باعث بشه رزومه ام قوی تر بشه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen987 نمایش پست ها
    سلام من قراره دانشجو اقتصاد بشم از این ترم ( از آبان ماه )
    هدفمم المپیاد اقتصاد هستش
    اما شما چه کارهایی پیشنهاد میکنید که بتونه باعث بشه رزومه ام قوی تر بشه ؟
    سلام
    خود المپیاد امتیاز مثبتی حساب میشه و برای المپیادی شدن باید اولا در دروس تخصصی خودتون رو به استاد نشون بدید صرفا نمره خوب گرفتن شما رو المپیادی نمیکنه رابطه خوب با استاد نقش مهم تری داره
    معمولا دانشکده های اقتصاد تبادل دانشجو با دانشگاه های خارج دارن و یه ترم یک دانشجو بورسیه میشه در خارج همین بک ترم هم خوبه
    مقاله نویسی و معدل بالا و اینکه استاد ها دید خوبی به شما داشته باشند برای توصیه نامه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)