صفحه 17 از 33 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Senior Member Gclub آواتار ها

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmoradi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    آیا با نمره GRE وربال 142 و کوانت159 شانسی برای فاند گرفتن از امریکا برای دکتری اقتصاد دارم؟
    لیسانس دانشگاه تهران بودم با معدل 15.91 ارشد آزاد تهران جنوب بودم با معدل 18.69
    یک مقاله ISI ، یک مقاله علمی پژوهشی و یک مقاله کنفرانس بین المللی دارم
    پایان نامه ام هم پایان نامه برگزیده سال شده
    لطف میکنید اگر دانشگاه خاصی به نظرتون میرسه معرفی کنید
    یه سوال دارم عنوان تز/ مقاله تون و همچنین رشته های درسی لیسانس و فوق لیسانس تون چی بود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economic

سلام عزیز.چقدر خوبه که پذیرش رو گرفتین. منم از دانشگاه Claremont تونستم پذیرش رو واسه مقطع دکترا بگیرم. اونا بهم فلوشیپ هم دادن. نمره تافلم پاین بود ولی معدل ارشدم 17/20 و تجربه تدریس هم داشتم دوتا مقاله هم داشتم یکی تو ؤورنال خارجی یکی هم توی ایران. الان چیزی که نگرانم کرده مصاحیه سفارت هست. به نظرتون داشتن Research Plan واسه سفارت ضروری هستش؟ اگه شما Claremont میخونید وضعیت هزینه ها به چه صورت هست؟ اگه کمک کنید بینهایت ممنون می شم.

سلام دوستان
    من کارشناسی مدیریت دولتی آزاد خوندم با معدل 17/58
    ارشد اقتصاد نظری باهنر کرمان معدل 17/67
    هنوز امتحان GRE ,و تافل ندادم ولی زبانم به نسبت خوبه
    میخوام برای کانادا ارشد اقدام کنم و چون دوستان گفتن پایه ریاضی قوی اهمیت داره و من درسم تموم شده خواستم بدونم اگر تو آموزشگاهی این دوره های ریاضی که مطرح شده (جبر خطی، معادلات دیفرانسیل و ..) بگذرونم مدرکش قابل قبول هست براشون
    دوستان سایت های مجازی هم معرفی کردن ایا این سایت ها مدرک میدن و اگر نه میشه به استفاده از دوره های اون ها استناد کرد
    دوستی (fnima2000) لینک دانشگاه شریف برای دوره های ازاد رو گذاشته بودن ولی قابل دسترسی نبود و من تو سایت ئانشگاه هم مطلب مرتبطی پیدا نکردم میشه راهنمایی بیشتری کنید
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام
    من لیسانس برق از دانشگاه شریف دارم. معدلم 13.3 هست. کسی می دونه با این شرایط میتونم مستر اقتصاد پذیرش بگیرم یانه؟ البته فاند خیلی برام مهمه. دانشگاهش هم زیاد مهم نیست چون به نظرم بعد از مستر، میشه برای پی اچ دی دانشگاه بهتری اپلای کرد.
    ممنون

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra68 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس برق از دانشگاه شریف دارم. معدلم 13.3 هست. کسی می دونه با این شرایط میتونم مستر اقتصاد پذیرش بگیرم یانه؟ البته فاند خیلی برام مهمه. دانشگاهش هم زیاد مهم نیست چون به نظرم بعد از مستر، میشه برای پی اچ دی دانشگاه بهتری اپلای کرد.
    ممنون
    پذیرش رو می‌گیرید اما فاند بعید می‌دونم با این معدل بهتون بدن (لااقل دانشگا‌ه‌های خیلی خوب).
    واسه این چهارتا شانس دارید:
    Simon Fraser University
    McGill University
    McMaster University
    IHS Vienna
    با بچه‌های دانشکده اقتصاد دانشگاه خودتون اگه مشورت کنید بهتر راهنمایی‌تون می‌کنن.
    البته فراموش نکنید تقریبا ۹۰٪ برنامه‌های مستری که من دیدم صرفاً برای بازار کار طراحی شدن و رِکورد خوبی برای ورود به دوره‌های دکترا مطرح ندارن. البته می‌تونید وارد خیلی از این دوره‌ها بشید اگه مثلاً به دوره‌های دکترای بالای رنک ۳۰ راضی می‌شید. مابقی مسترها ‌هم شناخته شده هستن و در حد بعضی از دوره‌های دکترا رقابتی.

Junior Member

سلام دوستان
    برای قسمت writting sample فرم اپلیکیشن کسی نمونه داره؟
    معمولا باید چه چیزهایی نوشته بشه؟(مستر رشته اقتصاد )

Junior Member

دوست عزیز میشه راجع به این سمپل رایتینگ یه توضیح بذیذ یا یه نمونه بزارید من اصلا هیچ ایذه ای ندارم که توش چی بنویسم
    بسیار سپاسگرارم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghy نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه راجع به این سمپل رایتینگ یه توضیح بذیذ یا یه نمونه بزارید من اصلا هیچ ایذه ای ندارم که توش چی بنویسم
    بسیار سپاسگرارم
    شرایط رو که هر دانشگاهی مشخص کرده؛ حداکثر چند صفحه یا چند کلمه و ... و اینکه چه مدلی باشه واضح هست؛ باید موضوعی باشه که با ادبیات‌اِش به اندازه کافی آشنایی داشته باشید مثلاً موضوع تز فوق لیسانس، چون برای نوشتن‌اِش به اندازه کافی تو اون حوزه مطالعه کردید و با ادبیات‌اِش آشنا هستید.
    اگر هم کار تحقیقی انجام ندادید بهتر هست با توجه به علایق یه موضوعی رو انتخاب کنید و شروع کنید به مطالعه مقالات و کتب اصلی تا حدی که با ادبیات‌اِش آشنا بشید و بتونید نمونه رو بنویسید.
    مثلاً شما به اقتصاد پولی علاقه دارید، برید هندبوک اقتصاد پولی رو دانلود کنید؛ سعی کنید چند تا مقاله رو مطالعه کنید (قسمت‌های مدل سازی رو لازم نیست عمیق بشید) بعد صفحه همون آدم‌هایی که مقالات رو نوشتن رو تو اینترنت پیدا کنید ببینید کار تازه چی انجام دادن، تو کارهای تازه‌شون ببینید به چه مقالاتی که این اواخر منتشر شده و نویسنده‌اش رو نمی‌شناسید ارجاع دادن، بعد از یه مدت کوتاه (البته اگر وقت بزارید) متوجه میشید که مهم‌ترین مقالات و مهمترین افرادی که تو این حوزه کار می‌کنن کدوم‌ها و چه کسانی هستن و الان چه سوالاتی بیشتر مطرح هست و چه سوالاتی کمتر. حالا می‌مونه شما چقدر تسلط به زبان انگلیسی داشته باشید تا بتونید با براساس ادبیات ولی به بیان خودتون یک موضوع رو شرح بدید.
    فراموش نکنید نمونه با پروپوزال تفاوت داره و لازم نیست چیز جدیدی توش ارائه بشه. فقط کافیه یه موضوع نه چندان قدیمی (مثلاً ۱۵ سال اخیر) رو انتخاب کنید و طوری توضیح بدید که خواننده متوجه بشه شما هم آشنایی دارید و هم می‌تونید برداشتتون رو از یه موضوع ارائه کنید.
    به هیچ وجه سعی در کپی کردن پاراگراف یا جملات نکنید مگر کلیدی باشن که در اون صورت ارجاع باید بدید.

Junior Member

با سلا
    دوستان شانس من در رشته اقتصاد با فاند را چطور ارزیابی می کنند
    لیسانس حسابدار پیام نور14.40
    فوق مدیریت مالی17.94 از علوم و تحقیقات
    IELTS6.5
    GRE311:V147,Q164,W3
    تالیف یک کتاب مرتبط با حسابداری
    1مقاله علمی پژوهشی-2تاINTERNATIONAL دو تا ای اس ای داوری نشده
    در حال حاضر به تدریس در دانشگاه آزاد مشغولم

Junior Member

با سلام دوستان
    ممنون میشم شانس فاند گرفتنم رو از دانشگاه های آمریکا ارزیابی کنید.
    لیسانس: دانشگاه علامه طباطبائی معدل 17.42
    ارشد: دانشگاه تربیت مدرس معدل 17.53
    تافل: 100 L:24 W: 25 S: 26 R: 25
    آیلتس: 6.5 W: 6 L: 5.5 S:7.5 R:7
    جی آر ای: 296 V:145 Q: 151 W:3
    مقاله: 3 مقاله ISI
    4 سال سابقه کار مرتبط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)