صفحه 30 از 33 نخستنخست ... 2021222324252627282930313233 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

سلام
    من دانشجوی دکتری اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی هستم و شاگرد اولم. لیسانس ریاضی دارم . سوالی داشتم بنظرتون چقدر شانس پذیرش دکتری یا پست دکتری در دانشگاههای خارجی را دارم . و کدام کشور یا دانشگاه. زبانم در حد آیلتس 6.5 است و سه مقاله علمی پژوهشی دارم و یک مقاله کنفرانسی بین المللی.
    ممنون اگر به من کمک کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- اقتصاد

سلام دوستان، خیلی خوشحال میشم اگر این پست رو مییبینید و حتی خیلی کم هم بدونید به من کمک کنید ممنون میشم. چون دیدم این تاپیک خیلی کمتر از سابق پاسخ میدند دوستان.

من لیسانس اقتصاد داشگاه تهران رو با معدل 15 تمام کردم و برای Master کانداد اقدام کنم . برای آمریکا شرایطش رو ندارم که برم.
    بر فرض که اگر تافل رو 100 هم بگیرم .
    آیا شانس پذیرش در15 دانشگاه های برتر کانادا رو دارم؟
    توی انتخاب استاد هم نمیدونم اگر کسانی رو میشناسید قبلا در اقتصاد تونستید فاند بگیرید
    معرفی کنید ممنون میشم .
    متاسفانه از هزینه های بیشتراز 4,000 دلار کانادا برنمیام.

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Minnaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان، خیلی خوشحال میشم اگر این پست رو مییبینید و حتی خیلی کم هم بدونید به من کمک کنید ممنون میشم. چون دیدم این تاپیک خیلی کمتر از سابق پاسخ میدند دوستان.

من لیسانس اقتصاد داشگاه تهران رو با معدل 15 تمام کردم و برای Master کانداد اقدام کنم . برای آمریکا شرایطش رو ندارم که برم.
    بر فرض که اگر تافل رو 100 هم بگیرم .
    آیا شانس پذیرش در15 دانشگاه های برتر کانادا رو دارم؟
    توی انتخاب استاد هم نمیدونم اگر کسانی رو میشناسید قبلا در اقتصاد تونستید فاند بگیرید
    معرفی کنید ممنون میشم .
    متاسفانه از هزینه های بیشتراز 4,000 دلار کانادا برنمیام.
    معدلتون چندان جالب نیست (احتمال میدم ۱۴ و خرده ای باشه و حتی ۱۵ هم نباشه)
    نمره GRE شما باید خیلی خوب باشه (بخش ریاضی اون)
    کلا کانادا مگه چندتا دانشگاه داره که شما تاپ ۱۵ رو هدفگذاری کردین؟

ریکامندیشن از استاد مطرحی تو دانشگاه تهران میتونین بگیرین؟ استادی هست کانادا درس خونده باشه؟
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران- اقتصاد

ممنونم که پاسخ دادید. معدل 15.4 .. حداقل معدلی که Requirement هست GPA=3 بود.
    اساتید تحصیلاتشون آمریکا هست. بیشتر برای دانشگاهای آمریکا شناخته شده هستند. ولی نکته خوبی اشاره کردید.. بررسی می کنم.
    دانشگاه هایی که نگاه کردم GRE نمیخواستند.. (برای Master)
    امیدم به نمره تافل هست، انتظار فاند میشه داشت ؟ حالا دانشگاه های تورنتو و B.Columbia مد نظر نیست...اتاوا و یورک بیشتر ..

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Minnaaa نمایش پست ها
    ممنونم که پاسخ دادید. معدل 15.4 .. حداقل معدلی که Requirement هست GPA=3 بود.
    اساتید تحصیلاتشون آمریکا هست. بیشتر برای دانشگاهای آمریکا شناخته شده هستند. ولی نکته خوبی اشاره کردید.. بررسی می کنم.
    دانشگاه هایی که نگاه کردم GRE نمیخواستند.. (برای Master)
    امیدم به نمره تافل هست، انتظار فاند میشه داشت ؟ حالا دانشگاه های تورنتو و B.Columbia مد نظر نیست...اتاوا و یورک بیشتر ..
    لطفا اسم چندتا دانشگاه که مستر اقتصاد پذیرش میدن و نمره GRE نمیخوان رو اینجا بنویسین من نگاه کنم به وب سایتشون.
    دانشگاه یورک درسته رنکینگ خیلی جذابی نداره ولی چون تورنتو هست خیلی محبوبه برای همین پذیرش گرفتن ازش خیلی ساده نیست.
    معمولا فاند میشه گرفت ولی همونطور که گفتم نمره GRE شما تو بخش ریاضی باید خیلی بالا باشه
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

سلام به همه دوستان عزیز
    خواهش میکنم کمکم کنین.
    من5ماه ديگه کنکور دارم.رشتم تجربیه،تو تیزهوشان درس میخونم،اصلا علاقه ای به رشته های علوم تجربی به خصوص پزشکی اینا ندارم!ولی بخاطر اینکه درسم خوبه همه انتظار دارن ک پزشکی یا یه چیزی همون دورورا قبول شم.ولی من عاشق اقتصاد و کلا مسايل مالی هستم،حتی تو تست های شخصیت شناسی معتبر جهان هم ک شرکت کردم،همشون شغل های مناسبم رو مثلا تحلیلگر اقتصادی،اقتصاددان،و خلاصه اینجورچیزا میارن.
    خیلی دوست دارم ک این جسارتو به خودم بدم و برم تو رشته اقتصاد یا مدیریت مالی و برم دنبال علاقم و خودمو به همه اثبات کنم. من واقعاً تصور اینکه ادامه درسای زیست و شیمی رو تو دانشگاه برای حداقل 7سال بخونم برام عذابه! به خدا قسم نمیتونم...
    باپدرمادرم صحبت کردم و تاحدودی راضی هستن ولی میگن که اقتصاد بخونی شغل هست مگه؟یه نمونه نشون بده!
    من خودم دوست دارم اقتصاد و مديريت مالی دانشگاه تهران بخونم،تا فارغ التحصيل شدنمم مدرک زبان بگیرم و بعدش برم برای دانشگاه های تاپ اروپا...
    توروخدا کمکم کنین ازین سردرگمی دربیام...یه سریا میگن برو دنبالش تو موفق میشی چون علاقه داری،تازه استعدادشم داری!
    بازم از یه طرف میترسم ک بعدا برای فاندگرفتن یا کلا شغل پیداکردن دچار مشکل بشم و شرمنده پدرمادرم بشم!ترسم از تواناییم نیست!ترسم بخاطر اینه ک واقعا رشته سختیه و احساس میکنم کارپیداکردن حتی تو اروپا هم سخت باشه برا این رشته...
    بازم خیلی حرف دارم...خیلی خیلی ممنون میشم اگه بهم کمک کنین اگه تجربه ای دارین یا کلا نظرتونو بگین...
    خیلی خیلی خیلی ممنونم

سلام به همه دوستان عزیز
    خواهش میکنم کمکم کنین.
    من5ماه ديگه کنکور دارم.رشتم تجربیه،تو تیزهوشان درس میخونم،اصلا علاقه ای به رشته های علوم تجربی به خصوص پزشکی اینا ندارم!ولی بخاطر اینکه درسم خوبه همه انتظار دارن ک پزشکی یا یه چیزی همون دورورا قبول شم.ولی من عاشق اقتصاد و کلا مسايل مالی هستم،حتی تو تست های شخصیت شناسی معتبر جهان هم ک شرکت کردم،همشون شغل های مناسبم رو مثلا تحلیلگر اقتصادی،اقتصاددان،و خلاصه اینجورچیزا میارن.
    خیلی دوست دارم ک این جسارتو به خودم بدم و برم تو رشته اقتصاد یا مدیریت مالی و برم دنبال علاقم و خودمو به همه اثبات کنم. من واقعاً تصور اینکه ادامه درسای زیست و شیمی رو تو دانشگاه برای حداقل 7سال بخونم برام عذابه! به خدا قسم نمیتونم...
    باپدرمادرم صحبت کردم و تاحدودی راضی هستن ولی میگن که اقتصاد بخونی شغل هست مگه؟یه نمونه نشون بده!
    من خودم دوست دارم اقتصاد و مديريت مالی دانشگاه تهران بخونم،تا فارغ التحصيل شدنمم مدرک زبان بگیرم و بعدش برم برای دانشگاه های تاپ اروپا...
    توروخدا کمکم کنین ازین سردرگمی دربیام...یه سریا میگن برو دنبالش تو موفق میشی چون علاقه داری،تازه استعدادشم داری!
    بازم از یه طرف میترسم ک بعدا برای فاندگرفتن یا کلا شغل پیداکردن دچار مشکل بشم و شرمنده پدرمادرم بشم!ترسم از تواناییم نیست!ترسم بخاطر اینه ک واقعا رشته سختیه و احساس میکنم کارپیداکردن حتی تو اروپا هم سخت باشه برا این رشته...
    خودم دوست دارم ارشد تو اروپا با بورسیه بخونم،بعدش همونجا تو یکی از کشورای اروپایی بمونم و کار کنم.چقد شانس دارم؟
    بازم خیلی حرف دارم...خیلی خیلی ممنون میشم اگه بهم کمک کنین اگه تجربه ای دارین یا کلا نظرتونو بگین...
    خیلی خیلی خیلی ممنونم

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiii2610 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    خواهش میکنم کمکم کنین.
    خودم دوست دارم ارشد تو اروپا با بورسیه بخونم،بعدش همونجا تو یکی از کشورای اروپایی بمونم و کار کنم.چقد شانس دارم؟
    خیلی خیلی خیلی ممنونم
    دوست عزیز اگه فکر میکنید تصمیمتون درسته و تو این رشته تحصیلی استعداد دارید به حرف کسی که ناامیدتون میکنه اصلا گوش ندید. شما میتونید از طریق همین تجربی موقع انتخاب رشته اقتصاد بزنید. این رو هم بدونید همیشه برا کسی که رزومه و توانایی خوبی داره کار هست و فاند هم هست. منتها باید تو دانشگاه با پشتکار و نگاه به هدفتون بکوب تلاش کنید تا معدل بسیار خوبی کسب کنید و بعد ازون بتونید برا ارشدبرید یک دانشگاه عالی. در طول چند سال دانشگاه هم سعی کنید با برنامه منسجم تواناییهاتون رو در زبان انگلیسی افزایش بدید که موقعی که میخواید امتحانهای زبان انگلیسی رو بگذرونید مشکلی نداشته باشید و بتونید نمره بالایی بیارید.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    معدلتون چندان جالب نیست (احتمال میدم ۱۴ و خرده ای باشه و حتی ۱۵ هم نباشه)
    نمره GRE شما باید خیلی خوب باشه (بخش ریاضی اون)
    کلا کانادا مگه چندتا دانشگاه داره که شما تاپ ۱۵ رو هدفگذاری کردین؟

ریکامندیشن از استاد مطرحی تو دانشگاه تهران میتونین بگیرین؟ استادی هست کانادا درس خونده باشه؟
    سلام دوست عزیز
    راستش من چندتایی رو تو کانادا پیدا کردم
    نمونه اش این:
    http://www.uwindsor.ca/graduate-stud...id=414&elqat=2

و یک سوالی هم داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
    من لیسانس مهندسی صنایع هستم با معدل 16.35 و ارشد مهندسی مالی با معدل 17.22
    آیلتس 6.5 دارم
    و 5 سال سابقه کار مرتبط در بورس به عنوان تحلیلگر و مشاور مالی
    البته یک مقاله کنفرانس داخلی هم دارم که فک نکنم کمکی بکنه و سه تا در حال آماده سازی
    ترجیحم اینه که برای PhD یا مستر اقتصاد کانادا اپلای کنم، بنظرتون تو کدوم یکی شانس بیشتری برای فاند دارم؟ رنک دانشگاه برام چندان مهم نیست
    با توجه به اینکه شاغلم خیلی سخته بخوام GRE بدم، برای آیلتس هم 3 هفته مرخصی گرفتم تا شد بخونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alifeyz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    راستش من چندتایی رو تو کانادا پیدا کردم
    نمونه اش این:
    http://www.uwindsor.ca/graduate-stud...id=414&elqat=2

و یک سوالی هم داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
    من لیسانس مهندسی صنایع هستم با معدل 16.35 و ارشد مهندسی مالی با معدل 17.22
    آیلتس 6.5 دارم
    و 5 سال سابقه کار مرتبط در بورس به عنوان تحلیلگر و مشاور مالی
    البته یک مقاله کنفرانس داخلی هم دارم که فک نکنم کمکی بکنه و سه تا در حال آماده سازی
    ترجیحم اینه که برای PhD یا مستر اقتصاد کانادا اپلای کنم، بنظرتون تو کدوم یکی شانس بیشتری برای فاند دارم؟ رنک دانشگاه برام چندان مهم نیست
    با توجه به اینکه شاغلم خیلی سخته بخوام GRE بدم، برای آیلتس هم 3 هفته مرخصی گرفتم تا شد بخونم
    سلام
    برای هردو شانس دارید ولی به نظر من مستر رو بخونی بهتره و کلا قید دکترا رو یزن چون فرصت شغلی برای مستر بیشتره

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)