صفحه 1 از 33 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

پیش فرض گرفتن Fund در رشته اقتصاد

با سلام وتشکر از همه دوستان؛
    من لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه با معدل 15.5 هستم.1-میخواستم بدونم با این معدل امیدی برای گرفتن فاند هست یا بخونم واسه فوق لیسانس معدلم رو ببرم بالا, بعدبرای Phd اقدام کنم؟2-آیا تا بحال کسی موفق شده فاند برای رشته اقتصاد MS or PHD بگیره؟اگه گرفته ؛ تو ایران چه دانشگاهی خونده و معدلش و مدرکش چی بوده؟از چه دانشگاهی تو چه کشوری فاند گرفته؟چه معدلی تو رشته ی اقتصاد یا بهتر بگم چه شرایطی رو باید داشته باشم تا بتونم فاند بگیرم؟کدوم کشور بهتره؟به خدا اگه بدونید چه کمک و تاثیری تو سرنوشت یک انسان با جواب دادن و راهنمائی کردنتون میکنید؛منو بدون جواب نمیذارید

قبلا از تمامی عزیزان تشکر میکنم
    امید,

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

there is no need to use these kind of words to get reply....if someone knows the answer he would help u
    I know one body with BS GPA17 from EE dept of Sharif Uni got admission in Eco from Austin....absolutely full fund..I am not sure if he got it for MS or direct Phd.. I doubt that ur case can get fund for MS.......
    according to my hearsay, I can tell u even in PhD program in Economics, particularly in top univs thay assume that u know nothing about Eco but are an expert in Math, Stat, so they start the program with basic bases such as Micro Eco 1....I mentioned this to ensure u that even in US top Eng students have good chances for graduate in Eco....in the Iranian student cases , this is true even more because they r not sure about acridity of business schools in Iran rather than Eng depts
    u can check this by comparing the results of this year's admissions for Mng, Busi and Eco majors from MBA and Eng depts.......
    as a result I advise u to continue ur MS in Iran and think of PhD , but if u insist on doin Brain Drain !! try to ace it at GMAT or GRE eventhough if I were u I would never count on ranked univs.....
    Gd Luck
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

Junior Member

ببینید گرفتن فاند در اقتصاد خیلی سخت تر از رشته های دیگه ایه که ایران توش خوبه. باید معدلتون رو با تافل و GREو recom. و مقاله و اینها جبران کنین مسلما. به سختی اونجا برای دکترا پذیرش می دن. من دانشجوی فوق بودم و باز بهم فوق پذیرش دادن. اگه خیلی روی دانشگاه حساس نباشین مطمئنم می تونین روی یه مقاله ای کار کنین و از دانشگاه متوسط پذیرش بگیرین. ولی اگه فوق هم قبول شده باشین خب مسلما نکته مثبتیه.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet
    ببینید گرفتن فاند در اقتصاد خیلی سخت تر از رشته های دیگه ایه که ایران توش خوبه. باید معدلتون رو با تافل و GREو recom. و مقاله و اینها جبران کنین مسلما. به سختی اونجا برای دکترا پذیرش می دن. من دانشجوی فوق بودم و باز بهم فوق پذیرش دادن. اگه خیلی روی دانشگاه حساس نباشین مطمئنم می تونین روی یه مقاله ای کار کنین و از دانشگاه متوسط پذیرش بگیرین. ولی اگه فوق هم قبول شده باشین خب مسلما نکته مثبتیه.
    مبارکه ...
    در مورد رزومتون بیشتر توضیح می دین ؟ و اینکه کجاها اپلای کردین و نتایجتون چی شده ؟
    یا اینکه توی نتایج پذیرش مشخصاتتون رو وارده کردین قبلآ !! ..

نقل قول نوشته اصلی توسط pooladnezhad
    با سلام وتشکر از همه دوستان؛
    من لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه با معدل 15.5 هستم.1-میخواستم بدونم با این معدل امیدی برای گرفتن فاند هست یا بخونم واسه فوق لیسانس معدلم رو ببرم بالا, بعدبرای Phd اقدام کنم؟2-آیا تا بحال کسی موفق شده فاند برای رشته اقتصاد MS or PHD بگیره؟اگه گرفته ؛ تو ایران چه دانشگاهی خونده و معدلش و مدرکش چی بوده؟از چه دانشگاهی تو چه کشوری فاند گرفته؟چه معدلی تو رشته ی اقتصاد یا بهتر بگم چه شرایطی رو باید داشته باشم تا بتونم فاند بگیرم؟کدوم کشور بهتره؟به خدا اگه بدونید چه کمک و تاثیری تو سرنوشت یک انسان با جواب دادن و راهنمائی کردنتون میکنید؛منو بدون جواب نمیذارید

قبلا از تمامی عزیزان تشکر میکنم
    امید,
    همونطور که گفتن تو اقتصاد کسی که مهندسی و یا ریاضیات خونده ترجیح داده می شه به کسی که اقتصاد خونده. البته کسانی رو می شناسم که پذیرش و فاند برای دکترا تو امریکا و کانادا گرفتن و رشتشون هم اقتصاد بوده اما معدلاشون 18 و 19 بوده. من اگر جای شما بودم و امکان مالیش رو هم داشتم برای فوق مثلا تو سوئد اقدام می کردم( یکی از دوستام با معدلی مشابه معدل شما البته فوق داشت، پذیرش برای MS گرفت) که بعدش اقدام برای دکتراش خیلی بهتر جواب می ده. در غیر اینصورت برای کنکور فوق سنگ تموم بذارین که یه دانشگاه خوب قبول شین و معدلتونم حسابی بالا باشه و نمره GRE & TOEFL تون رو هم بالا ببرین. (فکر نمی کنم مقاله تو رشته اقتصاد جدی گرفته بشه)

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

یکی از دوستان توی فروم با لیسانس و فوق اقتصاد پذیرش دکتری گرفتن .. منم یه سوال ازشون پرسیدم و ایشون لطف کردن و علاوه بر مخفی کردن IDشون توی لیست نتایج پذیرش ، اطلاعات پذیرششون رو هم مخدوش کردن که دیگه کسی مزاحمشون نشه ..
    حرف های پگاه درسته ... حداقل مثل این دوستمون شانس گرفتن پذیرش و فاند توی مستر براتون می ره بالا اگه اینجا ارشد بخونین ... به نظر منم که یه سال خوندنش هم می ارزه ...

Junior Member

من هنوز تمام نتایجم نیومده که کامل بنویسم براتون. ولی با معدل 16.70 در لیسانس پذیرش فوق یه ساله از sfu گرفتم که پیشنهاد دادن بیام این مدل فوق رو که بعد راحت تر برم دکترا. البته فاند کامل هم داشت. از windsor, claremont, concordia هم به همین صورت ها پذیرش گرفتم. البته فوق می خونم ولی تموم نشده . در مورد رزومه م هم چیز خاصی نداشتم تافل 99. لیسانسم هم تهران بود. اگه باز سوالی داشتین مشخصا بگین چیا رو بگم که بنویسم. ولی امیدوار باشین. اگه فوق قبول شین همونطور که گفتم بهتره ولی احتمال اینکه مستقیم به دکترا در اقتصاد بدن کمه و اگر هم بدن اصلا پیشنهاد نمی شه توسط دانشجوهایی که اونجا هستن چون باید حتما در دوره دانشگاه TAیا RA بشین که بهتره آدم قبلش تجربه ش رو داشته باشه. راستی اگه اینجا TA هم شده باشین خوبه. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet
    من هنوز تمام نتایجم نیومده که کامل بنویسم براتون. ولی با معدل 16.70 در لیسانس پذیرش فوق یه ساله از sfu گرفتم که پیشنهاد دادن بیام این مدل فوق رو که بعد راحت تر برم دکترا. البته فاند کامل هم داشت. از windsor, claremont, concordia هم به همین صورت ها پذیرش گرفتم. البته فوق می خونم ولی تموم نشده . در مورد رزومه م هم چیز خاصی نداشتم تافل 99. لیسانسم هم تهران بود. اگه باز سوالی داشتین مشخصا بگین چیا رو بگم که بنویسم. ولی امیدوار باشین. اگه فوق قبول شین همونطور که گفتم بهتره ولی احتمال اینکه مستقیم به دکترا در اقتصاد بدن کمه و اگر هم بدن اصلا پیشنهاد نمی شه توسط دانشجوهایی که اونجا هستن چون باید حتما در دوره دانشگاه TAیا RA بشین که بهتره آدم قبلش تجربه ش رو داشته باشه. راستی اگه اینجا TA هم شده باشین خوبه. موفق باشین.
    سلام،

میشه بگین از این دانشگاهها توچه رشته ای پذیرش گرفتین؟ Financial Eng؟

ممنون
    If you wish it, It is no dream

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    یکی از دوستان توی فروم با لیسانس و فوق اقتصاد پذیرش دکتری گرفتن .. منم یه سوال ازشون پرسیدم و ایشون لطف کردن و علاوه بر مخفی کردن IDشون توی لیست نتایج پذیرش ، اطلاعات پذیرششون رو هم مخدوش کردن که دیگه کسی مزاحمشون نشه ..
    اِاِاِ! چه جالب! من فکر کردم فقط جواب منو ندادن! البته احتمالاً منظوری نداشتن فقط سرشون شلوغ بوده!

لطف می کنین بگین از دانشگاههای دیگه ای هم که اسم بردین فاند داشتین یا نه؟ نمره GRE تون چند بود؟ مقاله؟ تماسی با استادا داشتین؟ فاندتون به چه صورته TA یا RA ؟
    یه سؤال دیگه که ببخشید اگر مسخرست: میشه برای یه دانشگاه همزمان هم برای Phd و هم برای Ms اقدام کرد؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

- اره خب ... بالاخره آدم کار و زندگی داره !

- منم دقیقآ سوال های پگاه رو دارم ... مخصوصآ اون سوال مسخره ش !!

- خوندن دوباره ارشد خیلی مفیده .. مخصوصآ برای رشته هایی مثل اقتصاد و مدیریت که من یکی حس می کنم اگه یه راست برم سر کلاس دکتری توی اون سطح خیلی با کسانی که ارشد دانشگاه هایی خارجی خوندن فاصله دارم ...
    تبریک می گم ... سوال های پگاه رو هم جواب بدین دعا گوییم !! ;D

صفحه 1 از 33 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)