صفحه 14 از 33 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 321

موضوع: گرفتن Fund در رشته اقتصاد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن Fund در رشته اقتصاد

سلام دوستان
    من ليسانس معماري دارم از دانشگاه تهران با معدل 16
    فوق ليسانس ام بي اي از مهرالبرز با معدل 17
    الان از طريق اسكيل وركر دارم به كانادا مهاجرت مي كنم. چون هدفم از مهاجرت فقط گرفتن پاس كانادايي است، مي خوام تو اين چند سالي كه اونجام فوق ليسانس اقتصاد بخونم چون ام بي اي كه مي خوندم چند تا واحد مربوط به اقتصاد داشتيم كه خيلي لذت بردم ازشون. زبانم خوبه و براي مهاجرت به كانادا ايلتس 7/5 گرفتم. رياضي ام هم خوبه و تدريس خصوصي رياضي هم مي كنم.
    به نظرتون چقدر شانس دارم پذيرش بگيرم؟ آيا شانس فاند گرفتن دارم يا نه. ممنون مي شم جواب بديد.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehrson نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ليسانس معماري دارم از دانشگاه تهران با معدل 16
    فوق ليسانس ام بي اي از مهرالبرز با معدل 17
    الان از طريق اسكيل وركر دارم به كانادا مهاجرت مي كنم. چون هدفم از مهاجرت فقط گرفتن پاس كانادايي است، مي خوام تو اين چند سالي كه اونجام فوق ليسانس اقتصاد بخونم چون ام بي اي كه مي خوندم چند تا واحد مربوط به اقتصاد داشتيم كه خيلي لذت بردم ازشون. زبانم خوبه و براي مهاجرت به كانادا ايلتس 7/5 گرفتم. رياضي ام هم خوبه و تدريس خصوصي رياضي هم مي كنم.
    به نظرتون چقدر شانس دارم پذيرش بگيرم؟ آيا شانس فاند گرفتن دارم يا نه. ممنون مي شم جواب بديد.
    دوست خوب شما یک جی ار ای یا جیمت با نمره بالا کم دارید و بعد باید با اساتید دانشگاه مکاتبه کنی البته رشته اقتصاد خیلی دشوار بورس شدن ولی تلاش خودتون را بکنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب شما یک جی ار ای یا جیمت با نمره بالا کم دارید و بعد باید با اساتید دانشگاه مکاتبه کنی البته رشته اقتصاد خیلی دشوار بورس شدن ولی تلاش خودتون را بکنید

مکاتبه با استادا برای رشته اقتصاد در امریکا و کانادا تا جایی که من می دونم تاثیری نداره
    ...If you're not part of the solution, you're part of the problem

سلام دوستان
    سوال ساده ای که واشه من پیش اومده اینه که GRE واسه پذیرش در کارشناسی ارشد تو اروپا ضروریه؟
    من خودم سایت خیلی از دانشگاه ها را چک کردم و همشون تو ادمیشن نوشته جی ار ای لازمه ، اما پیش هرکی که میگم واسه اروپا جی ار ای می خواد همه با تعجیب می گن اروپا جی ار ای نمی خواد
    حالا می خوام بدونم داشتن جی ار ای بهتره؟؟ یا ضروریه و دوستان اطراف من خبر ندارند؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadfxsarmaye نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سوال ساده ای که واشه من پیش اومده اینه که GRE واسه پذیرش در کارشناسی ارشد تو اروپا ضروریه؟
    من خودم سایت خیلی از دانشگاه ها را چک کردم و همشون تو ادمیشن نوشته جی ار ای لازمه ، اما پیش هرکی که میگم واسه اروپا جی ار ای می خواد همه با تعجیب می گن اروپا جی ار ای نمی خواد
    حالا می خوام بدونم داشتن جی ار ای بهتره؟؟ یا ضروریه و دوستان اطراف من خبر ندارند؟؟
    دوست خوبم برای رشته اقتصاد اکثرا دانشگاه ها نوشتند که فرستادن نمره جی ار ای اختیاری هست و اکثر مثبت دارد ولی دانشگاه های تراز اول اروپا اجباری کردند اخیرا! رشته اقتصاد از انجاکه بر خلاف ایران بیشتر مباحث تحلیلی و اماری در اروپا بحث می شود لذا داشتن بیس ریاضی قوی ضروری است. بطوری که یکی از دوستان که در اسپانیا دو سال پیش اقتصاد در مقطع مستر می خواندند سوالات ازمون ریاضی خود را برای ما فرستادند حتی یکی از انها را نتوانستیم پاسخ دهیم!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سپاس از توجه و پاسخی که دادید
    ممنون میشم اگه چند تا از دانشگاه هایی که جی ار ای در ان ها اختیاریه نام ببرید
    با این وقت کم و اینکه امتحانشم در ایران برگذار نمیشه بعیده که من بتونم امتحان بدم جی ار ای !!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadfxsarmaye نمایش پست ها
    سپاس از توجه و پاسخی که دادید
    ممنون میشم اگه چند تا از دانشگاه هایی که جی ار ای در ان ها اختیاریه نام ببرید
    با این وقت کم و اینکه امتحانشم در ایران برگذار نمیشه بعیده که من بتونم امتحان بدم جی ار ای !!
    والا در ایتالیا دانشگاه لوکا و در اسپانیا دانشگاه الیکانته می توانید اقدام کنید. دانشگاه الیکانته در انجمن شخصا یک تاپیک درست کردم می توانی اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    economics

سلام دوستان
    من پس از مدتها تلاش از سه دانشگاه برن - بازل و نوشاتل در سویس برای مستر اقتصاد در سال قبل پذیرش گرفتم و در نهایت هم به بازل برای رشته اقتصاد پولی و بین الملل که با دانشگاه برن هم joint program بود رفتم به امید گرفتن فاند یا حداقل پیدا کردن کار.. ولی این موارد هیچ کدام موفقیت آمیز نشد و بخاطر هزینه های سرسام آور ، با هزار امید و آرزو، پس از یک ترم درسها را نصفه ول کردم. واقعا سطح اقتصاد ما در ایران واقعا ضعیفه .. الان هم فقط می خوام برای دکترا در ایتالیا یا یک کشور اروپایی که فاند بده اقدام کنم . خوشحال میشوم که من را راهنمایی کنید:
    آیا برای قبولی دکتری پروپزال نوشتن اجباری است ؟ در اینصورت چه مواردی را باید در نظر قرار بدهم؟

1- لبسانس اقتصاد صنعتی تهران مرکز معدل 18/60
    2- فوق علوم اقتصادی تهران مرکز معدل 16/20
    3- آیلتس 6و GRE Q 620 ایلتسم منقضی شده ...
    4- 1 مقاله ISI
    5- 4.5 نیم سال سابقه کار بانکی و اقتصادی در زمینه اقتصاد بین الملل + سابقه کار حسابداری 3 سال
    6- دانشجو مستر بازل سویس ( فراری از هزینه های بالای زندگی ) ولی واقعا سویس زیباست.. :-(((

امکان قبولی در دکتری و گرفتن فاند در ایتالیا و سایر نقاط این دنیا؟؟

Junior Member

سلام.من لیسانس ریاضی کاربردی از دانشگاه شهیدبهشتی با معدل 16 و فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه علامه با معدل 18.9 و در مقطع فوق شاگرد اول دوره شدم.3 سال سابقه کار مرتبط با اقتصاد در یک سازمان دولتی پژوهشی دارم که رئیسم یکی از اساتید اقتصاده مطرحه. می خواستم بدونم اگر نمره IELTS 7 و GRE: Q:170,VERBAL:15O,W:4 داشته باشم شانس پذیرش و گرفتن فاند تو دانشگاههای آمریکا با رنک قابل قبول واسم چقدره؟ سوال بعدیمم در خصوص نمره SPEAKING هستش چون تو سایت یه سری دانشکاهها می‌خوندم که برای TA شدن نمره 8 تو این بخش الزامیه.یعنی اکه نمره من این نباشه دیگه نباید امیدی به قاند گرفتن داشته باشم؟؟؟؟

سلام
    آیا یه دانشجوی مهندسی که فوق مهندسی داره ولی میخواد تو یه دانشگاه در اروپا مستر اقتصاد بخونه، شانس گرفتن فاند داره؟ اگه آره کجا و چطوری؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)